Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketét szőkére? fórum

Feketét szőkére? (beszélgetős fórum)


13. 3a546b05e9 (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2011. jún. 28. 13:17
Ha jót akarsz magadnak,akkor a legjobb módszer...megvárni amig lenő.
2010. okt. 20. 14:36
Nekem is volt...eltöredezett a hajam.Pedig fodrász csinálta.
2010. febr. 23. 13:20
oké, lebeszéltetek :)
10. realbrigitte (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. febr. 23. 08:34
nekem igazi majdnem fekete hosszú hajam van. befestettem anno szőkére. sajnos mindig hamar besárgult és ronda lett. nem beszélve arról, hogy hetente kellett a szemöldökömet hozzáfesteni. csak fodrásszal és fokozatosan. ne hirtelen. az én hajam tönkrement tőle.
2010. febr. 22. 23:03

Magadnak otthon ne probálkozz, mert a végén zöldes narancssárga lesz a hajad, vagy leég az egész. Fodrász is csak több alkalom után tudja teljesen szőkére csinálni. A színkoptató amit itt irnak tuti nem szedi le a Rossmannos meg végképp nem. Még a professzionális sem tud feketéből szökét nemhogy a rossmannos.

Irány a fodrász. Nem lesz kellemes.... Én a 12.kerben tudok egy jót.

8. russodebby (válaszként erre: 7. - Russodebby)
2010. febr. 22. 15:50
haja=haj
2010. febr. 22. 15:50

Szia!

Van egy kimondott szín leszedő festék,ami elvileg az eredeti haja színt hozza vissza (a neve nem jut eszembe,de van itt róla fórum). Azzal próbáld meg. A rossmanban lehet kapni.

2010. febr. 22. 15:34

Szia!

Mindenképp fodrász....az is több lépésben fogja megcsinálni....és készülj fel h nem is lesz olcsó....a sógornőm,15.000után feladta,és az épp seszinű haját visszafestette feketére.....de őneki hosszú volt a haja,rövidnél lehet h másként műkszik:)

2010. febr. 22. 14:18

mindenképpen fodrászhoz menni

és fokozatosan, hogy ne égjen meg a hajad

4. Bucóka20 (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. febr. 22. 14:16

Mindenképpen fodrásszal szerintem.Nekem feketéről lett vörösre átfestve.(kép is van az adatlapomon)De szőke 1 szivatás után szerintem nem lesz,szóval elsőnek barna,utána szőke.Mondjuk ez is attól függ,hogy milyen festékeket használtál és hogy milyen színű volt már a hajad.Pl. barátnőmnek le se szedte a feketét,egy nagyon sötét barnát tudott belőle kihozni a fodrász.

Mindenképpen 1 jó fodrászt kell választani,mert különben a hajad bánhatja.:):S

2010. febr. 22. 14:14

Szia!

Nekm hosszú hajam volt amit feketérő szőkére szerettem volna festeni, próbálkoztam sokmindennel (jól tönkre ment a hajam), de a legjobb módszernek a lenövesztés bizonyult... De neked rövid a hajad, lehet van valami szuper fodrász lötty erre is... :-)

2. frutty (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. febr. 22. 14:13

nekem most,sötétszőkéröl.

ilyen padlizsán szinüre festettem.

2010. febr. 22. 14:11

3-4 alkalommal festettem természetes sötétbarna hajamat kékesfeketére, Garnier hajfestékekkel (100% color és Color Naturals) A hajam egész rövid, kb 8 cm hosszú a leghosszabb tincs. Lehetséges egyből szőkére festetni (csakis fodrásszal kísérelhető meg, vagy otthon is sikerülhet?) vagy felejtsem el? :) Próbáltatok már ilyet? Milyen eredménnyel? Mit ne tegyek SOHA? :)))

vidám fórumot szeretnék :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook