Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehér folyás fórum

Fehér folyás (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 16. 09:55
Nekem mindig is van, és volt is folyásom! Nem olyan kellemes együtt élni vele, és folyton tisztasági betétet hsználni! Ez a folyás, ha normális, tehát nem gombás fertőzött, akkor fehér szinü! Sajna volt gombás fertőzésem is , és olyankor meg zöldes, nagyon sok, és égő érzést okoz! Igen, a fogamzásgátló is növelheti a mennyiségét a fehér folyásnak! Irigylem azt, akinek a hétköznapjaiban csak nagyon minimális van, és nem sok! Bár a szexuális életnél meg nagyon jó, ha normális folyásom eléggé sok! Ott tudom hasznát venni úgymond, de a hétköznapjaimban azért nem kéne hogy legyen sok!
5. bato88 (válaszként erre: 1. - Kleopatra4)
2009. jan. 15. 21:11
Én megkérdeztem erről a nődokit és azt mondta teljesen normális a fehér folyás.Van akinek több és van akinek kevesebb.Ez mindenkinél más.
4. cfe91a5448 (válaszként erre: 3. - Nefertiti.)
2008. júl. 31. 19:31
miota feltették a kérdést azota sem láttam a lapon a kérdezőt:)
3. Nefertiti. (válaszként erre: 1. - Kleopatra4)
2008. júl. 31. 19:17
Ez nálad állandó? Vagy csak a ciklusod valamelyik napjain erősebb? Van akinek alapban nagyobb mennyiségű. Illetve az sem mindegy, hogy pl szedsz-e fogi gátlót. Mert nekem pl attól volt erősebb folyásom. Illetve, hogy most nem szedem csak bizonyos napokon számottevő.
2008. jún. 23. 22:09
szia:)gondolom vtál nögyogyinál,ha no találtak semmit valoszinü h erös flóra felborulásod lehet.ha élsz szexualis életet tanácsolnám h menj el a bör és nemibeteg gondozoba:no azért mert tuti h bajod van hanem azért mert ott vannak olyan precizebb müszerek amivel bármi kimutat6ó,vért is vesznek stb.ott a candidátol a leglappangó dologig felkutat6ó:)nefélj no lesz semi a fejedre irva a vároteremben no feltételeznek semmit menj el ha még fent áll e problemád:)
2008. jún. 6. 12:31
Van valaki, akinek évelen át van, vagy volt fehér folyása? Hogy sikerült megszabadulnia tőle?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook