Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbal zsírégető tabletta fórum

Herbal zsírégető tabletta (beszélgetős fórum)


19. Irci88
2012. ápr. 10. 11:29

Kedves Mondqa!


Nem ismerem nagyon a Hoodiát, amennyit olvastam róla , nagyon más a hatásmechanizmusa, mint a Herbal zsírégető terméknek. A Hoddia annyit csinál, hogy elveszi az étvágyat. Ez idáig szép és jó, a baj viszont az, hogyha elkezdjük a szervezetet éheztetni, akkor azonnal elkezdi raktározni a bevitt táplálékot, így hosszú távon nem érünk el fogyást vele. Esetleg arra lehet jó, hogy az esti evés kiküszöböljük. (akkor viszont ügyelni kell rá, hogy napközben együnk eleget.) A Herbal úgy működik, hogy felgyorsítja az anyagcserét, a táplálék gyorsabban halad át a szervezeten így nem raktározódik, energikusabb lesz az ember.Emelett van étvágycsökkentő hatása is. A Herbal zsírégető nem csodaszer, de nagyon nagy segítség tud lenni, hogy elkezdjük életmódváltásunkat (mert hosszú távon fogyni csak úgy lehet, ha a rossz szokásokat kiküszöböljük: mozgáshiányos életmód, kevés vízbevitel, esti evés.


Üdv:

Irci

18. Monqa (válaszként erre: 17. - Irci88)
2012. márc. 29. 15:34

Kedves Irci88!


Érdekelen, hogy miben különbözik a hoodiától? E kettő között próbálok választani.Ja és pajmirigy alulermelés esetén is lehet szedni? Hormonálisan nem okoz semmi próblémát?

17. Irci88
2012. márc. 7. 14:37

Sziasztok!


Én a Netamin Kft.-nél dolgozom (ami a Herbal zsírégetőt forgalmazza), emellett személyes tapasztalatot is tudok mondani, mert egy kúrát már végig szedtem és most a héten kezdtem a másodikat.


Mi itt a Netaminnál azt valljuk, hogy fogyni csak hosszú távon, életmódváltás által érdemes. Hiába fogy le az ember 5 kilót egy hónap alatt, ha aztán a duplája jön vissza :).


Ehhez segítségül nyújtjuk az életmódprogramot, amit már van aki be is linkelt, és a Herbal zsírégetőt, ami segít elindulni az "úton". Vevői visszajelzések alapján az emberek 80%-nak bevált, személyes tapasztalatom, hogy egy kúra után 2 kg ment le, az anyagcserém felgyorsult, energikusabb lettem.


Ha bármi kérdés merül még fel, szívesen válaszolok :)


Üdv:

Irci

2011. szept. 28. 07:07

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy akik elkezdték szedni, hogy vált be? Én most szeretnék valami tablettát kipróbálni, most akadtam erre a fórumra.

Nektek bevált?

2011. aug. 18. 12:32

ez a füzetecske szerintem is nagyon hasznos, ajánlom mindenkinek, hogy olvassa el! olyan állításokat is megmagyaráz, amiket már százszor hallottunk, csak nem tudtuk az összefüggéseket...

és hogy miért kell emellé bármit is szedni? nem kell :) ők is azt mondják, hogy nem kell, csak ha valaki szeretné picit gyorsítani a dolgot - és mivel én ráérek, én elismerem, hogy sokmindenben magamra ismertem ebben a leírásban, így most szépen egyenként elkezdem kijavítani a rossz szokásaimat

2011. jún. 1. 10:05

Most olvastam el a herbal életmódprogramot. Nekem az a véleményem, ha valaki tényleg betartja amit írnak benne (zsíros, cukros ételek elhagyása, napi 2-3 liter víz, napi 30-60perc izzasztó testmozgás..), akkor nem kell mellé semmit szedni.

[link]

2011. máj. 30. 10:31

Sziasztok


Szedi valaki még? Tapasztalatokat szeretnék!!!

12. e6f60b5a4f (válaszként erre: 11. - Melcsi4)
2011. ápr. 3. 13:07

Szia!


Láttam, hogy szeded a Herbál zsírégető tablettát.

Neked hatásos volt?


[link]


Ez az a tabletta?


Üdv:

Zsuzsi

2011. febr. 21. 17:37

Sziasztok!

Én ma kezdtem el szedni!! Remélem hatásos lesz!!!

2011. febr. 9. 11:50

Sziasztok fogyni vágyók!!


Nagyon rám fér a fogyás és gondoltam egyet megrendeltem!!

Mielőtt elkezdtem szedni és is fórumokon tudakozódtam, de semmi nem találtam akkor. Ezért gondoltam, hogy megosztom veletek!!

Már három hete szedem, most pont a második pihenő napon vagyok!! Eddig minden héten egy-egy kiló ment le. Igaz előtte már kb egy hónapja tornázom és futok a határban lévő földes utakon!! Ha túl leszek a hat héten majd még jelentkezem!!

Mikor ezt a kúrát befejezem akkor várok két hetet és egy másik szert próbálok ki , amivel Gombos EDina is fogyott!! Csodát az sem ígér, csak 9900ft ért 100 szemeset kapok!!

Aztán majd meglátom, addig még van egy bő hónap!!


MIndenkinek egészségére!! JÓ fogyást!!

Kati :)

9. Melcsi4 (válaszként erre: 6. - Addy)
2011. febr. 6. 16:09

Szia!

Van valami eredménye már, mióta szeded?

2011. jan. 23. 08:16
Érdeklődök, hogy ismeritek-e és aki ismeri milyen tapasztalatai vannak a kapszulával kapcsolatban?
7. bögre (válaszként erre: 6. - Addy)
2011. jan. 21. 18:55
Valami tapasztalat?
6. addy
2010. dec. 30. 18:50
Nekem ma hozta a postás, hétfőtől kezdem szedni.
5. 9bbc382386 (válaszként erre: 4. - Tipke)
2010. nov. 15. 17:49

Futás?

étrendváltoztatás?

2010. nov. 15. 17:10
Falun...
2010. nov. 14. 18:57
Pénzkidobás lenne,inkább kondibérlet.
2010. nov. 14. 12:33

Olyan tuti mint az összes többi. Max van benne egy kis vízhajtó meg hashajtó, Kihajt ezt azt és kevesebbet mutat a mérleg... ennyi...sztem.

Nem hallottam olyanról (és nem is találtam még olyat) ami használna...sajnos:(

Be kell látnunk hogy csak a diéta és mozgás használ... lassan...nehezen...szenvedve...de egyszer csak meglátszik.

2010. nov. 14. 12:19
Szedett már valaki ilyet? Azt ígéri, hogy tuti fogás:D Kíváncsi lennék mennyire használ, most akarom megrendelni. Írjon aki szedte és használt vagy éppen nem használt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook