Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fájó szakítás fórum

Fájó szakítás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fájó szakítás

1 2 3 4
65. mandella (válaszként erre: 62. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:46

igen, tudom, sírtam is már reggel, miután becsuktam utána az ajtót...


sajnos akkor kezdett el potyogni a könnyem, amikor a DVD-it pakolta össze... szerintem ő nem vette észre

64. mandella (válaszként erre: 60. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:45

nem is tudom


szóltam neki, hogy ez nekem így nem jó, megalázó, hogy kb. 2-3 hete csakis én vagyok a kezdeményező, és hogy ez most akkor már mindig így lesz, avgy csak átmeneti?


erre azt mondta, csak átmeneti, de mivel nem volt túl meggyőző, tovább baszogattam, és arra nyögte ki


én erre közöltem vele, hogy én így tovább nem tudok vele/mellette feküdni/kelni, engem ez zavar, és hogy költözzön el


és nem tiltakozott


ezek után "aludtunk", és reggel összepakolta a cuccait, és elment

63. édesmandula (válaszként erre: 62. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:43
botorságnak hangzik...bocs, így akartam ,csak fülelek befelé mert nagyon elaludt a fiam :)
62. édesmandula (válaszként erre: 59. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:43
vedd úgy, hogy minden könnycseppel könnyebb lesz a szíved...tudom, botorság, de kell sírni, ez is egyfajta gyász, és segít ha sírsz...
61. édesmandula (válaszként erre: 58. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:42
egyáltalán nem, vagy csak most nem...vagy ez is valami hosszabb dolog vége volt már? :P jujj...
60. édesmandula (válaszként erre: 56. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:41
te akartad elhagyni hoyg észheztérjen? szóltál neki, hogy mi nem tetszik? vagy ő ment el?
59. mandella (válaszként erre: 57. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:41

igen!

ez tényleg szokott hatni!!!


persze bőgés is lesz majd ma este

58. mandella (válaszként erre: 52. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:40
ő elhidegült, és leplezni próbálta, de rájöttem (hahahaa), és kérdőre vontam, mire nagy nehezen kinyögte, fekve, háttal, nem szemtől szembe, hogy "nem kívánlak"
57. édesmandula (válaszként erre: 55. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:40

zenétbe!


riszálom úgyisúgyis! riszálom úgyisúgyis!


tááánc!!! hangosan...mármint a zenét :DD akár fülesbe!!! :DDD

56. mandella (válaszként erre: 52. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:39
mire gondolsz?
55. mandella (válaszként erre: 53. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:39

nem, dehogyis, csak már szinte mind családos


aki meg nem, az majd csak szombaton tud nálam aludni... addig vhogy ki kell húznom :(

54. mandella (válaszként erre: 51. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:36

közös barátunk szerint most az a fontos, hogy a lehetőségekhez képest jó viszonyban maradjunk.


ez miért fontos??????????????????????????


a lehetőségekhez képest?


elszorul a torkom ha csak rágondolok...


képtelen vagyok most "barátkozni" vele

53. édesmandula (válaszként erre: 51. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:35

tebarátaidholvannak???


ne mond, hogy feladtad őket a pasi miatt...

52. édesmandula (válaszként erre: 50. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:35
tájékoztattad, hogy miért tetted amit tettél? szóval elmondtad neki -persze nem teljesen a célokat felfedve- hogy mi van? lehet kihagytam, de mindenképpen szólni kell, hogy te a lépést miért tetted meg...
51. mandella (válaszként erre: 50. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:35

ma reggel költözött el, és még nem keresett


közös barátunktól tudom, hogy összejönnek ma este páran... és én hiányozni fogok onnan. nagyon-nagyon szar érzés. a barátok vele maradnak. én egyedül. megint egyedül!

50. mandella (válaszként erre: 48. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:33

szóval oké, kipróbálom a cikkben leírtakat, nagyon nehéz lesz, de megteszem!


egy gond van csak: alkalomadtán besegítek neki a munkájába, és ha keres, sztem valszeg emiatt fog keresni. jó pénzt kapok érte, és szerettem is segíteni neki, és szükség is volt a besegítésemre.


kérdésem: ezzel most mi legyen?


valószínűleg most nagyon haragszik rám, és ha még a munkát is lemondom, mi lesz akkor? sosem lesz majd akkor hajlandó békülni?!

49. mandella (válaszként erre: 47. - Ba98398585)
2009. febr. 24. 18:31

szia.

üdv. a klubban

48. mandella (válaszként erre: 46. - Édesmandula)
2009. febr. 24. 18:30

köszi, ez jólesik :)

ennek viszont nem fogsz örülni: vissza akarom kapni, azt akarom, hogy jöjjön rá, szeret, és teperjen, és szenvedjen a hiányom miatt


segítségre van szükségem, kedves hoxa-leányzók, mert igen szarul vagyok most

2009. febr. 24. 18:10

Sziasztok!

Nekem is volt már olyan mikor nagyon nehezen váltam el a volt páromtól, ezért gondoltam írok nektek mivel én is tanulhatok itt és tanácsot is tudok adni!

Üdv: Lia

46. édesmandula (válaszként erre: 45. - Mandella)
2009. febr. 24. 18:08
de te legalább meg merted tenni :) ehhez erő kellett, és ez jó, hogy mersz változtatni, gratulálok a legjobb értelemben!
45. mandella (válaszként erre: 44. - Anonimgirl)
2009. febr. 24. 18:04

dettó

plusz: gyáva volt kimondani, én tettem meg

44. anonimgirl (válaszként erre: 35. - 84038947ed)
2009. febr. 20. 17:29
Tőlem megkapta a dícséretet,a szeretetet,a figyelmességet,a törődést,mindent,amit csak tudtam,megtettem érte.Mégis elhagyott..
43. szemmelver (válaszként erre: 31. - 84038947ed)
2009. jan. 7. 11:04

régi ügy!

miért foglakozol vele?

2008. szept. 28. 23:25
ha gondolod, írj üzit,privit, úgy is tudunk dumálni...mi volt a probléma, és mit tanultál belőle...?próbálok én is előre nézni és továbblépni...jó, ha tudom, más is túljutott ilyen v más problémán, mert meg lehet oldani...?ugye?
41. honey2 (válaszként erre: 40. - 84038947ed)
2008. szept. 21. 18:31

Igen, a körülmények....és a munka. Az ember egy életen át hajszol valamit, mert mindent el akar érni, és aztán rájön, hogy a karrier a pénz semmit sem ér, ha az a bizonyos valaki nincs vele.

Igen, sajnos egy pasit tényleg nem nehéz elcsábítani. Mindenki azt mondja, ha egy kapcsolatban megjelenik egy harmadik az a kapcsolat hibája. Én nem feltétlenül látom így. Nagyon sok minden befolyásol egy kapcsolatot, többek között az is, hogy ki mit hoz otthonról. És hiába szeret valaki mindennél jobban valakit, attól még ha alapvetően nem csinálja tudatosan, nem tud kibújni a bőréből. Ez vezethet kapcsolat megromláshoz, holott nem is igazán a kapcsolat hibája sokszor. Én nagyon összezuhantam, amikor válságba került a házasságom, most is bennem van, de az időt arra használtam ki, hogy próbáltam fejleszteni magam és megérteni dolgokat. Nagyon sokat tanultam és sok mindent megértettem, azt is, hogy mi vezetett ide. Nem érzem úgy, hogy ez a kettőnk kapcsolatának hibája lenne. Az a hibám, hibánk, hogy nem ismertük fel időben, hogy vannak dolgok amiket tanulni kell, és ez nem a szereteten múlik. Vannak nagyon kényes körülmények az életben, amiket meg kell tanulni kezelni és ezt csak tudatosan lehet.

Mindenképpen értékelendő, hogy tesz érte! Nagyon szurkolok Nektek!Sok mindent tudnék én is mesélni, miken mentem át, de ne add fel! A kolleganővel meg ne is foglalkozz, szerintem ő minősítette magát. És hidd el, hogy a férjed is látja a különbséget, ha látni akarja!

2008. szept. 21. 09:32

Ha akkor nincs az a "szar" helyzet, jobban élünk, nem kell azt a munkát csinálni, nincs kikészülve, nekem se kell annyit dolgoznom...több időnk lett volna egymásra.

A körülmények! Mondta párom, annyira ki volt idegileg, nagyon fáradt volt, nem is emlékszik jóformán, hogy hogy történt, a "kis drága" munkatársa meg kihasználta ezt...tudtam, hogy tetszik neki a párom...de hogy utána még a szemembe jópofizzon...egy pasit nem nehéz elcsábítani, főleg ha az ki van...sajnos

39. 84038947ed (válaszként erre: 38. - Honey2)
2008. szept. 21. 09:26

"minden kapcsolatban vannak válságok, ami sokszor nem is a kapcsolatnak, hanem a körülményeknek köszönhető."

Ez a mondatod a lényeg, úgy érzem...

Egyik fórumon írta valaki, nem is tudom pontosan megfogalamzni....de a lényeg, ha nem tudtam volna meg, hanem egy élere titok, akkor mit tennék, akkor is elhagynám-e, olyan-e most a kapcsolatunk állása. Írtam, hogy nem. Erre a válasz: próbáljam feldolgozni, értékeljem azt, hogy ő mondta el, mégha évekkel később is, de nem mástól kellett megtudnom. Igyekszik-e annyira, hogy ezt el lehessen felejteni. hiszen született utána két gyerek , házvétel stb... Nem történtek volna ezek, ha nem lennék , lenne a család fontos...

38. honey2 (válaszként erre: 35. - 84038947ed)
2008. szept. 20. 01:31

Sajnálom, ami történt Veled! Alapjában véve én is azt gondolom, hogy elfutni a problémák elől nem megoldás! Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy a férfiak inkább menekülnek, mint tegyenek valamit, pedig néha olyan kevés kellene. Nehéz mit írni, mert én magamból kiindulva küzdenék, ahogy a saját kapcsolatomért is szeretnék. Szerintem az esetek nagy többségében egyébként az ilyen problémák elől menekülő félrelépésekből nem lesz semmi. És szerintem a pasik nagy része nagyon meg is bánja, csak utána már nincs bennük kellő kitartás, hogy helyrehozzák, amit tönkretettek.Mert az valóban nagy munka lenne. Én is átestem a megcsaláson, tudtommal abból a kapcsolatból nem lett semmi, bár már nem tudom mit higyek el. Utána újrakezdtük, nagyon nehéz volt, mert nagyon szerettem, de ott maradt a tüske. Szerintem idővel ezek talán felejthetők, de ahhoz a másik embernek nagyon sokat kéne tenni. Aztán, amikor úgy éreztem elindult felfelé a kapcsolatunk végre és azt láttam, hogy ő is szeretné, akkor jött egy nehéz szituáció az életemben, ami kiborított és vége lett. Némiképp azt is érzem, hogy én forszíroztam ki ezt a döntést, talán türelemmel várnom kellett volna. Nem értem mi történt a mai napig. És igen az én férjemnek akkor volt könnyes a szeme, amikor megkérte a kezem, és amikor kimondtuk az igent. Nem tudom elképzelni, hogy egy férfi úgy sír, hogy nincsenek mögötte igazi őszinte érzelmek. Most mégis elhagyott....Ezt nem tudom, hogy fel lehet-e dolgozni, nekem az a véleményem, mégha nehéz is, de egyszerűbb lenne megoldani a problémát, mint egy életen át hordozni magadban a fájdalmat, amit okozott neked. Szerintem minden kapcsolatban vannak válságok, ami sokszor nem is a kapcsolatnak, hanem a körülményeknek köszönhető. A szereteten kívül nagyon sok mindenre szükség van ahhoz, hogy egy életen át boldogok lehessünk Nem értem, hogy ezt a férfiak miért nem látják és miért gondolják azt, hogyha egyszer elfut egy probléma elől, belemenekül egy másik kapcsolatba, ott nem fog megint ugyanaz a probléma fennállni. Akkor megint tovább menekül?

Kitartást mindenkinek! Nagyon nem korrekt, hogy ez történt veletek, de én úgy gondolom, ha szeretsz valakit, akkor bármilyen körülmény mellet is érdemes küzdeni érte. Mert legalább majd önmagadnak azt mondhatod, hogy te mindent megtettél.

37. 84038947ed (válaszként erre: 19. - Rencsi79)
2008. szept. 11. 09:54
Egy kétéves gyerekben elraktározódik nagyon sok minden...az egész életére kihathatnak a most történő rossz dolgok...
2008. szept. 11. 09:50
Rexona! Egy hónapja írtad, hogy valószínű elköltözik...Meg tudtátok beszélni a dolgokat, sikerült valamit változtatni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook