Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájó gerinc és nyak fórum

Fájó gerinc és nyak (beszélgetős fórum)


2009. okt. 15. 07:29
15 éve járok csontkovácshoz nélkülük már biztos rokkant lennék, csak megkell találni az igazit kérdezz itt helyszerint ami neked megközelithetö kit ajánlanak.Nálunk is volt a Tá...tos a TV ben láttam a ,,,Müsorát,,,,,,,, mert ez az volt ismerös elment a tanitványához 10000Ft 10 perc ennyi idö alatt semmit nemlehet csinálni.A TV ben láttam hogy kezel ugy rángetta a nyakat hogy attol nemhogy elmulik a sérv de a nyakizom is elszakad yagy meghuzodik.Mindegy a cs.kovács jó de kérdezz hogy ilyent találj mert bajtis csinálhat.
12. kingi7
2009. okt. 14. 22:15

Záporesső: 99%-ék, hogy ettől van a szédülésed, mert a csigolyák el vannak csúszva és nyomják az ideget, sőt balra vagy jobbra húzás is lehet...sajnos ismerős


judyt640: Támogatom az ötleted :)


Erzsi: Igen ő a Kovács András-de mit keres ott a magyar, régen nagyon jó volt, csak hát...

én az egyik régi tanítványához járok, szülés után, most harmadjára hozta rendbe a gerincsérvemet és most megint tökéletesen működöm fél évente muszáj mennem.

Mitől? Elcsúsznak a csigolyák a terheléstől, rossz mozdulat, kopás... és nyomják az ideget.

Ő nem gyógyító, az Isten gyógyít, meg az orvosok,

Én őt nem ajánlom... de jó csontkovácsot érdemes keresni és amit látsz az igaz... -mondjuk ő már nem praktizál, ha jól tudom, de ha igen akkor sem csinál meg már jól, mert nem "reklám"

2009. okt. 14. 19:03

[link]

Sziasztok mi a véleményetek erről? Egyre fiatalabb korban vannak izületi gondok. Mindig azt gondoltam a nyaki fájdalom, és a gerincbetegség csak az idösebb korosztályt érinti. Nekem is van nyaki sérvem már sok éve. Mitől? nem is értem. Nagyon sok videót néztem meg ennek a gyógyítónak a gyógyításáról. A mondás azt tartja túl szép, hogy igaz legyen. Bár nem mondom nem hiszek neki, egyszer lehet felkeresem.

2009. okt. 14. 16:56
Keress egy jo csontkovácsot az segithet
9. Farika (válaszként erre: 8. - Farika)
2009. okt. 14. 15:01

Mellesleg, ez nem igazán ide tartozik, de a házi dokim mikör megnézte a nyaki röntgen eredményét, annyit mondott ha már elviselhetetlenek lesznek a tüneteim az a nyülványt egyszerűen csak lecsippentik. Na köszi... gondolhatod hogy beszartam, mondtam is neki doki, maga ezt olyan könnyedén mondja mintha nem is egy gerincműtétről beszélne, erre azt mondta: na jó én sem engedném!

Hát a dokikról is csak ennyit! (:-)

8. Farika (válaszként erre: 7. - 430654d2c7)
2009. okt. 14. 14:57
Igen. az volt az első, hogy oda küldött majd utána jött az ő kivizsgálása.
7. 430654d2c7 (válaszként erre: 6. - Farika)
2009. okt. 14. 14:41

Én is voltam ideggyógyásznál, de nem küldött hát-nyak röntgenre!

Téged küldtek?

6. Farika (válaszként erre: 4. - 430654d2c7)
2009. okt. 14. 14:33

Én nemrég voltam ideggyógyásznál szédülés miatt, amit megállapított, hogy a nyaki gerinccsigolyám valami nyúlványa kb. 2cm- rel hosszabb a kelleténél, azt mondta ez sajna okozhat szédülést.

amúgy sokat fáj a hátam, nyakam, vállam, az egyik karomat már egyenesen nem tudum hátra nyújtani, azt mondta ez mind ettől van, én nem tudom hogy így van-e, de más megoldás nem lévén neki elhittem.(:-)

2009. okt. 14. 10:45
Igen, szédülhetsz tőle! Vizsgáltasd ki magad reumán is. Röntgen, ct, stb. Aztán járj gyógytornára! Az segíteni fog!!!
2009. okt. 14. 10:35
Már össze-vissza vizsgáltak, és semmi más bajom nincs, ezért gondolok a nyakamra meg a gerincemre, mert az nagyon oda van, de nem tudom attól lehet-e szédülni??
3. ancsika72 (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2009. okt. 14. 10:21

Igen sajnos:-((

Kellene RTG-t csinálni és ha kell rheumatólógiai kezelésekre járni.Na persze ha ettől szédülsz.

2. Sünciné (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2009. okt. 14. 10:19
Szerintem igen! Nálam is gerincgondok vannak ( igaz én már műtve vegyok ) de nagyon gyakran szédülök!
2009. okt. 14. 10:18
Nagyon recseg-ropog a gerincem és a nyakam, ez okozhat szédülést nálam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook