Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájdalmas, remegő jobb alkar. Mitől lehet? fórum

Fájdalmas, remegő jobb alkar. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Andussz)
2020. júl. 19. 08:28

Amikor valamelyik végtagunk mérete változik látványosan, ott komolyabb gond is lehet. Tehát jobb lenne, ha megmutatnád orvosnak.

Jó nyaralást!

8. simple (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. júl. 18. 12:24
Nem lehet, hogy meghúztad? Nekem pontosan ilyen szokott lenni, mikor bokrot irtok az óriás metszőollóval. Két nap múlva elmúlik.
2020. júl. 18. 12:21
A helyedben elmennék egy közeli kórház sürgősségi osztályára, mert így csak találgatunk mi lehet, és elképzelhető, hogy csak rosszabbat teszel vele, ha ránk hallgatsz.
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Andussz)
2020. júl. 18. 12:16

Ezt te érzed, hogy mi esik jól a kezednek.

Attól függően, hogy milyen eredetű a gyulladás szoktak hideg vagy meleg borogatást ajánlani rá.

Én most nem fürdenék, szaunáznék csak pihennék egy nyugágyban a felkötött kezemmel.

De te érzed, mire, hogyan reagál a kezed, mi okoz fájdalmat és mi enyhülést.

5. Andussz (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. júl. 18. 12:12
Wellness hétvégén vagyunk. A meleg víz / szauna árthat neki?
2020. júl. 18. 12:11
Akkor alagút szindroma kizárva. Most nézem a karom is sokkal vastagabb mint eddig. Páromat megkérdeztem szerinte is sokkal nagyobb a jobb mint eddig volt.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. júl. 18. 12:05

Nem érte hideg, huzat a kezed?


A legtöbb, amit most tehetsz, hogy kíméled a jobb kezed. Kösd fel a nyakadba egy kendővel, hogy a könyököd 90 fokban legyen. Ne fogj a kezeddel még csak egy poharat sem!

2. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. júl. 18. 11:55

Alagút szindrómánál a fájdalom a zsibbadással együtt leginkább éjszaka jelentkezik, mikor semmit nem csinálsz.

Illetve napközben is zsibbadhat a kezed, ha nem lógatod.

2020. júl. 18. 11:47
Számítógépes munkát végzek. Tegnap eljöttünk nyaralni, és éreztem először a kis izuletekben az ujjaim között hogy fáj ahogy kezelem a sebességváltót. Mára ez a fájdalom az alkaromra is átterjedt fáj hogyha megemelem, pluszban ha pl ökölbe szorítom a kezem elkezdenek az izmok rángatózni és közben fajnak. Párom szerint olyan mintha megeroltettem volna. De nem csináltam terhelőt.. természetesen elmegyek majd orvoshoz hétfőn. Mi lehet ez? Inhuvely gyulladás? Alagút szindróma? Bármi más? Sosem volt ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook