Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a vállam, mit tegyek ? fórum

Fáj a vállam, mit tegyek ? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 22. 08:14
a kalium hianya okozza,probaljal ilyen eteleket enni sokat.
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Livepower)
2020. jan. 2. 12:08
www.youtube.com/watch?v=KTDTb-Ey4Qo
2020. jan. 2. 12:05
Végülis a meridián torna mit takar ? Ez nem derült ki számomra...
13. livepower (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2020. jan. 2. 11:46
Hogy őszinte legyek,nem igen bízom a kínai gyógymódokban. A tv mutatott decemberben egy pasast,aki hasonló panaszokkal ment egy “ázsiai”kp-ba.. akipunktúrás kezelés után 2-3 héttel,majdnem lekellett vágni a karját.. DURVA !!!
12. 55Judit (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2020. jan. 2. 10:55

Ha budapesti vagy, itt egy megfelelő hely számodra:

XIII. ker. Váci út 156. sz. alatti Hagyományos Kínai Orvosi rendelő

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Livepower)
2020. jan. 2. 10:51

Én nem vagyok természetgyógyász. Váll fájdalomra ezt találtam: [link]

De mint mondtam, én a teljes meridiántornát végzem, erről tudom elmondani hogy hatásos. Sokkal egyszerűbb mint külön egy bizonyos fájdalomra 1 pontot keresgélni. Ha ezt szeretnéd, érdemes elmenni egy akupunktúrás, vagy akupresszúrás kezelésre oda, ahol kínai orvoslást végeznek.

10. livepower (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2020. jan. 2. 10:38
Köszönöm a tippet -:) De melyik pontot kell stimulálni a váll fájdalom ellen ?
9. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 1. - Livepower)
2020. jan. 2. 09:50
Lelki oka is lehet.
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Livepower)
2020. jan. 2. 09:26

Most néztem az adatlapodat és látom, egyidősek vagyunk.:)

Előző bejegyzésemhez kiegészítés képpen ajánlok megtekintésre egy hasznos kis videót:

[link]

2020. jan. 2. 09:22

Én is tapasztaltam már, így 64 évesen mennyire kínzó a váll fájdalom, ami idegileg, lelkileg is megvisel. Főleg ha már annyira fáj hogy nehézkessé válik az öltözés és a fürdés is.


Sok kencén és tablettán túl vagyok már. Úgy érzem, mostanában találtam meg a végleges megoldást, mert kb. 1 hónapja egyáltalán nem fáj. Ingyen van!!!!! Ajánlották nekem a meridián tornát, amit azonnal el is kezdtem. Sajnos trehány vagyok, nem csinálom a mai napig sem rendesen, tehát néha kimarad, hacsak egyszer végzem kettő helyett. De a lényeg, pár nap gyakorlás után már jobb volt a vállam, aztán hamarosan nem is fájt. Amikor több napig nem tornáztam, visszatért a fájdalom. Most végzem rendszeresen, és minden téren rendben vagyok. A derekam sem fáj, pedig gyakran jelentkezett az is. Tehát, ajánlom.


Sok településen van ingyenes gyakorló hely.

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Livepower)
2020. jan. 2. 09:11

Sajnálom, de fogalmam sincs. Hátha jön valaki, aki nálam okosabb.

Fastumgél, Voltaren, Apranax gél, ilyesmit kennék rá, de ezek nálam vannak itthon.


Egy jó hírem van, hogy több vállad nincs.

Jobbulást, és BÚÉK.

5. livepower (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. jan. 2. 08:53
Igazából orvosnál nem voltam vele,balzsamot használtam és lassan elmúlt .. Azt nem értem hogy mi okozza most a bal vállam fájdalmát ?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. jan. 2. 08:07
*Számításba jöhet
2020. jan. 2. 08:06

A balt nem gondoltad otthon kezelgetni? Mármint ha ügyesen elmúlasztottad a másikat. Vagy most nrm hat? Amúgy mivel kezelted? Krém, gyógyszer?

Vagy orvos esetleg még dzåmításba jöhet.

2020. jan. 2. 08:03

Szia! Nekem nem volt még vállfájdalmam.

De ha esetleg megpróbálnád a jobb vállra alkalmazott kezelést?

2020. jan. 2. 05:54
Buék mindenkinek ! Tavaly valamikor novemberben a jobb vállamban éreztem fájdalmat. Itthon kezelgettem,elmúlt. Most a bal vállam rakoncátlankodik.. Mit tegyek,volt már valakinek hasonló panasza ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook