Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha a vállamon és a karom felső részén pattanások jöttek ki? Mivel kezelhetném őket? fórum

Mit tegyek, ha a vállamon és a karom felső részén pattanások jöttek ki? Mivel kezelhetném őket? (tudásbázis kérdés)


5. k.tünde78 (válaszként erre: 3. - JDTT)
2010. jún. 15. 11:04

A fekete szappan hatásossága a kéntartalmában rejlikés ,használtam már és tényleg jó.

Csak tudjatok róla,hogy csak kozmetikuson keresztül tudjátok beszerezni,mert az Ilcsi kozmetikumokat forgalmazó cég csak kozmetikusoknak adja el a termékeit(barátnőm kozmetikus,innen az infó).

2010. jún. 14. 16:39

Én a dermofilt tudom ajánlani. Megtalálható: néhány fodrászkellékesben, dm-ben pl.

Ez egy pasztaszerű izé, amit pakolásként lehet használni.

3. JDTT
2010. jún. 14. 16:11
Sziasztok,nekem a hátam lett tele pattanásokkal,kérdeztem a kozmetikusomat mit tegyek,ajánlott egy úgynevezett fekete szappant!A cégneve:Ilcsi szépítő füvek Kft találtam rajta mail címet is:www.ilcsi.com cikkszám:1030102 Csak természetes anyagok vannak benne!
2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Mira21)
2010. jún. 14. 16:02
Bőrradír, kamilla tea
2010. jún. 14. 15:44
Mit tegyek, ha a vállamon és a karom felső részén pattanások jöttek ki? Mivel kezelhetném őket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook