Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a jobb oldalam! Mi lehet ez, és mit tegyek, hogy elmúljon? fórum

Fáj a jobb oldalam! Mi lehet ez, és mit tegyek, hogy elmúljon? (tudásbázis kérdés)


19. 7717d911a9 (válaszként erre: 18. - 7c1de072c3)
2010. jan. 24. 17:28
hehe...:)))))
18. 7c1de072c3 (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2010. jan. 24. 16:51
próbáld meg a B12 vitamint
17. 7717d911a9 (válaszként erre: 12. - Mayalina)
2010. jan. 24. 16:43

Én ezt javaslom:


Meditáció:


1. Keress egy helyet ahol csend van, friss a levegő és egyedül lehetsz.

2. Ülj vagy feküdj le a számodra megfelelő helyre.

3. Lazítsd el a tested ahogyan csak tudod.

4. Figyelj. Légy tudatában annak amit csinálsz.


Megjegyzés: A meditáció lényege a figyelem és az ellazulás. Figyelheted a szívverésedet, a légzésedet, a csendet, vagy egész önmagadat.


A meditáció regenerál, egészségessé tesz külsőleg-belsőleg, összekapcsolja a két agyfélteket, egyre koncentráltabb leszel, megnyilvánulnak a láthatatlan képességeid, növeli az agykapacitást, az emlékezést, fiatalít, nyugtat, félelműző energetizál,...............


De ehhez idő és gyakorlás szükséges.


Ha megteszed, elfelejtheted az orvosaidat.


Sokan önmaguk elől menekülnek a munkába, a családba, a pörgésbe, a párkapcsolatokba.


Nem tudunk egyedül lenni. Az emberek nagyon félnek az egyedülléttől. A meditáció mégis erre tanít meg. Hiszen egyedül születtünk, egyedül élünk és egyedül halunk meg!!! Késöbb rájövünk hogy az egyedüllétben nem fájdalom, hanem mérhetetlen szabadság, öröm, harmónia és erő lakozik. Hiszen ekkor már megbékélünk önmagunkkal és az egész világ a mienk lesz.

16. Mayalina (válaszként erre: 14. - 0a6ce1d48d)
2010. jan. 23. 20:11
:-DDD
15. Pirosalma (válaszként erre: 14. - 0a6ce1d48d)
2010. jan. 23. 13:29
Az egyébként igaz, hogy a fájdalomérzés az ellenkező oldali agyféltekében alakul ki, mivel a fájdalomingert szállító rostok kereszteződnek.
2010. jan. 23. 13:27

Agyféltekék? Aztán nyúltagy mire hat? A popsitokra?

:))))))))))))))))))))))))))

13. Pirosalma (válaszként erre: 12. - Mayalina)
2010. jan. 23. 12:45

Szia!


Zolcsika nagyon szépeket írt, de ettől még lehet szervi ok, sőt. Ha nem múlik a fájdalom, azt javaslom, látogass el a körzeti orvosodhoz.

12. Mayalina (válaszként erre: 11. - 7717d911a9)
2010. jan. 23. 12:41

hűűű!

Lenyűgöztél!

Sokat foglalkozom azzal, hogy mit tudhat még az agyam, "amiről én nem tudok", meg hogy minek milyen kihatása van a testemre, és a testem jelzéseinek értelmezéével.

Totál igaz, amit írtál.

Most tényleg iszonyat sokat agyalok, mert nagyon fontos döntések, és lépések előtt állok.

Viszont ezt még csak egy hónapja kezdtem kb. Ennyire hamar nem lehet baj!

Kicsit a testemnek is türelmesnek kell lennie, mert ha a sikerre viszem, amin most dolgozok, akkor annak többek között az is a jutalma, hogy a testem több kényeztetést fog kapni, nyugodtabb, kiegyensúlyozottab és jobb minőségű életem lesz.


Még időra van szükségem, ezt hogy értessem meg a testemmel?

11. 7717d911a9 (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2010. jan. 22. 19:58

Az agyféltekek jelentésével kell tisztába lenned.


A jobb agyféltek (nőies, passzív, gyengéd) a tested bal oldalára van hatással.


A bal agyféltek (férfias, aktív, kemény) a tested jobb oldalára van hatással.


Van az a mondás hogy: "Mindig az fáj ami gyenge."


Kiegészíteném: Az fáj ami gyenge, vagy ami túl van erőltetve...


Tehát ha a jobb oldalad fáj akkor a bal agyfélteked aktivitását túlzásba vitted.


Túl férfias, aktív, kemény nő vagy. Nem tudsz leállni semmivel. Agyalsz, gondolkodsz. És mivel senki nem tud hatással lenni rád, hát a tested üzen majd neked.


Ez a test nyelve. Így tudatja ha valami baj van.


Próbáld megtalálni az egyensúlyt, kiegyenlítődni.


Próbáld aktivizálni a női oldaladat, a jobb agyféltekedet. Hallgass valami jó zenét, táncolj, rajzolj, lazíts, meditálj, relaxálj.


A relaxáció és a meditáció az ellazulás, tudatosság művészete.


Képes arra hogy az agy két féltekét összehangolja.


Szóval állítsd takarékra magad mert ennek nem lesz jó vége.


Persze nem mondom meg mit csinálj!!!

2010. jan. 22. 19:43
Nem tudom, én a helyedben hétfőn mennék orvoshoz.Ha hétvégén nem javul, mindenképpen menj el. Lehet, hogy semmi komoly, de azért nézzen rád valaki.
2010. jan. 22. 19:41

Fogam, szemem rendben van.

Becsípődésszerűt nem érzek, zsibbadás nincs.

2010. jan. 22. 19:40
huzatra gondoltam hirtelen én is. A szemed nem csípás? fogad nem fáj? Lehet, hogy erősen gyúrt,és idegszálad becsípődhetett. Zsibbadás? okozhat becsípődött ideg ilyen tüneteket.
2010. jan. 22. 19:35

Hát ha csak az nem, hogy előző este hátulról végiggyúrt egy masszőr, akkor tudtommal nem.

Vagy lehet, hogy nem vettem észre, hogy huzatban vagyok?

2010. jan. 22. 19:33
Szerintem nem ártana elmenni. Volt valami előzmény?
5. Mayalina (válaszként erre: 4. - 78197721ea)
2010. jan. 22. 19:32

Nem, bementem dolgozni. :-(

Iszonyat mennyiségű munka várt rám, és vár még hétfőn is. :(

2010. jan. 22. 19:31
Nem voltál orvosnál?
2010. jan. 22. 19:30

Ma reggel úgy ébredtem, hogy fájt a jobb fülem, jobbról a torkom, hogy nyelni is alig bírok,és ráadásul a bőröm is a kulcscsontomtól egészen a fejem búbjáig az arcom jobb felére is elterjedve.


Szó szerint fájt reggel a fésülködés!!!

Mi lehet ez, és mit tegyek, hogy elmúljon?

2010. jan. 22. 19:29
Pontosan hol, és mit érzel?
2010. jan. 22. 19:28
Fáj a jobb oldalam! Segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook