Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebookról kitörölt beszélgetést vissza tudnak-e keresni valahogyan és ha igen, akkor ki tud ebben segíteni? fórum

Facebookról kitörölt beszélgetést vissza tudnak-e keresni valahogyan és ha igen, akkor ki tud ebben segíteni? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 9. 18:43
értem,köszönöm szépen a segítségeteket:)
2015. júl. 9. 13:08

Azt nem tudom, hogy ezt elfogadják-e, de ami manipulálható: kép, hanganyag, videó azt csak nagyon ellenőrzések után esetleg.

Ilyen esetben, ha ezt a párbeszédet akarod felhasználni, még az is megeshet, hogy a gépedet bekérik és ellenőrzik, hogy nem csináltál-e vele valamit, tehát hogy hiteles lehet-e amit beadtál.

6. ElErIm77 (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2015. júl. 9. 12:29

szia,nem tudom,nekem is volt hasonló ügyem, és elfogadták az sms eket bizonyítéknak,elvielg a facebook os üzeneteket is elfogadhatják.

lehet azon is múlik, h az illető utána is tagad e.

2015. júl. 9. 12:00

hála istennek közben meglett.úgy látszik a facebooknak volt valami hibája,de most meg ott van az összes.....fura de ez van,mindenesetre megijedtem....

viszont meglepett hogy nem fogadnak el ilyesmit bizonyítéknak?

és ha mondjuk életveszélyesen fenyegetnek valakit smsekkel ,afölött is szemet hunynak???ott már emberélet foroghat kockán :o


még ilyet....:S

2015. júl. 9. 11:53
Szia! Sajnos nem lehet visszaállítani és a Facebook sem tudja kiadni. Törlés előtt figyelmeztet is a rendszer, hogy a törlés nem visszavonható és véglegesen törlődnek a beszélgetések.
2015. júl. 9. 11:47
Szerintem ez semmikeppen nem bizonyitek, ahogyan az sms-t sem fogadjak el annak, mivel nem bizonyithato, hogy valoban az illeto ult a gepnel es o irta. Nekem volt hasonlo ugyem, es nem fogadtak el az smseket bizonyiteknak.
2015. júl. 9. 11:34

sziasztok,erre4 a válasz nagyon sürgős és fontos lenne,ha bárki bármit tud erről,irjon !!!!

az történt,hogy valakivel pereskednem kell,és közösségi oldalon lefolytattam az illetővel egy beszélgetést amit természetesen nem töröltem ki!!!!mégis erre mára elveszett az összes többivel 1ütt,mintha nem beszélnék senkivel se ott.nyilván feltörtek....

nem érdekel csak az az 1 beszélgetés,mivel az az én kezemben egy bizonyítékként szolgált volna erre-arra a per során.lehet ilyenkor vmit tenni?bíróság egy esetleges per kapcsán kikérhet beszélgetést a facebooktól,vagy az oldal üzemeltetőitől?egyáltalán tárolják a kitörölt üzeneteket is?????

2015. júl. 9. 11:30
Facebookról kitörölt beszélgetést vissza tudnak-e keresni valahogyan és ha igen, akkor ki tud ebben segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook