Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebookon hogyan kell az értesítéseket kikapcsolni? fórum

Facebookon hogyan kell az értesítéseket kikapcsolni? (tudásbázis kérdés)

2015. okt. 23. 10:19
Vagy rámész az ismerősök listában az ő nevére, és ahol be lehet jelölni hogy milyen ismerős,közeli,távolabbi, más lista, ott felajánlja hogy értesítést kérek.Na ott vedd ki a pipát.
2015. okt. 23. 10:16
Ki kell venni a követésnél a pipát,akkor nem látod a megosztásokat.
2015. okt. 23. 10:00
sziasztok most nekem is ez a problémám,és nem tudom kikapcsolni sehogyse :( már töröltem,újravettem ismerőst stb... de semmi nem használt.. nem találok olyat az ismerső megtekintésénél h beállítok,és nem tudokm kikapcsolni az értesítéseket se,mert nincs a kis kör alatt x jelecske :( valaki tud mondani valami okosat? nagyon megköszönném!
6. 7432eb3622 (válaszként erre: 5. - Csillagpor0622)
2012. jún. 1. 08:26
Nincs mit :)
5. Csillagpor0622 (válaszként erre: 4. - 7432eb3622)
2012. jún. 1. 08:22

Azt hiszem nálam is ez volt a probléma,mert emlékszem,hogy arra rámentem valamelyik nap.

Most úgy oldottam meg,hogy kitöröltem az ismerőseim közül és újra bejelöltem :) Remélem eltűnik ez a hülyeség,mert már az agyamra ment a napi 30 megosztásáról értesítést kapni :D Köszi Nektek...

4. 7432eb3622 (válaszként erre: 2. - Csillagpor0622)
2012. jún. 1. 08:14

Így jártam én is :)

Valamilyen kategoriába tetted én pl. közeli ismerősökbe csillag volt az adatlapján de van család...

És akkor látod az össze lájkolását megosztását stb. van ott hogy értesítés ki-be ezt kell kikapcsolnod vagy kiveszed a kategoriákból.

2012. jún. 1. 08:13
Ha rámész az illető adatlapjára és ott arra a fülre,hogy "ismerősök" (nem az,hogy Neki hány ismerőse van,hanem amivel törölni is tudnád őt) akkor ott kapsz egy legördülő listát és ott lesz egy olyan,hogy "bellítások" ott pedig ki lesz pipálva elvileg,hogy mikről kapsz értesítést pl állapotfrissítés(na ez elől kell kivenned a pipát) meg zenék,videók,játékok...
2012. jún. 1. 08:05

Sziasztok!

2 napja az egyik ismerősöm összes megosztásáról kapok értesítést,ami nagyon idegesít már és sehogy nem jövök rá,hogy mit kéne beállítani,hogy ezeket ne kapjam. Azt mondja Ő is kap az én megosztásaimról értesítést. De nem emlékszem,hogy én bármit beállítottam volna.....mit kell csinálnom,hogy ez megszűnjön?

Köszi mindenkinek :)

2012. jún. 1. 08:03
Facebook értesítéssel kapcsolatban kérnék segítséget...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook