Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kisfiam tabletjén egyszer beléptem a facebookomba, de kijelentkeztem, mégis, ha üzenetet küldenek facebookra, ő is kap értesítést miért? fórum

A kisfiam tabletjén egyszer beléptem a facebookomba, de kijelentkeztem, mégis, ha üzenetet küldenek facebookra, ő is kap értesítést miért? (tudásbázis kérdés)


9. Guruljka (válaszként erre: 5. - 273206364e)
2014. jan. 22. 11:41

Én nem fogom ezzel külön terhelni magam. Hallom nálam kiműveltebb netezőktől is, hogy van pár "érdekes" funkció...

Életem során annyi újat tanultam már. Fenntartom magamnak a jogot, hogy a mostanában felbukkanó új ismeretek megszerzésének igényét kedvem szerint korlátozzam.

Az én fejem kápos, nem káptalan. Még a végén törölnöm kellene valami régebbi ismeretet, hogy az új beférjen. Annyit meg nem feltétlenül ér meg... :-D

8. borostyán38 (válaszként erre: 2. - Sookye)
2014. jan. 22. 09:10
Nem tud belépni a facebookomba,nincs jelszó,az ő facebookjába van belépve állandó jelleggel,és ki léptem,elvileg nem vagyok sehol,és mégis kap értesítést az én üzenetemről.Nem mindenről,csak akkor megy az értesítés,ha nem vagyok belépve.
7. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 5. - 273206364e)
2014. jan. 22. 08:46

Annyit tudok, hogy töröljük magunkat, akkor 2 hétig nemszabad ránézni sem. Én csináltam ilyet, 2 hónap múlva más néven bejelentkeztem, de a régi ugyanúgy él.

Hogy kell OKOSAN használni? Lehet itt még titok?

2014. jan. 22. 07:55
ugyanígy jártam, de nekem a gmail-re lép be automitace, sőt, még az értesítés is "kint van" az asztalon... :(
5. 273206364e (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2014. jan. 22. 06:09
Ha egzszer felleptel az internetre,legyen az bärmilyen oldal,nincs mär titok.Okosan kell hasznälni a facebook-ot.:)
4. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2014. jan. 22. 02:18
Én is fent vagyok a face-n , de nem jelölöm be , h őrizze + a gép a jelszavamat , így minden alkalommal kéri a jelszót és más nem tud beleturkálni az enyémbe , viszont az egy más dolog , h bárki meg tudja nézni az oldaladat , de a gyerekek tudják , h hogyan kell nem mindenkinek láthatóvá tenni , csak akinek megengeded . Én régen az iwiw-en voltam , de abból nagyon kiábrándultam és töröltem magam , viszont ezt jobban szeretem , mert a 4 fal között is megtaláltam olyan ismerősöket , akikkel 40 -45 éve semmi kapcsolatom nincsen , annyi a baj csak , h a mi korosztályunk nagyobb %-a nem is használja a netet , de azért nem reménytelen . Rátaláltam így általánosbeli osztálytársnőmre , első munkahahelyembeli kollegákra , azoknak gyerekeire , direkt szeretem ezt a fajta virtuális cimboraságot .
2014. jan. 21. 22:15

Na szép! És hányan akarnak rábeszélni, hogy lépjek be a fb-re.

Bármilyen előnye lenne is esetleg a munkámban...nem én! Micsoda kémnevelde ez!!!

2014. jan. 21. 21:17

Akkor a messengerbe is beléptél, onnan is lépj ki a tableten!

Vagy esetleg ellenörizd le, hogy törölted-e a jelszavadat, mert ha elmentetted, akkor a fiad egy kattintással be tud lépni a nevedben.

2014. jan. 21. 21:05
A kisfiam tabletjén egyszer beléptem a facebookomba, de kiis jelentkeztem, mégis, ha valamék ismerősöm üzenetet küld facebookra, ő is kap értesí

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook