Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook profilkép megváltoztatása hogyan? fórum

Facebook profilkép megváltoztatása hogyan? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 13. 13:18
Köszönöm így már nekem is sikerült! Próbálgattam én is egy ideje, de nem jöttem rá hogyan kell megváltoztatni a profilképet. :) Köszi még egyszer! ;)
6. icuri (válaszként erre: 5. - Tomka1)
2011. dec. 27. 16:10
Ezt én is megpróbálom, mert én is ugyanúgy jártam, hogy feltettem a fiaim képét a fb-ra és az én profilképemként jelent meg.És sehogy nem tudtam változtatni.
2011. dec. 27. 16:01

de jóó köszönöm szépen már sikerült is! Milyen egyszerű volt rá nem jöttem volna :))


Köszi mindenkinek!!!

2011. dec. 27. 14:38
Nyisd meg azt a képedet amit szeretnél hogy profilképed legyen, és lent jobb oldalon van egy olyan hogy: Portré készítése az adatlapomhoz (méretre vágás) arra katt és kész. Én így szoktam :)
2011. dec. 27. 14:30

ja bocsi írtad,hogy a meglévő közűl szeretnél profilképet:)

Próbáld meg úgy ,hogy jobbegérrel bemásolod a feltenni kívánt képet a számítógépedre,és utána azt teszed ki profilnak.

2011. dec. 27. 14:25
A meglévő képeid közűl szeretnél választani ?Ami már fenn van másik albumban?
2011. dec. 27. 14:17

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni! Hogy tudom megváltoztatni a profilképemet? Régen volt egy olyan opció, hogy megjelent az össze feltöltött kép és ott ki lehetett választani, hogy melyik legyen a profilképem. Szóval lehetett cserélgetni. De most nem találom ezt az opciót, mert mindig változtatják ezeket a közösségi oldalakat.

Most csak olyat ajánl fel, hogy a kép felső sarkában kiírja, hogy kép lecserélése, de akkor csak a számítógépről tudok feltölteni egy új képet. De én azok közül szeretnék változtatni amik már fent vannak. Ez megoldható vagy már nincs ilyen opció?


Köszi előre is!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook