Miért nem enged be simán a Facebook a saját oldalamra? (tudásbázis)
Ha segitesz megtalálni ezt a törvényt/rendeletet, visszaszivok mindent/egy rézét/
Iamétlem, magamat kellene igazolnom, ugyanakkor miért nem tudom videocsettel vagy ügyfélkapú+-szal
Miért kivetett a feltöltőkártyás?
Ezt tudom, megértem, még a migráns korszakból maradt ránk
Ez esetben magamat kellene igazolnom, hogy én vagyok én. Ki elött, a recepciós elött?
Nem hülyültek meg a szolgáltatók, jogszabály kötelezi őket erre.
Indokolatlanul morogsz rájuk. Persze, megértem, ha nehézkes intézni, de el kell fogadnod, evvan.
Köszi! Nem tudtam hogy minden szolgáltató meghülyült
Emlékeim szerint, és biztos is, a PannonGSM-mel személyesen papíralapon kötöttem szerződést
Akkor most mit akar? Autózzak kb 40km-t oda-vissza valamely boltjukba
Miért nem jó nekik ami a gov.hu-nak megfelelnek, tehát ügyélkapu+ is?
A Telekom is ezt csinálja!
Melyikre gondolsz, amelyiknél nincs ilyen?
Hasonló cifra hülyeség, leirom a cég nevét, Yettel
Két feltöltőkártyám van náluk amit minden évben ellenőriznek"érvényesitenek
Új felirat ' újitsd meg a fiókod" Mifrancot? Ott a nevem, talán a címem is és a két telefonszám
Felhyvtam a céget
Azonosithatom magam DÁP-pal. Nincs okos telefonom
Videocsat? Feltöltúkártyás nem alkalmazhatja
Akkor? Menjen be a legközelebbi boltunkba és igazolja magát
Szerintem meg nincs joguk engem igazoltatni ilyen módon
Ha nem ujítom meg a fiókom nem értesülök minden jórol
Feltölteni a kártyáimat lehet, pénzt elfogadnak? Igen!
Na látja, a szomszéd szolgáltató nem kér ilyen igazolást és ha lefogyott a pénz a kártyáról itt hagyom önöket ellenére annak hogy PannonGSM óta ügyfelük vagyok
u.i. ügyfélkapuval miért nem igazolhatom magam? Mert arra nem irtak programot a belépéskor
Ezt gondolom a telefonodról való bejelentkezésnél kéri. Nem értek hozzá túlzottan, de én a te helyedben megpróbálnék a laptopomról bejelentkezni, (ha van lt-od) hogy megnézzem ott is kiírja-e ugyanezt.
Egyébként én még soha nem találkoztam ezzel a módszerrel a fb részéről.
⁉‼Ez valami ÚJ dolog, tud erről valaki valamit? Csak én nem ismerem ezt?
Ezt írja:
A valós személyként való jelenléted megerősítése videós szelfivel
Több információra van szükség, hogy meggyőződjünk arról, ember vagy.
A szelfidet kizárólag a személyazonosságod megerősítésére, illetve a közösségünk biztonságának megóvására használjuk fel.
30 napon belül töröljük a profilodat, ennek hiányában.
További ajánlott fórumok:
- Nem enged be a Facebook. Mi lehet a baj?
- Gyermekfotó engedély nélkül a Facebook-on
- Hogyan állítsam be a Facebook-on a cookie-k engedélyezését?
- Hogyan jelölhetek Facebookon ismerősnek egy felhasználót, ha nem engedi a rendszer?
- Nem enged be lépni az iwiw az én oldalamra. Férjem nem rendesen lépett ki és állandóan az ő oldalát adja be, mit tegyek?
- Új telefonomon nem tudok belépni a Facebook oldalamra. Mi lehet az oka?