Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem enged be simán a Facebook a saját oldalamra? fórum

Miért nem enged be simán a Facebook a saját oldalamra? (tudásbázis)


12. kristo_f (válaszként erre: 10. - Gyöngy:))
márc. 28. 18:30

Ha segitesz megtalálni ezt a törvényt/rendeletet, visszaszivok mindent/egy rézét/

Iamétlem, magamat kellene igazolnom, ugyanakkor miért nem tudom videocsettel vagy ügyfélkapú+-szal

Miért kivetett a feltöltőkártyás?

11. kristo_f (válaszként erre: 9. - Zsoffka002)
márc. 28. 18:26

Ezt tudom, megértem, még a migráns korszakból maradt ránk

Ez esetben magamat kellene igazolnom, hogy én vagyok én. Ki elött, a recepciós elött?

10. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
márc. 28. 18:03

Nem hülyültek meg a szolgáltatók, jogszabály kötelezi őket erre.

Indokolatlanul morogsz rájuk. Persze, megértem, ha nehézkes intézni, de el kell fogadnod, evvan.

9. zsoffka002 (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
márc. 28. 14:47
Azért kell a feltöltőkártyásnak évente azonosítania magát, mert kormányrendelet írja elő. Minden szolgáltatóra kötelező. Visszaélés volt az ilyen rendeszerrel.,
8. kristo_f (válaszként erre: 7. - Embertárs)
márc. 28. 13:49

Köszi! Nem tudtam hogy minden szolgáltató meghülyült

Emlékeim szerint, és biztos is, a PannonGSM-mel személyesen papíralapon kötöttem szerződést

Akkor most mit akar? Autózzak kb 40km-t oda-vissza valamely boltjukba

Miért nem jó nekik ami a gov.hu-nak megfelelnek, tehát ügyélkapu+ is?

7. Embertárs (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
márc. 28. 13:00

A Telekom is ezt csinálja!

Melyikre gondolsz, amelyiknél nincs ilyen?

6. kristo_f (válaszként erre: 1. - Ildi992)
márc. 28. 12:25

Hasonló cifra hülyeség, leirom a cég nevét, Yettel

Két feltöltőkártyám van náluk amit minden évben ellenőriznek"érvényesitenek


Új felirat ' újitsd meg a fiókod" Mifrancot? Ott a nevem, talán a címem is és a két telefonszám

Felhyvtam a céget

Azonosithatom magam DÁP-pal. Nincs okos telefonom

Videocsat? Feltöltúkártyás nem alkalmazhatja

Akkor? Menjen be a legközelebbi boltunkba és igazolja magát

Szerintem meg nincs joguk engem igazoltatni ilyen módon

Ha nem ujítom meg a fiókom nem értesülök minden jórol

Feltölteni a kártyáimat lehet, pénzt elfogadnak? Igen!

Na látja, a szomszéd szolgáltató nem kér ilyen igazolást és ha lefogyott a pénz a kártyáról itt hagyom önöket ellenére annak hogy PannonGSM óta ügyfelük vagyok

u.i. ügyfélkapuval miért nem igazolhatom magam? Mert arra nem irtak programot a belépéskor

5. Angel.in.the.night (válaszként erre: 1. - Ildi992)
márc. 28. 12:11

Ezt gondolom a telefonodról való bejelentkezésnél kéri. Nem értek hozzá túlzottan, de én a te helyedben megpróbálnék a laptopomról bejelentkezni, (ha van lt-od) hogy megnézzem ott is kiírja-e ugyanezt.

Egyébként én még soha nem találkoztam ezzel a módszerrel a fb részéről.

⁉‼Ez valami ÚJ dolog, tud erről valaki valamit? Csak én nem ismerem ezt?

4. globus (válaszként erre: 2. - Ildi992)
márc. 28. 11:44
Fura, mert honnan tudnák, hogy te vagy te. Ennyi erővel a szomszédét is küldhetnéd.
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Ildi992)
márc. 28. 11:41
Sokat kommentelsz oldalakon? Akkor szokták ezt hogyha azt gondolják, hogy ún. bot accountod van, vagy ha a közelmúltban megpróbálta valaki feltörni a fiókod. Cseréld le a jelszavad, állíts be kétlépcsős azonosítást, hátha megszűnik.
2. ildi992 (válaszként erre: 1. - Ildi992)
márc. 28. 11:22

Ezt írja:


A valós személyként való jelenléted megerősítése videós szelfivel


Több információra van szükség, hogy meggyőződjünk arról, ember vagy.


A szelfidet kizárólag a személyazonosságod megerősítésére, illetve a közösségünk biztonságának megóvására használjuk fel.

30 napon belül töröljük a profilodat, ennek hiányában.

márc. 28. 11:20
Szerinem ma végleg abbahagytam a facebookozást. Nem enged belépni az oldalra, csak ha csinálok egy szelfi képet, az azonosításom véget.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook