Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új telefonomon nem tudok belépni a Facebook oldalamra. Mi lehet az oka? fórum

Új telefonomon nem tudok belépni a Facebook oldalamra. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


3. simple (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2022. ápr. 17. 06:39
Én nem értem, amit írsz. Ha le van töltve a facebook app a telefonra, lépj ki belőle, és lépj be a másikkal amivel szeretnél. Én bárkiével be tudok lépni a saját telefonomról, akár egymás után bármennyiszer is, kilépek, aztán belépek egy másikkal. De szerintem ha csak simán beírod hogy facebook.com, ott is be tudsz lépni százszor is.
2. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2022. ápr. 16. 18:33
Talán törölni kellene azt a profilt,amit nem használsz.
2022. ápr. 16. 18:11

Valaha 2 Facebook profilom volt. Mindkettő a saját nevemmel lett létrehozva, csak az egyik ékezettel, a másik az nélkül. Aztán világ életemben az ékezeteset használtam, de most bárhogy próbálkozom, csak a másikba akar a telefon beléptetni. Nem értem, miért, azt a profilt soha nem használtam, az előző telefonomon sem az volt megadva. Nem is értem, honnan jött elő.

Nincs valahol felhasználónévvel való bejelentkezés?

Ugyanez a helyzet a messengerrel is.

Már próbáltam klónozni a készülékeket, de nem volt jó, vagy nagyon rosszul csináltam....

Van valakinek ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook