Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüst kolloid - ki ismeri? Tanácsot kérnék fórum

Ezüst kolloid - ki ismeri? Tanácsot kérnék (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. máj. 10. 07:31
En is hasznalnam,mert tenyleg csodaszer...de tartok ettol a szurkulestol...Mi van,ha nem lepem tul az adagot,de akkor is ugy reagal ra a szervezetem!? Olvastam torteneteket rola...van,akinek a szine nem jott helyre.Ha valaha valami nagy problemam lesz,akkor majd kockaztatok.:) Amugy fantasztikus szer!!!
2013. dec. 31. 17:03

Hali.Én most szeretném kipróbálni az ezüst kolloidot.Na nem kutyafuttában.Egyik barátnőm már bő 2 éve szedi,kúraszerúen.Soha nem tapasztalt mellékhatásokat !Sok pozitív tapasztalatot szereztem így másodkézből.

Vicces,de a szobanövényei locsoló vízébe is alkalmazza:)

29. édesszívem (válaszként erre: 28. - Zakkantcsajszi)
2013. máj. 22. 09:39

:DDD hurrá:)!

Most olvastam a látkép magazinban, hogy a tisztítóipar is beveti az ezüst nanorészecskéket a kórokozók ellen... Érdekes

2013. máj. 19. 22:43

Engem is ez a csodaszer tett rendbe több hónap betegeskedés után.Minden bajom volt,vesemedencegyull. után 3 antibiotikum után még mindig hőemelkedésem volt minden nap 37.5 rosszul voltam és gyenge.Vettem ezt a csodaszert pénteken hétfőn már nem volt hőemelkedés,jól vagyok energikus és jó a közérzetem.Hálás vagyok,hogy rátaláltam!

A gyógyszerügynökök és az orvosok beka..phatják!

2013. márc. 21. 11:33

Eltitkolt orvosság: az ezüstkolloid

Mi az ezüst kolloid?


Az ezüst kolloid egy olyan elekto-galvanikus eljárás eredményeképpen jön létre, amelynek során szubmikroszkópikus ( 1,26 angström/ 00001 mikron nagyságú ) ezüstrészecskéket egy nagyobb darab 99,9999 %-os igen nagy tisztaságú ezüstből vízben oldanak. A részecskéket szuszpenzióban tartja az atomok enyhe elektromos töltése.


Apró részecskék formájában az ezüst könnyebben hatol be a szervezetbe. Az ezüst egy erős természetes profilaktikus / antibiotikus / szer, amelyet évtizedek óta használnak az emberek anélkül, hogy bármiféle mellékhatása lenne. Az ezüst megbénítja azokat a bizonyos enzimeket, amelyeket az egysejtű baktériumok, gombák, vírusok oxigént felhasználó anyagcseréjük során használnak. Így azok megfulladnak. Nem ártalmasak viszont az emberi enzimekre, sem pedig az emberi szervezet bármely részének vegyi egyensúlyára. Az ezüst felszívódása nagyon gyors folyamat: mindenféle kórokozó szervezetet hat perc alatt, vagy még rövidebb alatt hatástalanít. Azok ellenállóképességének nincs ideje kifejlődni. A szervezetünk nem szokik hozzá. A kolloid ezüst gyógyszer, s egyszersmind megelőzés mindenféle fertőzéssel szemben. A megfelelő mennyiségű ezüst kolloid szervezetünk második immunrendszerét jelentené.



A homeopátiában a legfontosabb szerek egyike. Egyaránt alkalmas szédülés, kötőhártya gyulladás, fejbőrviszketés, hasgörcs, puffadás, fejfájás megszüntetésére, amennyiben azok idegességre vagy szorongásra vezethetők vissza.


Mi az ezüstkolloid II?


Az ezüstkolloid vöröses vagy átlátszó színű folyadék, létrehozásánál ionizált vízbe ezüst részecskéket - úgynevezett kolloidokat - kevernek. Az ezüst kristályos szerkezetű anyag, melyet jellemzően az emberi szervezet csak ilyen apró részecskékre bontva, tehát kolloid formában képes felhasználni.



Baktérium-, vírus- illetve mikrobaölő hatása igen erős: a legtöbb antibiotikum féltucatnyi organizmust pusztít el, az ezüstkolloid azonban képes akár 650-et is.

Hogyan hat?


A vírusokban, baktériumokban, gombákban és parazitákban különböző enzimek segítik a kórokozók anyagcseréjét. Az ezüstkolloid ezeknek az enzimeknek gátolja az optimális működését, így okozva a kórokozó pusztulását, melyhez nagyjából hat percre van szüksége


Mire jó?


Használható a testfelszínen, külsőleg, belsőleg, gombás fertőzések, ekcéma és számtalan más fertőzés kezelésére.

Egyes kutatók szerint második immunrendszerünket biztosíthatná, ezáltal megvédene a legtöbb kórokozóval szemben. Több amerikai példa szolgál pozitív eredményekkel az AIDS, a herpesz, a gombásodás, a Candida, a szifilisz esetében, sőt bizonyos esetekben a rák leküzdésében is hatásos lehet.


Külsőleg milyen betegségekre használható?


Pattanások, ótvar, skarlát

Sok esetben a bőrrák kezelésében is nagyon hatékony

Szemgyulladás, fülgyulladás, szájfertőzések

Égés, fagyás, napégés

Szemölcsök, herpesz

Belsőleg milyen betegségekre használható?


Szénanátha, allergia

Tüdőgyulladás, megfázás, influenza

Staphylococcusos és streptococcusos fertőzések

Légzőszervi, orrüregi megbetegedések

Vérpanaszok, leukémia, agyhártyagyulladás

Gyomorfekély

Lyme-kór, szifilisz

Cukorbetegség

Több esetben a HIV-vírussal szemben is hatékonynak bizonyult


Milyen egyéb területeken alkalmazható?


Horzsolásra

Nyílt sebre

Ekcémára

Szúnyogcsípésre

Illetve bármilyen gombás fertőzés esetén, például: körömágyi gomba, lábgomba, hüvelygomba


Az Ezüstkolloid használata támogatja és erősíti a szervezet természetes védekező rendszerét az immunrendszert, növeli a vitalitást és az élettartamot.


Az Ezüstkolloid jelenléte hat a baktériumokra, a vírusokra, a gombákra, továbbá bármilyen más egysejtű kórokozóra. A kóroko- zó oxigén-anyagcseréje károsodik, így a kórokozó néhány percen belül elpusz- tul, és a kiválasztási folyamat eltávolítja.

A modern antibiotikumokkal ellentétben az ezüstkolloida szövetsejt enzimeket nem bántja, hanem elpusztítja az egysejtű kórokozókat.


Az Ezüstkolloid használata biztonságos és fájdalommentes még az olyan érzékeny területeken is, mint a szem. A csíraölő szerekkel szemben az Ezüstkolloid nem pusztítja el a szövetsejteket. Baktériumgátló anyagainak köszönhetően használható a hónalj dezodorálására is.


Az ezüstkolloidnak előírás szerinti használata mellett, nem ismerjük káros mellékhatását. Néhányan azonban „gyógyulási krízist” jeleztek, ennek tünetei fájó izmok, szédülés, fáradtság, fejfájás, émelygés, ez azonban a gyors méregtelenítési folyamatok következménye.

Amennyiben valakinek ilyen gondjai vannak, az Ezüstkolloid bevitelének mennyiségét kell csökkentenie, esetleg szünetet tartani.


Ha megfelelően tárolják, az Ezüstkolloid tárolhatósága mintegy két év. Mivel az Ezüstkolloid nagyon érzékeny a fényre, és sötétsárga üvegében, hűvös helyen tároljuk.


Hogyan hat?



Az ezüst kolloid hatástalanítja azt az enzimet, amit az egysejtű baktériumok, gombák és vírusok használnak anyagcseréjük során. Az antibiotikumoktól eltérően nincs ismeretünk arról, hogy ezzel szemben is kialakultak volna rezisztens törzsek. A antibiotikumok a baktériumoknak és gombáknak valójában csak mintegy tucatnyi formája ellen jelentenek hatásos védelmet, míg a vírusokkal szemben egyáltalán nem.



Az ezüst kolloid apró nyomokban való jelenléte esetén azonban egyetlen ismert kórokozó sem képes megélni. A Silver - Institute kutatásai is azt támasztják alá, hogy az ezüst kolloid több mint 650 kórokozó ellen hatásos.



A tesztek igazolják, hogy mivel az ezüst kolloid főként a vékonybélben szívódik fel, a vastagbél szervezetbarát baktériumait nem veszélyezteti. Az ezüst kolloid segíti a magzat fejlődését, növekedését is egészségesebbé teszi, megkönnyíti a szülést és lábadozást. Laboratóriumi tesztek igazolták, hogy minden baktérium, vírus, egysejtű és gomba az ezüst kolloiddal történő hat perces érintkezés után elpusztul. Minél több ezüst van a szervezetünkben ez az érintkezés annál gyorsabb és gyakoribb lesz.


Mit nem csinál


Mit nem csinál az ezüst kolloid?



Nincs kölcsönhatásban más gyógyszerekkel. Nem ingerli a gyomrot, sőt segíti az emésztést. Nem csípi a szemet. Az elmúlt száz év orvosi szakirodalmában még említés sincs olyasmiről, hogy az ezüst kolloid szájon át való vagy intravénás használata bármiféle mellékhatással járna.



Használható belsőleg fogyasztva illetve közvetlenül a testfelszínre is kenhető. Adagolás belsőleg: a negyedik napig 3 x 1 teáskanál, majd az ötödik naptól 2 x 1 teáskanál naponta.



Ezenkívül készíthető belőle beöntő illetve irrigáló oldat is. Használata javasolt: Gyakorlatilag az összes testfelszínen lévő, illetőleg a test belsejében megbúvó fertőzéses betegségek esetén.



Rendelkezik egy, az atomszerkezetéből adódó speciális hatással is: a máj anatómiai szerkezetét helyreállítja, illetve a májműködést erősíti, a méregtelenítést fokozza

26. 6752c58fe3 (válaszként erre: 21. - 53dfddad18)
2011. ápr. 19. 19:58

Amiért épp sok pénzt fizet? Ez tök nagy baromság ebben az esetben. Havonta/pár havonta kaptam az újabbnál újabb kúpot, krémet, tablettát, amit dugdoshattam meg persze azokat, akiket megettem. Egy kisebb vagyont ráköltöttem, és semmi.

Alacsonyszénhidrát diéta drága? Nem, mert nem is kellett sokat változtatom az étrendemen. Elhagytam a kávéból a mézet, nem ettem édességet, nem pürésítettem, és pár pékárut változtattam, de amennyit én abból eszek... ja, meg a kenyérsütőbe kicsit más féle lisztet tettem. Az ezüst csepp meg talán pár ezer HUF volt, filléres tétel ahhoz képest, amit előtte már magamba tömtem.


Amúgy nem írtam, hogy igen, tuti biztos ez hat. Pont azt írtam, hogy nem tudom megítélni, hogy ezüstcsepp egyáltalán hatott-e. Viszont a "mondern" (nálunk gyakorolt) orvostudomány nekem mondott csődöt korábban is. Kiütésre kence-fice, meg szedjek gyógyszert. Lószarra sem volt elég. Kicsit másként kell táplálkozni, és láss csodát, elmúlt. Ennek megvan a jól megalapozott anatómiai elvitathatatlan alapja, itt mégsem hallottam egy kukkot sem. És nem valami sarlatán magyarázta meg, hanem egy orvos, aki bő 20 éve végzett a SOTE-n, csak veszi a fáradságot, és folyamatosan követ minden kutatást, meg kínait tanult, hogy kínai orvosi szövegeket eredetiben tudjon olvasni. Persze az itteni okosoknak, az ugye humbuk szintén, mert csak működik pár ezer éve, de nincs rá angol tanulmány... Meg az említett hölgynek illett volna már legalább kétszer meghalni a modern, fantasztikus orvosi gyakorlattal. Az ő metódusához hozzátartozik az ember tudati öngyógyítóereje is, ami a pirulák világában sehogy sem állja meg a helyét. Mert mi van itt? Pszichoszomatikus tünet? Piff neki nyugtató meg antidrpresszáns, aztán majd adunk új tabikat, mikor besűrűsödni kezd a vére.


Nem kell belenni mindent bemondásra, de attól, hogy valamit "elavultnak" mondanak (vegyé' újat, mert a termékgörbén az előző kifutott), még nem feltétlen szar.

25. 41fdab80c1 (válaszként erre: 20. - Amacska)
2011. ápr. 19. 12:37
Véleményem: dettó Úgy tartjuk itthon, mint a fájdalomcsillapítót. Amint kapar a torkom, elsőnek ehhez nyúlok. Külső, belső fertőtlenítésre nagyon jó. Nyelv alatt kell tartani kb.2 percig, ott szívódik fel leghamarabb, csak azután lenyelni.
24. 53dfddad18 (válaszként erre: 23. - Nikletty)
2011. ápr. 19. 12:18
Az marketing.
23. nikletty (válaszként erre: 21. - 53dfddad18)
2011. ápr. 19. 11:58

HA ennek te nem tudsz hinni, akkor mást kell keress.


De amúgy sok vizsgálat foglalkozott vele, s youtube-n is van több előadás a működési mechanizmusáról!

22. nikletty (válaszként erre: 21. - 53dfddad18)
2011. ápr. 19. 11:56

Nyílván, létezik pl a placebo hatás is!

De kit zavar, ha akárhogy is van, ha ebben tudtunk hinni, és segített akárhogyan is. Akkor tökmindegy!

21. 53dfddad18 (válaszként erre: 18. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 19. 10:05

Na de akkor honnan tudjuk hogy működik? A személyes tapasztalat édeskeveset ér ennek eldöntésére.

Mindenkinek az "működik" amiért éppen sok pénzt fizet. Kognitív disszonancia. Az ember így működik.

20. amacska (válaszként erre: 17. - 53dfddad18)
2011. ápr. 19. 09:15
nem ismerek ennél hatásosabb szert 10 éve segit mindenben!
19. nikletty (válaszként erre: 18. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 18. 23:07
No és sokkal kevesebb a mellékhatás...
18. 6752c58fe3 (válaszként erre: 17. - 53dfddad18)
2011. ápr. 18. 21:35
tul. kepp kit erdekel, hogy elavult vagy tudomanyosan bizonyitatalan, ha mukodik? en pl.m lentebb, a modern tudomany megallt.
17. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. ápr. 18. 19:08

Elavult antibakteriális fertőtlenítő szer, ami most a reneszánszát éli, üzleti okokból.

Ennél ma már sokkal jobbak vannak.

16. nikletty (válaszként erre: 14. - Baby0309)
2011. ápr. 18. 18:57
Szia sikerült kapni?
15. 33a92cb8e7 (válaszként erre: 8. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 16. 16:16

Sziasztok


Irrigálni is lehet vele nagyon jó:)


Szép napot Mindenkinek:)

14. Baby0309 (válaszként erre: 13. - Nikletty)
2011. ápr. 16. 15:51

Ok,köszönöm szépen :)

Hétfőn megveszem és értesítelek a fejleményekről :)))

2011. ápr. 16. 14:07
Amúgy elvileg időben korlátlatlanul fogyasztható de a napi 1-2kiskanálnyit nem kell túl lépni, annyit kockázata van, ha valaki túl sokat visz be beszürkülsz vagy mi.
2011. ápr. 16. 14:06

Sziasztok

én is hüvelygomba végett kezdtem inni, én napi egy kortyot szájban tart kis ideig és lenyel, mert amúgy napi 1-2kiskanál a javasolt, de nem akartam kiskanállal bénázni.


Kívülre, szerintem is 2-3x naponta, s én kis vattával csinálnám.

Belülre fogyasztani is valószínűleg nem káros terhesség alatt sem, de nem szokták javasolni, mert az irányban nem volt annyi vizsgálódás még, hogy bátran merjék akkor is ajánlani, nem vállalják a felelősséget, bár nekem a papírjában semmi korlátozás nincs, ezt csak neten olvastam.

11. Baby0309 (válaszként erre: 10. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 16. 10:27
Ok,azért köszi....:)
10. 6752c58fe3 (válaszként erre: 9. - Baby0309)
2011. ápr. 16. 10:13
Otthon tudnék puskázni, de így nem megy :)
9. Baby0309 (válaszként erre: 8. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 16. 09:53

Hüvelygomba problémákkal én is küzdök,főleg most terhesség alatt. De egyébként is.

Úgyhogy utánajárok ennek,ha megszültem akkor elkezdem a kúrát(vagyis,ha már nem szoptatok).


Neked a patikus tanácsolta,hogy hogy kell iszogatni és mennyi ideig? Vagy ezt addig iszod,míg akarod?

8. 6752c58fe3 (válaszként erre: 7. - Baby0309)
2011. ápr. 16. 09:38

Szerintem azért legalább 2-3szor le kellene kenni, mert más bőrgombára használatos szeretek is kell annyiszor alkalmazni. Nekem úgy dereng, hogy higítani kell, ha külsőleg használod, de erre nem vennék mérget. A papírján biztos megtalálod, vagy megkérdezed a patikust.


Én végső elkeseredésemben iszogattam, kb. egy éve folyton visszatérő hüvelyi candida miatt. Diétáztam meg ezt is használtam. Nem tudom, hogy melyik milyen arányban segített, de megszabadultam tőle. Előtte már a cukrom is nézték, tönkrement a nyálkahártyám a sok hüvelytablettától, kúptól, és hiába ettem rendszeresen kapszulákak.

2011. ápr. 16. 09:28

És akkor külsőleg a foltokat csak bekenegetem napi egyszer?

Ti mire használtátok?

6. nikletty (válaszként erre: 4. - Baby0309)
2011. ápr. 16. 09:25
A gyógyszertárban 1500 egy üveg.
5. 6752c58fe3 (válaszként erre: 2. - Baby0309)
2011. ápr. 16. 09:21

Ha Flavantic cuccokat áruló vagy használó ismerősöd van, tőle is tudsz szerezni, és az is olcsóbb lesz, mint a bioboltban. Én régebben vettem, már nem emlékszem az árára.


Szerintem lehet, hogy mire eljutsz a bőrgyógyászatra, már el is múlik :) Jobbulást!

4. Baby0309 (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2011. ápr. 16. 09:15
Köszönöm. Mennyibe került?
3. nikletty (válaszként erre: 2. - Baby0309)
2011. ápr. 16. 08:51

Szia

én gyógyszertárban kaptam, sőt olcsóbb volt mint bioboltban

Szerintem segíteni fog.

2011. ápr. 16. 08:40

Sziasztok!

Babát várok és egy bőrgyógyász azt tanácsolta,hogy külsőleg használhatok ezüst kollidot a bőrömre,ugyan is a hasam tetején,a mellem alatti egy centi részen gombás foltok jöttek elő.

Viszont nézegettem a neten,de annyi félét találtam és azt sem tudom,hogy ezt gyógyszertárban betudom-e szerezni?

Valaki tud róla valamit?

(Bejelentkeztem már bőrgyógyászatra,de 2 hét mire kaptam időpontot)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook