Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez még nem azt jelenti, hogy nem illünk össze, ugye? fórum

Ez még nem azt jelenti, hogy nem illünk össze, ugye? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 14. 13:25
de
43. ina87
2013. szept. 10. 01:28
Ha már ennyi nézeteltérés van köztetek és csak 1hónapja vagytok együtt akk ne számicsd h hosszu életü lesz a kapcsolatotok. még nem volt szex köztetek,nem hinném h csak a szex számitana nálla...
42. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 19:19
áááááááááááááááááááá, hogy is mersz ilyesmire gondolni?? Maga a megtestesült tisztaság!
2013. szept. 9. 15:55
Nem akarok belerondítani,de ha a szexet akarná csak,akkor mi lenne?Érdekes,de egy férfi se írogat,h megbizhat-e egy nőben,mert mi van,ha csak a szexet akarja?Akkor ha jò is,legalább lesz egy kellemes randid.Egyébként ên biztos nem tudnêk nemet mondani,ha én is kívánom,főleg,h lenne is nyugodt hely.Ha az előzővel jó volt,akkor ez miért probléma?Legalább előbb kiderült volna,h jò-e vele,mert ha nem,akkor esetleg az elején felesleges mártírkodsz fülig szerelmesen,aztán akkor jössz râ,h kár volt,mikor már komoly a kapcsolat,de a szex nem lett jobb.Ennek természetesnek kellene lennie és igenis jónak,ahogy pl.jó a csókja,a stìlusa,stb.Azzal is bűvöljön el,ha pedig nem jó,akkor olyat kell keresni,akivel jó,mert ez ugyanolyan fontos,mint az egyéniség,viselkedés,hasonlóság,egyetértés dolgokban.Mert ha jó,akkor tudtok csak később továbblépni,ha nem jó,akkor vagy nem is lesz jó vagy azzal lesztek elfoglalva,h a ritkuló alkalmakkor jò legyen.
2013. szept. 9. 14:58
Koszonom! :)
39. mothertiger (válaszként erre: 38. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 14:55

Igazán nincs mit! Remélem összegyűjtöd a bátorságot, és el tudtok beszélgetni ezekről a dolgokról vita nélkül!

Ő persze nem csak egyszerű "bárki", hanem valaki, akit kicsit közel engedtél magadhoz. Neki tudnia "kell" arról, hogy mit érzel, hogy esetleg közösen tudjátok tovább építeni ezt a kapcsolatot. A ki nem mondott szavak és félelmek megmérgezik a kettőtök viszonyát.

Szóval finoman, de őszintén.


Sok szerencsét, és sok boldogságot kívánok az életben! :)

2013. szept. 9. 14:52
Nagyon szépen koszonom, most már elhatároztam, hogy nem adom fel, ha most még nehéz is és vannak is problémák.. És fogok neki errol is beszélni, amirol írtál, csak azt is tudja, hogy nehezen nyílok meg bárkinek is..
2013. szept. 9. 14:50

Ha toleráns, akkor meghallgatja. És tulajdonképpen nem is az exről kell beszélni, csak például elmondhatnád azt, hogy az előző kapcsolatod kellemetlenül ért véget, és emiatt kissé bizalmatlan vagy, de persze ezt nem szeretnéd rá kivetíteni. Nem feltétlenül muszáj kitérni az ex kilétére, vagy részletesen mindenre.

Az exről szerintem abban az esetben nem szabad beszélni, ha dicsérjük, vagy nyíltan összehasonlítgatjuk a mostanival, jobb színben tüntetjük fel. Ez nyilván durva dolog. De ha elmondod a barátodnak a sérelmeidet, amiatt nem sértődhet meg, nem?

Nem siránkozásról kell hogy szóljon ez a beszélgetés, csak elmondhatnád neki az érzelmeidet, félelmeidet. Szépen, őszintén. Aztán lehet, hogy szépen megvigasztal, átölel, és az őszinteségedet "díjazva" ő is őszintén elmondja neked, hogy ő nem fog téged becsapni, kihasználni.


Lényeg, hogy nyugodt körülmények közt tudjatok erről beszélni, ne zavarjon meg benneteket senki.

36. 3c63fb387c (válaszként erre: 35. - Mothertiger)
2013. szept. 9. 14:43
Csak mindig azt mondják, hogy ne beszéljunk az exekrol a jelenlegi pasinak.. és ezért nem is hoztam neki fel..
35. mothertiger (válaszként erre: 34. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 14:41

El kell engedned az előzőt végleg. Most biztos azt írnád erre válaszul, hogy már régen elengedted, de ha így lenne, nem jött volna ez most elő.

Természetes, hogy az új kapcsolatban az ember kicsit bizalmatlan is a boldogság mellett, ha ilyen előzményekkel indul neki egy másik kapcsolatnak.

Ha úgy gondolod, hogy mostani párodban van annyi tolerancia, hogy őszintén beszélhess neki az aggályaidról, akkor szerintem tedd meg. Lehet, hogy nagyon sok feszültség távozna kettőtök közül... Főleg, ha tényleg nagyon akarjátok, hogy működjön, ahogy írod is.

34. 3c63fb387c (válaszként erre: 32. - Mothertiger)
2013. szept. 9. 14:31

Tudom és igazad van és hát neki nem beszéltem az elozo kapcsolatomról, úgyhogy nem tudja, hogy nagyon csalódtam a végén..

Én próbálok bízni benne és tényleg mindketten nagyon akarjuk, hogy mukodjon..

33. mothertiger (válaszként erre: 31. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 9. 14:27
Akkor valószínűleg jobb emberismerő vagy, mint én. :)
2013. szept. 9. 14:26

Icipicit próbálj meg több bizalommal lenni iránta. Azt pedig ne előlegezd meg, hogy vele nem lesz olyan jó, mint az előző partnereddel, mert ez tilos. Azaz a régi partnerhez hasonlítani az újat... :) Az újdonság is jó, és az sem baj, ha mondjuk ő tanul valami újat tőled. Nem sokan "kapják" úgy a párjukat, hogy minden elsőre tökéletes a szexben, egymás mellé kell csiszolódni.

Mondjuk nem csak a szexben...


El kell engedned az előző kapcsolatod rossz tapasztalatait, és tiszta lappal fogadni a másikat (azaz a mostanit). Nem szabad kivetíteni rá az extől elszenvedett sérelmeket. Lehet, hogy ő lenne olyan kulturált, ha vége lenne, hogy normálisan leteszi a lantot.

De ne legyen vége! Adj neki egy kis bizalmat, és ha neked az úgy elfogadható, engedj mindig annyival többet neki, amennyi NEKED jó!

Próbálj vele kicsit őszinte lenni, és engedd el azt a régit a fenébe! Ne hagyd, hogy belerondítson a mostani kapcsolatodba az előző rossz tapasztalat!

31. fcbcd01d00 (válaszként erre: 28. - Mothertiger)
2013. szept. 9. 14:21
Van ilyen, de észreveszem.
30. fcbcd01d00 (válaszként erre: 27. - Mothertiger)
2013. szept. 9. 14:20
Szerintem egyik sem, egyszerűen csak úgy érzi, hogy ehhez, a lépéshez még nem elég bensőséges a kapcsolatuk. A "még korai" ezt jelenti, és ez nem csak az eltelt időtől függ.
29. 3c63fb387c (válaszként erre: 27. - Mothertiger)
2013. szept. 9. 14:20

A bizalom is, mert nem tudok benne még száz százalékig megbízni.. És az elozo partneremmel való kapcsolat vége se alakult a legjobban, de a szex nagyon jó volt vele.. És lehet attól is tartok, hogy mi lesz, ha vele nem lesz olyan jó..

Nem vagyok tole tapasztaltabb és izgalomba hoz ez nem kérdés :)

Nem gondolom azt, hogy csak a szexre kellek neki, akkor már keresett volna mást és ezt o is mondta..

28. mothertiger (válaszként erre: 26. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 9. 14:17
Kötekedés nélkül mondom, hogy irigyellek, ha neked még nem hazudott senki a szemedbe! :)
27. mothertiger (válaszként erre: 22. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 14:17

Picit belenézel magadba?

Félsz valamitől? Esetleg az előző kapcsolatodban nem olyan volt a partnered, amilyennek szeretted volna? Vagy te okoztál neki csalódást? Tartasz valami hasonlótól? Szégyelled a tested? Esetlegn az övé nem hoz téged izgalomba kellőképpen? Vagy tapasztalatlanabbnak érzed magad a jelenlegi partnerednél? Vagy egyszerűen csak azért aggódsz, hogy nem olyan lesz, mint amilyennek szeretnéd?

Nem bízol benne; attól tartasz, ha megkap téged, akkor lehet, hogy elfordul tőled?

26. fcbcd01d00 (válaszként erre: 24. - Mothertiger)
2013. szept. 9. 14:15
A szemébe kell nézni.
2013. szept. 9. 14:14
Hát igen, mondani sok mindent lehet...
24. mothertiger (válaszként erre: 23. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 9. 14:13
"Messziről jött ember azt mond, amit akar"... Tehát mondhat akármit, a kérdezőn múlik, hogy hisz-e a fiúnak vagy sem. Ettől a fiú még kamuzhat(na) a "cél" érdekében. Nem?
23. fcbcd01d00 (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 14:06
Mielőtt odaadod magad, faggasd ki, hogy tisztességesek-e a szándékai!
2013. szept. 9. 14:01
Nem tudom, nem gondoltam eddig erre, hogy lehet osszefuggés ez kozott..
2013. szept. 9. 13:57
Van esetleg valami visszás érzés benned, ami miatt korainak tartod a szexet? Nem lehet, hogy emiatt vagy feszült tudat alatt?
2013. szept. 9. 12:55
Én ezt vele is megbeszéltem és írtam, hogy ha valami probléma volt (kisebb probléma, nem nagy dolgok) akkor beszéltunk róla, meghallgattuk egymás véleményét és tudtunk kozos nevezore jutni..
2013. szept. 9. 12:25
Ha csak a szexre hajtana, már régen nem lenne melletted, és várna rád, legfőképpen, hogy amint írtad is, elég sok a nézeteltérés köztetek! Egyszerűbb lenne neki keresni egy olyan csajt, aki szétteszi neki a lábát, és annyi, mint veled vacakolni, ha tényleg csak szexet akarna!
18. 3c63fb387c (válaszként erre: 16. - Ittmost)
2013. szept. 9. 12:23
Volt már róla szó és mondta, hogy hozzájuk bármikor elmehetunk, de hogy majd akkor ha én is készen állok erre ..
2013. szept. 9. 12:16
Az eleje valóban nem erről kellene, hogy szóljon. És szerintem nem gáz, hogy nem feküdtél le vele. Én három hónap után feküdtem le a párommal....
16. ittmost (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 12:11

Én azért a helyedben már elkezdeném konkrétan szervezni,a sráccal is megbeszélve,hogy mikor és hol lehetünk normális körülmények között együtt(és ez nem arról szól,hogy akkor feltétlen meg kell lenni az első valódi aktusnak is,csak arról,hogy nyugodt körülmények között a közelébe juthassatok).Ha a szex így halogatva van,bizonytalan időre,az szerintem felesleges feszültségforrás egy kapcsolat elején.

ha normálisan meg tudjátok beszélni a nézeteltéréseket,akkor semmi gond.


Hogy csak a szexre hajt-e,azt nem tudhatjuk.Sőt,akkor sem fogod tudni,ha meglesz az első.Ja,de:ha nagyon rossz lesz a móka,és még mindig akar téged,akkor neki a szex nem olyan fontos.ha viszont jó a szex,akkor sose fogod megtudni:D

15. Tavirózsa :) (válaszként erre: 14. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 12:04
Most már én is kíváncsi lennék, hogy hány éves vagy?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook