Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez még nem azt jelenti, hogy nem illünk össze, ugye? fórum

Ez még nem azt jelenti, hogy nem illünk össze, ugye? (beszélgetős fórum)


1 2
14. 3c63fb387c (válaszként erre: 11. - Tavirózsa :))
2013. szept. 9. 11:50
Persze hogy akartam.. Már a második találkozásnál is akartam.. De attól még nem tettem meg.. November óta nem voltam pasival, talán ez értheto..
2013. szept. 9. 11:50

Veszekedések minden kapcsolatban vannak. Nem tudni, mire hajt. De ezt - az érzéseidet- vele kellene megbeszélned.

Egy hónap pedig szerintem nem nagy idő. Még jobban megismerhetitek egymást. :)

12. 3c63fb387c (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2013. szept. 9. 11:49
Nem errol szólnak a találkozások.. Csak kis részben. Tegnap is egyutt voltunk 4 órát és abból kb. fél óra volt az, hogy elmondtam neki valamit, ami nekem nem tetszett és ezt megbeszéltuk, aztán o is és én is jól éreztem magam.. Sétáltunk, csillagokat néztunk.. úgyhogy jó vele.
11. Tavirózsa :) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. szept. 9. 11:49

De már írta, hogy akarta, akkor???

Amúgy meg nekem ez a véleményem és kész!

10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Tavirózsa :))
2013. szept. 9. 11:47
Azért menjen apácának, mert egy hónap után nem rakja szét a lábait? Mert szeretne addig várni, amíg igazán akarja?
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 11:46

Ki tudja.

Mindenesetre egy kapcsolat eleje nem a veszekedések időszaka kellene hogy legyen.

2013. szept. 9. 11:45
Szerintem meg hagyd a francba, te meg menj apácának!
7. 08f14c3a49 (válaszként erre: 5. - 3c63fb387c)
2013. szept. 9. 11:40
bocsi, de hány kapcsolatod volt, s mennyi idős vagy?
2013. szept. 9. 11:39
Nem ok nélkul veszekszunk, mert mindig van valami, ami okod ad erre, de megoldottuk eddig mindet..
2013. szept. 9. 11:39
Próbáljuk és ezért is írtam, hogy ha aztán valamit megbeszélunk, akkor az rendben is van.. Nem jon vissza ugyan az a probléma.. De hát épp ez erosít nem? És ha utána is kitartunk egymás mellett akkor már csak jobb lehet..
2013. szept. 9. 11:38
ha sokat veszekedtek ok nélkül, 1 hónap után,akkor-kemény vagyok-nincs értelme
2013. szept. 9. 11:37

ezt ennyiből nem lehet tudni.mármint,h mire hajt.az, h kívánod, teljesen természetes.

nem hiszem, h ehhez az emberhez akarsz férjhezmenni. tapasztalatnak jó.

mitől félsz? nem értem. Írj privit

2013. szept. 9. 11:35

Azt csak ő tudja... De ha valóban ennyi a feszültség köztetek, amiket nem igazán tudtok áthidalni egy-egy beszélgetéssel, vajon érdemes odaadnod magad?

Az biztató, hogy már egy hónapja vár rád, és a petting után is megértően viselkedett, viszont neked kell eldönteni, hogy megéri-e a sok-sok veszekedést tolerálni, amikor még fiatal vagy (a soraidból kitűnik), és esetleg lehet, hogy lenne olyan is, akivel harmonikusabb lenne a kapcsolat?

Ha te úgy érzed, hogy egy hónap után még korai, akkor valószínűleg igazad van. Ha nem érzed, hogy "itt az idő", akkor biztosan nem is tudnád úgy elengedni magad, hogy élvezd is az együttlétet.


Próbáljátok meg kezelni a problémákat!

2013. szept. 9. 11:29

Egy hónapja vagyok együtt a pasimmal, de elég sokszor van közöttünk nézeteltérés. Amit aztán leülünk és megbeszélünk, aztán minden ok, de megint jön egy újabb probléma. Ez ilyenkor még normális, nem? Hisz most ismerjük meg egymást igazán.

És baj, ha egy hónap után azt mondom neki, hogy még nekem korai lenne lefeküdni? Kívánom őt és már nem vagyok szűz, de még idő kell. Azt mondta, o nem siettet semmit, de már nagyon kíván. Tegnap volt az elso olyan alkalom, hogy jobban belemerultunk a dolgokba (volt petting) és o le akart volna fekudni velem, de a hely se volt épp a legjobb és mondtam, hogy én is szeretném, de nem itt. Persze megértett és nem is eroltette utána, meg látta rajtam, hogy én is ugyan úgy kívánom. De nem csak a szexre hajt, ugye?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook