Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Exilis tapasztalatok fórum

Exilis tapasztalatok (beszélgetős fórum)


ápr. 2. 17:32
Sziasztok 😁Rég volt hozzâszolãs ehhez a témâhoz. Azóta tapasztalata vkinek??
2021. okt. 13. 08:43

Sziasztok!

Én 3 napja szedem, edzem is mellette, viszont még semmiről sem tudok beszámolni.

Egy valamit észrevettem, mióta szedem nehezen alszom el, amúgy se vagyok a gyors elalvó, de most mintha még éberebb is lennék.

Olvastam, hogy az egyik összetevő élénkítő hatású, de eddig ezt sehol sem olvastam.

Esetleg itt valaki tapasztalt hasonlót?

Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 19. 18:45
Sziasztok. Egy másfél hete szedem ezt az Exilist és már négy napja elő elő jön olyan hasi görcs, mint ami akkor van mikor megy a hasad. De nekem nem megy, de annyira fáj, hogy no-spat kell rá bevennem. Szerintetek ez lehet a tabletta miatt, vagy inkább valami más az oka? Tapasztalt valaki ilyet? Reggel és este veszem be, nem képem túl a napi két szemet.
2021. jún. 24. 17:35
Vkinél vmi új tapasztalat?
2021. ápr. 2. 13:04

Sziasztok!

Én most gondolkodom azon hogy elkezdjem-e szedni!

Valakinek van tapasztalata arról hogy a fogamzasgatlo tablettat nem gyengítí-e le? Nem szeretnék mar több babat igy 42 evesen!

2021. márc. 28. 08:00
Sziasztok kérdeznem hogy szerintetek baj lesz ha napi 2 ről háromra emelem? Nagyon szépen csökkent a súlyom és felakarom nyárra gyorsítani.
6. Meva90 (válaszként erre: 5. - 0c8f2ca217)
2021. jan. 7. 14:35
Szia! Elkezdted? Érzel bármit? Nem várok csodát de valami étvágycsökkentőt szeretnék...
5. 0c8f2ca217 (válaszként erre: 1. - Ybag)
2021. jan. 1. 22:14

Szia!

Elkezdtem már szedni?

Én már vettem (akciós volt év végén, gondoltam sokat nem vesztek vele)hétfőn kezdem.

2020. nov. 8. 22:38

Vigyazzon mindenki aki elkezdi.Ahogy mellekhatast ereztek azonnal alljatok le!

Ha gyomorral kapcsolatos betegségetek van el se kezdjétek.

2020. márc. 28. 11:00

Úgy indít, hogy "Ne dőlj be..."

És ez igaz erre a szerre is.

2. varadero (válaszként erre: 1. - Ybag)
2020. márc. 28. 10:42
Semmi újdonság. A szokásos csodaszerek egyike. Az ilyen készítményekkel Dunát lehet rekeszteni. Barnamoszat kóladió stb... kb egy tucatnyi hasonló kapszula, tabletta tartalmazza ezeket az összetevőket. Ártani nem árt de csodát ne várj tőle. A reklámkörítés is a szokásos. Olyan kutatások amikről a tudományos irodalomban nem is hallani, meg a lelkes használók csodás történetei a fogyásról csupa nagybetűvel. Igazán lehetne már egy kicsit fantáziadúsabb az iparág. Tudom nem ezt akartad hallani de a tartós fogyáshoz göröngyösebb, verejtékesebb út vezet.Ez a cucc egyike a milliónyi olyan szernek amely komoly fogyást ígér majd pedig egy év múlva elfelejtjük mert jön az újabb, még jobb csoda.
1. ybag
2020. márc. 28. 08:58
Sziasztok! Szeretnék véleményeket az Exilis nevű, diétát támogató készítménnyel kapcsolatban.Próbálta-e valaki? Esetleg most is szedi valaki? Pozitív és negatív vélemények is érdekelnek. Igazából ki szeretném próbálni,és csupán emiatt kíváncsiskodom kicsit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook