Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Exbarátnő dilemma fórum

Exbarátnő dilemma (beszélgetős fórum)


1 2
34. akivagyok (válaszként erre: 1. - NomNom)
2014. szept. 9. 12:35
Figyelj oda. Mi 3-szor kezdtük újra az exemmel úgy hogy közben szétbombázta az akkori kapcsolatom! És úgy néz ki most jött el az a perc hogy végleg vége. De közben (sajnos vagy hál istennek nem is tudom) lett két gyerek. Már csak a gyerekek miatt tartom vele a kapcsolatot. De egyébként nem írogat nem hívogat!!!!!! Ennek vége. De addig meg mindíg írt, hívott, béküljünk, találkozzunk!
33. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - NomNom)
2014. szept. 6. 08:43

nem mondja el, mert tudja h téged zavarna.

sosem értettem az ilyen "barátságokat".

van ott még valami.

2014. szept. 6. 02:02

En szoktam egy-ket exemmel talalkozni neha, de el szokott velem jonni a parom is, mivel az exeim a haverjaim, miert ne jonne? Kolcsonosen szoktunk egymasnak neha segiteni az exeimmel, es ugyanugy,mint a legtobb elinteznivalot, ezt is a parommal intezem.

De ezt nem minden kapcsolatban lehet megcsinalni szerintem, es nem minden ex emberrel. Ember fuggo a dolog. Pl.ha az ex olyan,h.meg nyomulna, akkor vele nem haverkodnek. A fenti exeimnek is vannak parjaik, es ugyanugy regi baratnak tekintenek,mint en oket, elenyeszo a multban egyutt toltott ido ahhoz kepest,h.miota ismerjuk egymast, tehat nem az jut eszembe roluk ha talalkozunk,h.jaj, egy exem, csak,mert lehuztunk egyutt 2 evet pl,hanem az,hogy.15-20 eve baratok vagyunk.

De egyebk.nem szoktam kavezgatni veluk,meg programokat szervezni, csak ha megkernek vmire segitek, es viszont. Mondjuk pl.kell egy szakember, felhiv, intezem. Vagy kell egy jo tanacs, melyik keszitmenyt vegye meg x dologra,mindjuk a parjanak,mert x baja van, akkor megirom mailben.Ilyesmi. Vagy multkor megkert az egyik,h.vigyunk el neki vmit.Nem is a legjobb szo ra,h.baratok vagyunk, mert az igazi barattal azert mas a kapcsolat lelkiekben is. Inkabb regi ismerosok, haverok.

De van olyan exem akivel nem tartom a kapcsolatot egyalt.

Szoval eleg nehez ilyen ugyben szerintem jo tanacsot adni, mert ehhez pontosan ismerni kellene a szitut, es az embereket.

Sok ember nem tartja tiszteletben a masik ember " uj " eletet, kapcsolatat. Volt ilyen pasim, aki miutan elkuldtem,meg hivogatott. Megmondtam neki, h.nem akarok semmit, ne hivjon. Megint felhivott, atadtam a telefont az uj paromnak. El volt intezve.

Na,pl.ilyen tipusu ex pasival soha nem talalkoznek.

De olyan is volt, h.a volt baratno zaklatta a pasimat, ill.minket. Nem tetszett,sot.

Biztos kiakadtam volna, ha talalkoznak. De volt olyan is, hogy egy tarsasagba jartunk a pasim exevel ,es tok joban voltunk. Ezt erezni kell azt hiszem..

A forumindito szitujahoz visszaterve,nekem nem tetszene, h.a pasim nem mondja meg,h.talizik az exevel. Baratnak tekinti? Akkor miert nem lehet elmondani?

31. kriszta773 (válaszként erre: 30. - NomNom)
2014. szept. 5. 14:06

éppen ezért nem kéne rögtön a legrosszabbra gondolnod, mert mindenki másként éli meg. nekem eszembe nem jutna, hogy valami tiltott vagy rossz dolgot tennék, ha egyik exemmel összefutnék


ha normál, szoros kapcsolat van köztetek, akkor már a párod reakciójából tudni fogod, ha rákérdezel az exre, hogy mi a helyzet

30. NomNom
2014. szept. 5. 14:03

Ez igaz, én is tudom. :)

Csak tudom a "sztorijukat" és szerintem azért akarja eltitkolni, mert tudja, hogy azok után amit tudok az illetőről, nem tetszene a dolog. Tehát kvázi van okom gyanakodni.

Nincs olyan exem, akivel simán beülnék kávézni, mondjuk ennek nem csak az az oka, hogy annyira összevesztünk volna, hanem mert túl messze van. :D

De én szarul érezném magam, ha az ő tudtán kívül tenném. De ez én vagyok, mindenki másként éli meg az "ex dolgot". :)

29. kriszta773 (válaszként erre: 28. - NomNom)
2014. szept. 5. 14:00

van okod arra, hogy rögtön rosszra gondolj? neked nincs olyan exed, akivel simán beülnél valahová dumálni, kávézni?

az, hogy te rögtön beszámolsz, az nem jelenti, hogy neki is kötelező lenne, és valami hátsó szándékból, titkolózások miatt nem teszi. egy pasinak ha jelent valamit az exe, azért nem mondja el, hogy nehogy megtudd vagy nem akar vitát, de ugyanúgy, ha már az égvilágon semmit nem jelent, azért nem mondja el, mert semmi jelentőséget nem lát benne, eszébe se jut. nem olyanok, mint a nők, hogy mindennek bazinagy feneket kerítenek :)

28. NomNom (válaszként erre: 25. - Kriszta773)
2014. szept. 5. 13:54

Nem kérdeztem rá, mert éjszaka volt és már aludt... :D

Nem segítség v ilyesmi, csak ilyen jaj de rég láttalak alapon. Azért szerintem ezt elmondhatná, mert elég sok barátom mászkál a városban és ha ők látják, biztosan rákérdeznek nálam, ki az a kis barna, akivel a pasid kettesben kávézgat. Tehát így is úgy is kiderülne. :)

27. kriszta773 (válaszként erre: 21. - Gracielita)
2014. szept. 5. 13:53

atyaég :) szerinted csakis érzelmi oka lehet annak, ha egy férfi és egy nő találkozik? :) millió ok lehet rá

nem kell rögtön paranoiásnak lenni, ha egy pasi azért találkozik az exével, mert még szereti és együtt akar lenni vele, úgyis lapát lesz a vége. de talán 2 év után annyira ismeri az ember a párját, hogy az nem rögtön át akarja vágni, mert akkor meg rosszul választott, és vigye, aki akarja :)

26. NomNom
2014. szept. 5. 13:52
Az a baj, hogy nem tudom hánykor és hol találkoznak. Kicsikarni pedig nem nagyon tudom, hogy elmondja. Én mindig elmondtam neki, mikor egy exemmel beszéltem valamit, tehát ez sem jönne be. Egyszerűen nem tudom másképp, csak ha lebuktatom magamat is. De talán így, hogy mindkettőnk hibázott, kevésbé jön ki rosszul a dolog.
25. kriszta773 (válaszként erre: 18. - NomNom)
2014. szept. 5. 13:50

de ha beleolvastál, akkor csak van némi fogalmad arról, hogy milyen hangnemben írtak egymásnak, és mi ez a találka, nem? :)

én bármikor segítenék az exeimnek, ha valamiben megkérnének, pedig nem tartjuk folyamatosan a kapcsolatot, inkább véletlenszerűen, de még egy kávéval egybekötött pletyi is simán belefér, ha az merül fel. és eszembe se jutna ezt "bevallani", mert semmi bevallani való nincs benne, ha nem ütközne közös programmal vagy csak egykét percre kéne összefutni, eszembe sem jutna szerintem megemlíteni, annyira nincs jelentősége. ezzel az erővel minden férfiról be kéne számolnom, akivel szóba állok


biztos van oka annak, hogy 2 éves kapcsolatban rögtön titkolózásra és félrevezetésre gondolsz és rossz érzéssel, de azt nem írtad, mit olvastál vagy milyen a párod :) ha annyira szuperhiper lenne minden, simán rákérdeztél volna és nem öntene el a kétség

2014. szept. 5. 13:46
el kéne érned hogy ő maga mondja el, ahelyett hogy lebuktatod saját magadat és elmondod hogy láttad a facebookját.
2014. szept. 5. 13:43
az a baj, hogy lehet ha rákérdezel utána ugyanígy titkolózik majd csak vigyázni fog rá, hogy te észre ne vedd. lehet igaza van annak aki azt írta jobb lenne "véletlenül" arra menni vagy esetleg valami hasonló témát felhozni, például a te exeiddel kapcsolatban, mintha nem tudnál semmiről. azt is megpróbálhatnád hogy azt mondod neki, hogy írt az egyik exed és kíváncsi vagy rá nem zavarja-e ha beszélgettek vagy ilyesmi.
22. NomNom (válaszként erre: 21. - Gracielita)
2014. szept. 5. 13:40

Igen én is attól tartok, hogy akármennyire is 2 éve szakítottak, ha veszi a fáradtságot, hogy leüljön vele, akkor ott még valami érzelmi töltet lehet...

Na de este kiderül, aztán majd beszámolok, amikor géphez jutok, hogy mi a magyarázata a szitura.

Egyébként tudja, hogy nem vagyok hisztis és féltékeny fajta, szóval nyugodtan elmondhatná.

2014. szept. 5. 13:34
Lehet nekem rossz a felfogásom, de egy párkapcsolatban élő férfi miért akar más nőkkel találkozgatni? Nem az a lényeg, hogy az exe, vagy egy idegen vagy valami... Az meg, hogy titokban tartja pedig már sok mindent jelent.
20. NomNom (válaszként erre: 6. - Beu23)
2014. szept. 5. 13:27
Ha tudnám mikor és hol, csak a napot tudom. :)
19. NomNom (válaszként erre: 9. - 0a13a7d41c)
2014. szept. 5. 13:11

Én is így gondoltam! :)

Hiszen eddig mindent meg tudtunk beszélni, ezért nem értem miért gondolja, hogy leharapnám a fejét. Így sajnos rosszabbul jön ki, mintha elmondta volna.

18. NomNom (válaszként erre: 16. - Kriszta773)
2014. szept. 5. 13:07

Én nem szoktam nézegetni neki, éppen ezért döbbentem meg, hogy egyszer művelek ilyen ocsmányságot és ezt látom. El fogom neki mondani, mert igaza van annak is aki azt írta h ő dolga kivel találkozik meg mikor, de 2 éve együtt vagyunk és én pl. a félreértések elkerülése végett biztosan elmondanám, ha netán egy exem megkeresne, hogy kávézzunk együtt vagy valami.

Szóval köszönöm a tanácsokat, természetesen azért én is bocsánatot fogok kérni, hogy elolvastam amihez nem volt közöm.

17. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 15. - Kriszta773)
2014. szept. 5. 12:27
Így van ott maradt, szerintem ott is hagyom...majd lesz valami.
2014. szept. 5. 12:16

én nem hiszem, hogy két embernek ennyire be kéne számolnia egymásnak, hogy ki mikor és mit írt, kivel találkozok, milyen ügyben

elég simán rákérdezni, ha már észrevetted, azt annyi. azért, mert exbarátnő, még nem jelenti, hogy az összefutás egy ágybabújás lesz. persze ha ez a kapcsolat 2 hónapja tart, az exbarátnő pedig még szakajtási siratás fázisában van, bármi megtörténhet :)

15. kriszta773 (válaszként erre: 13. - 65f7d7b2dd)
2014. szept. 5. 12:13
ez nem olyan, hogy mindennap küldi, ha egyszer elküldte, ott marad a jelzés. ne foglalkozz vele, ennyi. amúgy sincs jelentősége
2014. szept. 5. 11:33
Mennyivel egyszerűbb volt, amikor nem volt face, és nem azzal foglalkoztak a párok, ki kinek az ismerőse, ki kit like-ol, stb..........
13. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 12. - 2cc786c515)
2014. szept. 5. 11:24

Igen de már vagy három hete itt ácsingózik, nem akarja megunni:)

Esetleg visszautasítsam a felkérést?

12. 2cc786c515 (válaszként erre: 10. - 65f7d7b2dd)
2014. szept. 5. 11:19

Egyszerű. Nem kell a felkéréssel foglalkozni és pár hét múlva már ő is elfogja felejteni, hogy bejelölt.

Nem kell hozzá semmit sem megmagyarázni….

11. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 10. - 65f7d7b2dd)
2014. szept. 5. 11:10
*találkozni
2014. szept. 5. 11:08

Nem hülyeség, igazad van, volt csajokkal minek kell találkoni, beszélgetni? Én megkérdezném mit akar tőle, biztos van oka, főleg hogy titokban tartja. És miért nem mondja el neked?


Egyébként engem is megkeresett FB-on néhány hete egy voltbarátnőm, és nem tudom mit tegyek mert nem szeretném fölvenni, és nekem nincsenek az ismerőseim közt excsajok...van valakinek ötlete hogy kellene kulturáltan visszautasítani?

9. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - NomNom)
2014. szept. 5. 10:43
Nyugtasd meg, hogy igazi társadként neked bármit elmondhat!
8. anya4005 (válaszként erre: 3. - NomNom)
2014. szept. 5. 10:36

Ha még csak nem is foglalkoztok egymással,akkor minek vannak ismerősként a facen?

Értem,hogy elmondod a párodnak,ha írnak esetleg,de szerinted neki az hogy esik?!

Én semmilyen kapcsolatot nem tartok fenn volt pasikkal,mert tudom,hogy engem is zavarna,ha a párom kommunikálna egyetlen nővel is múltból.

Igaz, pár hete találkoztam egy exemmel,de nem volt megdumálva: egy haverom temetése volt,aki az ő kollégája volt régen,így futottunk össze,szia-szia és ennyi!

2014. szept. 5. 09:54

Nyílván azért nem mondja el, mert nem akar konfliktust! A férfiak butusok ilyen szempontból. Azt gondolják, hogy az ilyen dolgok nem derülnek ki, pedig nagyon gyakran lebuknak, utána meg szabadkoznak, hogy miért titkolták.


Teljesen jogos, hogy kiakadtál, szerintem ülj le vele, és kérdezz rá szemtől-szemben.

2014. szept. 5. 09:22
én nem mondanám el neki, hanem épp arra járnék én is...lebuktatnám.
2014. szept. 5. 09:05
Szerintem nem az a baj, hogy találkozgat vele, hanem az, hogy eltitkolja. Mond el ezt neki!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook