Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Étvágytalanság idegi alapon. Ellene valamit? fórum

Étvágytalanság idegi alapon. Ellene valamit? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 29. 09:05
A B6 vitamin (MgB6) is növeli az étvágyat, de bármit is szed ellene, ez esetben csak tüneti kezelés. Persze az étvágy nő, többet eszik és hízik. Ez jó! De a kiváltó okot is meg kell keresni, meg kell találni, és azt kell(ene) elsősorban kezelni, megszüntetni.
10. Alnisa (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2021. szept. 29. 08:20
9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 07:28
Vegyél ilyen kis ginseng fiolákat, attól olyan éhes leszel, hogy egy lovat megennél. Elvileg immunerősítésre van, de nagyon durva étvágyat csinál. 177 cm-hez sztem kevés ez az 59 kg is.
2021. szept. 28. 17:55
Vannak kimondottan női vitaminok, azoktól általában megnő az étvágy is. De háziorvostól is lehet kérni vitamininjekciót.
7. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 28. 17:02

Nekem is volt ilyen munkahelyem....6-7 kilóm bánta, aludni is nehezen ment...mikor már utáltam magam, hogy a szeretteimmel sem tudok türelmes lenni, na akkor mondtam fel. Azóta helyreállt a lelki békém, bár a kilóimat lassan 6 év elteltével sem tudtam visszaszedni.

Ha a munkahelyi gond, próbáld megoldani, rendezni a fennálló feszültséget, na nem megy, lépj tovább.

Találj valami hobbit vagy bármit, ami kikapcsol, ami megnyugtat, sportolj-olvass-varrj...bármi, csak segítsen!

Engem a sütés mentett meg, hogy bírjam a napokat.

2021. szept. 28. 16:35

Egy ideig nekem is volt hasonló, sőt azt vettem észre, hogy hétfő reggel görcsbe áll a gyomron, és csak péntek este múlt el. Szombat vasárnap tudtam csak egy kicsit többet enni, egyébként nálam is, ahogyan írod.

Rájöttem, hogy vagy munkahelyet váltok, vagy totál idegroncs leszek gyomorfekéllyel és ki tudja még mi egyebekkel.

Munkahelyet váltottam, utána kezdett vissza állni az étvágyam, megszűnt a gyomorgörcs...

Próbálj meg rájönni, mi okozza, mitől görcsölsz, mióta van ez, talán kiderül, hogy mi okozza???

2021. szept. 28. 15:38
Vizsgáltasd ki magad! Addig is, igyál sok vizet! Szedjél vitaminokat!
2021. szept. 28. 15:25
A stresszt kellene kezelni valamilyen módszerrel, és akkor enni is tudsz majd. Mi bánt ennyire?
3. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 28. 15:23
Nem értem, mi a gond. Egyél este.
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 28. 15:20
Ha ideges vagyok én sem tudok enni. Azért vizsgáltasd ki magad.
2021. szept. 28. 15:13

Hetek óta étvágytalanság gyötör.

Csak este tudok enni, mikor végeztem a napommal. 7-8 után. Délben ha leülök ebédelni pár falat csúszik csak le, utána hányingerem lesz és megundorodom az evéstől. Ráadásul egyre finnyásabb leszek. Régen szerettem a húsokat, míg ma már rájuk sem bírok nézni. Lassan csak az édes dolgokat kívánom.

Az este ez alól kivétel. Akkor jöhet bármi.

Nagyon félek, hogy le fogok fogyni, így sem vagyok kövér. (177cm, 59kg)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook