Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ételintolerancia fórum

Ételintolerancia (beszélgetős fórum)


2015. júl. 19. 17:00

Engem anno el sem küldtek allergiavizsgálatra, a dokim azt mondta, hogy tök felesleges. Vagy 2000 dologra lehet allergiás valaki, mire megy vele, ha megnéznek nála 20-at?

Az hamar egyértelmű lett, hogy a kajával kapcsolatosak a tünetek, étkezési naplót kellett vezetnem és magamnak rájönni, h. mitől illetve miktől kapok rohamot. Hát, nem volt egyszerű, mivel egyszerre sokfélét eszik az ember, több dologra is allergiás voltam és ahogy súlyosodott az érzékenység, még bővült a lista: attól is lett rohamom, ami korábban nem okozott gondot.

Kezdtem felfedezni a törvényszerűségeket, és mihelyt elhagytam a problémás ételeket, megszűnt minden bajom. Hosszabb idő után újra vissza tudtam térni hozzájuk gond nélkül.

12. Gabinenje (válaszként erre: 9. - Falcngate)
2015. júl. 16. 16:36
Neked mondták a tojás intoleranciához, hogy ne egyél csirke húst sem?????
2015. júl. 16. 10:53
Kinek milyen vizsgálattal mutatták ki, hogy mit nem tolerál a szervezete????
2015. júl. 5. 21:34
Én azt már szedem hónapok óta.
2015. júl. 5. 19:28

Én liszt, tejfehérje,laktóz, tojás, kukorica érzékeny vagyok. A diéta első két hetében durván felerősödtek a tünetek, utána elkezdett javulni a dolog. Most fejeztem be az ötödik hetet és megint egy kicsit jobban vagyok, mint múlt héten.

Javasolnám a probiotikumot, nekem szerintem nagyon sokat segített.

2015. júl. 5. 17:31
A diéta betartása könnyen megy.... alapból candida diétázom, ezt a pár dolgot még pluszba elhagyni számomra nem nehéz....
2015. júl. 5. 17:30
Tényleg???????? De jó volna!!!!!
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Gabinenje)
2015. júl. 5. 17:26
szerintem pár hét és eltűnnek a tüneteid, ha szépen tartod a diétát
2015. júl. 5. 17:23
Tojásfehérje, banán, tehéntej, szója és mogyoró intoleranciám van.
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Gabinenje)
2015. júl. 5. 17:07
tej - illetve lisztérzékenység esetén elég hamar szűnik a puffadás és a hasmenés
2015. júl. 5. 16:56
A tünetek múlására gondoltam...
2015. júl. 5. 16:42
Milyen jellegű változásra gondolsz? Hogy javul a közérzeted, múlnak a tünetek vagy, hogy az ételre valóintolerancia csökken?
2015. júl. 5. 16:10

Helló!

Ételintolerancia diéta megkezdése után mikor várható javulás az emésztésben????? Tudom, hogy mindenkinél más és más.....de mégis kb? Hetek? Hónapok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook