Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha tojás, búza, élesztő, tejfehérje (kazein) ételintolerancia vizsgálatot keresek, akkor a 220-as paneles Food Teszt van csak? fórum

Ha tojás, búza, élesztő, tejfehérje (kazein) ételintolerancia vizsgálatot keresek, akkor a 220-as paneles Food Teszt van csak? (tudásbázis kérdés)


4. df1e1c376c (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. júl. 29. 00:19

Ez az oldal neve, amit lent írtam.

Kifizettuk a tesztet,jött egy boríték egy vonalkoddal, egyéb adatokkal (megnézni a tesztet), és egy kicsi borítékkal benne. Bele tettük a haját, elküldtük, e-mailben jott, hogy a válasz. (Lehetett olyan opciót kérni, hogy nem kuldik a választ, csak az azonositokkal belépve lehet megnézni.)

Gondolom csinálnak DNS tesztet is, vagy tököm tudja.

3. Zillertal (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. júl. 28. 21:06
Èn csak a vérből lévő lehetőséget,amit látok mindenhol amin voltál,az hol van,mit lehet róla tudni?
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Zillertal)
2020. júl. 28. 01:07

Én hajbol csináltam tesztet,amin minden korábbi háton karcos, és azon kívül más is kijött.

Az élesztő az egyik volt, és az nagyon gyakori osszetevo.


Egy accu-metrics elemzés volt.

2020. júl. 27. 20:46
Engem leginkább a tej, tojás,búza,èlesztő intolerancia èrdekel,nincs szükségem 221-re. A 46os intoleranciapanel amit ismerek,de az csak annyit infot ad,hogy pozitív vagy negatív,de nem adja,hogy mekkora az intolerancia pontosan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook