Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik elvégeztették a Foodtest 200+ ételintolerancia tesztet, az eredménnyel mit kezdtek? fórum

Akik elvégeztették a Foodtest 200+ ételintolerancia tesztet, az eredménnyel mit kezdtek? (beszélgetős fórum)

5. 225e968e5f (válaszként erre: 4. - 225e968e5f)
2017. jan. 23. 09:43
Most nézem, hogy tényleg igG, csak volt ahol igE-t írtak.
4. 225e968e5f (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2017. jan. 23. 09:35
Ez IgE teszt.
2016. dec. 25. 08:38

Ez orvosoliag nem elfogadott teszt azt tudod?Csak az IGE mérése az elfogadott,az IGG nem!


Nekem olyan ismeretleneredetű betegsegeim vannak,hogy a ritka betegségek hálózatához járok de egyik orvos se tanácsolta,hogy pénzt adjak ki erre.Neked nem mondta ezt a doki?

2016. dec. 13. 20:01
A tejet-tojást teljesen elhagytam , de így tudom ,hogy másból kell pótolnom a kalciumot és a D vitamint. De gabonáknál tanácstalanabb vagyok, mert azokra csak fele olyan reakciót mutatott a teszt, bár sokat azok közül is elhagytam. Emiatt szeretnék dietetikushoz is elmenni, hogy ő mit tanácsol az értékeim alapján. Meg azt is meg szeretném tőle kérdezni, mi a teendő a határétken lélévő eredményekkel. Vagy hogy nyomokban sem tartalmazhatja ezeket az élelmiszereket amit megehetek.
2016. dec. 13. 19:25
Arra lennék kíváncsi ,hogy ki milyen értéknél milyen mértékben hagyta ki az adott élelmiszert.Ez az a a teszt, ahol 30 alatt negatív, 30-44 között határeset ,44 felett pozitív az adott élelmiszerre való intolerancia. Nálam sok érték volt 44 feletti, de a tej-tojás fehérje az 100 feletti. A gabonák nagy része 50-90 között, olajos magvak 50 és 80 között, borsó 86, burgonya 45,stb.. és még jó pár élelmiszer a határérték zónában. Béltünetem csak a laktóztól van, de arra már évek óta diétázok. A tesztet az állandó gyulladások és ödémák miatt csináltattam meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook