Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Észak-Írország fórum

Észak-Írország (beszélgetős fórum)

2011. febr. 12. 21:22
Nekem már meg van a jegy is. :) Március 18-án repülök. :) Igen, Belfast a fő cél!
2011. febr. 12. 20:05
Szivesen, ha bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan. Nekem még nincs konkrét időpontom, de már nézegetem a jegyeket mikor lenne érdemes menni.(márc.áprilisra között gondoltam) Te tudod már mikor mész? Gondolom Belfast az uticél!
9. demonka88 (válaszként erre: 8. - NeyTiry)
2011. febr. 12. 18:49
Szia. Köszi szépen a linkeket. Te mikor indulsz ki? Meg van már a konkrét időpont?
2011. febr. 12. 12:18

Szia demonka88!Én is észak-írországba készülök. Fontosnak találtam hogy minél több információt szerezzek az ott létről és keresgéltem a neten. Tudok neked ajánlani két hasznos oldalt. Az egyik az észak-írországi magyarok portálja [link]

A másik pedig egy Blog, amit ha elolvasol elég sok információt szerezhetsz Belfastról és környékéről.

[link] .... az alján kezdődik a sztori, ténlyeg leír benne minden tapasztalatot!Érdemes olvasgatni!

2011. jan. 8. 14:47
Igazából az a baj, hogy sajnos eddig egyik oldalon sem találtam olyat, ami főleg arról a területről szól. Ezért gondoltam, hogy hátha van valaki itt is, aki első kézből tudna információt adni. :)
6. e458602baf (válaszként erre: 5. - Demonka88)
2011. jan. 6. 10:23

Figyelmedbe ajánlom az angliai élettel foglalkozó oldalakat/fórumokat...ott mindenre választ kapsz.

Nem tudom ide be lehet-e linkelni az oldalakat, de google-n keress rá és sok ilyen oldalt találsz ami direkt ezzel foglalkozik.

Ha még mindig marad kérdésed utána, akkor megpróbálok segíteni ;)

Szép napot!

2011. jan. 5. 22:58

Elsősorban Belfast és környéke érdekelne. Írországban gondolom, hogy most kevesebb a munka, ugye a válság miatt, de Észak-Írország Angliához tartozik, ezért gondolkozom rajta.

Igazából a kinti életre lennék kíváncsi, és hogy mit kell előtte még itthon elintézni?

2011. jan. 5. 22:18
Nekem a testvérem él kint a családjával már 7 éve, de lassan ők is váltani fognak, mert a válság nagyon odb...tt az Ír gazdaságnak is! :(
3. e458602baf (válaszként erre: 1. - Demonka88)
2011. jan. 5. 22:13

Szia! Tapasztalatom nincs, de nem egy ismerősöm mondta, hogy Írországba nem igazán van munka. El is költöztek onnan.

Én Angliába élek, itt nincs panasz munka téren.

2011. jan. 5. 22:06
fiam kint él , ő Dublinban...azt mondta, hogy északon nincs nagyon munkalehetőség, több ismerőse is így járt, már haza is utaztak.
2011. jan. 5. 22:01
Sziasztok. Van valaki köztetek, aki esetleg kint él, élt, vagy most tervezi a költözést? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Előre is köszönöm mindenkinek.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook