Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Este ha lefekszem nagyon erős belenyilaló fájdalmat érzek a bal vádlimban lassan fél éve.Mi lehet az oka?24 éves vagyok.. fórum

Este ha lefekszem nagyon erős belenyilaló fájdalmat érzek a bal vádlimban lassan fél éve.Mi lehet az oka?24 éves vagyok.. (tudásbázis kérdés)


10. agis
2010. ápr. 5. 21:41

Kalciumot nem, mert csak veseköved lesz tőle.


Sok folyadék (napi 3 liter) magnézium 250-300 mg, mellé B vitamin.


Ha melegséget érzel, valószinűleg van egy kis peripherias keringési elégtelenséged.


Sportolni kellene, és ha van lehetőség, nap közben többször felpócolni a lábat (a bokád magasabban legyen mint a csipőd)

9. Tempest (válaszként erre: 8. - Tempest)
2010. ápr. 5. 21:37
Nekem volt hogy annyira "elkapta" a vádlimat hogy hangosan jajgattam, fel kellett ülnöm az ágyba maszírozni, éreztem ahogy az izom egy kemény csomóban áll össze, és szinte mindig lefekvéskor. Mióta odafigyelek a vitaminokra egyszer sem volt, ennek már vagy három éve.
2010. ápr. 5. 21:35
Hát akár az is lehet, de nagyon fiatal vagy még, ne gondolj egyből rosszra, előszőr szedj kalciumot, magnéziumot, és ásványi anyagokat, ha nem javul akkor kezdj másfele keresgélni. Nekem is volt ilyenem némi vitaminpótlással két hét alatt rendbe jött. ( persze a cigi nem segít a bajon az tény )
2010. ápr. 5. 21:32
De akkor nem valószínű hogy például érszűkület vagy visszér?
2010. ápr. 5. 21:30

kalcium és magnézium-hiány

pótolni kell és rendbe jön a lábad

2010. ápr. 5. 21:30
Ja és sajnos dohányzom is...:-(
2010. ápr. 5. 21:28
Igen azt én is olvastam.Még a fájdalom mellett melegséget érzek benne és csak ha lefekszem pihenni.
2010. ápr. 5. 21:27
Magnéziumhiány
2010. ápr. 5. 21:26
Több mindentől lehet pl. kalcium hiány
2010. ápr. 5. 21:24
Este ha lefekszem nagyon erős belenyilaló fájdalmat érzek a bal vádlimban lassan fél éve.Mi lehet az oka?24 éves vagyok..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook