Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érzékeny vagyok a huzatra! Mit tegyek? fórum

Érzékeny vagyok a huzatra! Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 12. 14:42
Immunerősítés mindenek felett!
12. caravell (válaszként erre: 11. - C3d66ff9c6)
2011. jan. 5. 20:27
Nem rossz elmélet, baktériumok is megbújhatnak ugyanígy, gyulladásos gócokban, gyökérkezelt fogak gyökerén stb. A vírusok pedig nagy túlélők, sejten kívüli formájuk a virion nem is igazán élőlény, hanem egy kikristályosítható genetikai információ...
2010. okt. 26. 15:00

Meg van egy olyan elméletem is, hogy a bőrben lévő idegszálak túl közel esnek a felszínhez.


A harmadik elméletem - és ez (c) Copyright Kara kán 2010, Minden jog fenntartva! (a szomszédosak is!) - az, hogy a bárányhimlő vírusai vagy valamely más, idegdúcokban megbújó vírusok (ezek általában herpeszvírusok) a hideg hatására kimásznak a rejtekhelyükről és begyullasztják az idegeket. Ugye az influenza vírusa is akkor kezd garázdálkodni elsősorban, amikor egy kicsit megfázott az ember...

10. Talian35 (válaszként erre: 9. - C3d66ff9c6)
2010. okt. 26. 14:20
Hááááááááááát :-DDDD
2010. aug. 18. 22:44

Én is ebben szenvedek.

"A nyulak légzőszervi kórformáinak kialakításában nagy szerepük van a különböző hajlamosító tényezőknek. Ezek közül a legfontosabb a huzatérzékenység. A megbetegedés elsődleges okozója a Pasteurella multocida nevű baktérium, ami a klinikailag egészséges nyulak 30-50%-nak orrjárataiban megtalálható. A P. mult. mellett két másik baktérium, nevezetesen a Bordetella bronchiseptika és a Staphilococcus aureus is részt vehetnek a légzőszervi betegségek kialakításában, szerepük azonban másodlagos. "


Lehet, hogy nyuszi vagyok?

2009. jún. 19. 09:32
Én is érzékeny vagyok rá. Úgy örültem, amikor megjelentek a légkondis buszok, az egy fokkal jobb, mint amikor leviszi a fejemet a huzat,mert minden ablak nyitva. De a légkondis buszon is kinyitják az ostoba emberek az ablakot, bár az automata folyamatosan mondja, hogy kérjük, tartsák zárva az ablakokat,mert működik a klímaberendezés. Erre felnéz az ablak alatt ülő állampolgár az ablakra, konstatálja, hogy nyitva van és bambul tovább... :((
2007. nov. 26. 19:01

Én is ilyen érzékeny vagyok a huzatra.

Próbálok odafigyelni,hogy huzatba ne nagyon legyek.

Mást nem igazán tehetünk!

2007. nov. 26. 15:41
Igyekszem nem huzatban lenni, de ha már a kocsiban megy a fűtés, arra is érzékeny a fülem,hiába van bedugva...sőt ha kimegyek és kicsit lengedezik a szél..már akkor is fáj a fülem!szóval nem olyan könnyű nem huzatban lenni!
2007. nov. 26. 14:10
sapka,sál?
2007. nov. 26. 14:06
ne legyél huzatban.
2007. nov. 26. 12:16
Ha semmiképpen nem tudod elkerülni ,vattapamaccsal dugd be a füledet.Ha nem vagy huzatos helyen egy idő után elmúlik a rossz érzés.Én egész nyáron ettől szenvedtem.
2007. nov. 26. 12:13
Mit tegyek ha mégis nagyon fáj a fülem és a fogaim?
2007. nov. 26. 12:13
Érzékeny vagyok a huzatra! Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook