Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan érzékeny vagyok, hogy magamra veszek dolgokat? fórum

Túlságosan érzékeny vagyok, hogy magamra veszek dolgokat? (beszélgetős fórum)


26. Főnix3 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 03:27
Nagyon helyes! Pakold is az orra alá a szavait! 🙂
2023. jan. 13. 19:32
Nos ma megjegyeztem neki, mert valaki chips-el kínált meg engem. Én meg a lány jelenlétében mondtam, hogy tegnap le lettem ***** mert sokat kajálok. "Jaj hát ő nem ezt mondta" meg "megsértődtél?" Utána nem szólt hozzám egész nap 🤣
2023. jan. 13. 13:04
Az a baj hogy ezek a típusú emberek nem veszik észre hogy az amit ők viccnek szánnak másnak nagyon is sértő. Valószínű nem tud normálisan kommunikálni csak így. Engem is zavarba de én már biztos vissza szóltam volna.
23. _Berry_ (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 00:37
Akkor a következő beszólogatásnál kérdezd meg, hogy mégis mi a fene baja van? Mondhatod neki, hogy sajnálatos, hogy ő nem ehet annyit és azt, amit akar, de ez nem jogosítja fel, hogy bunkón beszóljon és kritizáljon másokat. Vagy ettől ő jobban érzi magát? Mert semmi vicces nincs benne.
2023. jan. 13. 00:05
lehet
21. 068c3c8b2e (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 23:03
Lol, egyébként az nekem is van, mégse vagyok ennyire savanyú pi*a. :D A korpás kekszet én is meguntam, nagyon finom egyéb dolgokat lehet enni, csak lusta főzni...
20. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 21:54
Ha azt mondja, hogy undorító a kajád, akkor mondhatod neki, hogy hát igen, a te kényes gyomrod biztos nem tudná élvezni ezt a finom levest, nagy szerencséd, hogy feltalálták a korpás kekszet, de nem irigyellek, mert nagyon unalmas lehet minden nap azt enni. Ha azt mondja, hogy hogy tudsz ennyit enni, akkor meg: ja, hát látod én ilyen szerencsés vagyok, áldom is az életem, hogy ilyen változatosan és bőségesen ehetek, mert a korpás keksztől már az életem is eluntam volna.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2023. jan. 12. 21:38
Kötekszik poénkodva.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Csontsovány)
2023. jan. 12. 21:38
Inzulin baja van neki. Cukor gyógyszert szed, diétázik, nem ehet akármit. 1 év alatt 25 kg-t hízott. Aztán most leadta, szép vékony lett. De még banánt sem ehet pl.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. jan. 12. 21:35
Be. De ilyen kötekedősen, nevetve, kétértelműen. Kötekszik, kötekszik. Jaj vicceltem. Egyébként kicsit el is van szállva, mert a covid alatt mind home officeban voltunk, de ő nem. És ezért bent ilyen mindenes lett. És emiatt lett önbizalma.
16. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 20:35
Egyerelmu hogy irigy. 😞 próbáld minimalizálni a beszélgetéseket. Ami nem lesz könnyű, de lehetőleg ne is mondj neki olyan dolgokat amibe aztán bele köthet. A többi kolléganővel nem ilyen?
2023. jan. 12. 19:33
Úgy gondolom én is, hogy irigy. Sanyargatja magát korpás kekszen , pedig legszivesebben zabálna. Ja , s biztos nincs autója...
14. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 19:24
Irigység beszél belőle! Szerintem ő egy energiavámpír! Építsd le, ha fáraszt! A barátokat megtudod válogatni!
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 19:22
Vagy tanulj meg visszavágni ,vagy tényleg állítsd le. A másik két kolléganődnek is beszólogat?
2023. jan. 12. 19:06

Jókat írtok!

De tényleg nem bírom hova tenni. 1 éve van autóm. Aztán most nem régen elmentünk színházba 4-en. Én azon töprengtem előttük, hogy hogyan oldjam meg a parkolást, meg a városi vezetést. Erre megkaptam, hogy jaj én olyan kényelmes vagyok, mióta kocsim van. Meg el vagyok kényelmesedve. Mondom éjszaka csak jobb kocsival haza utazni, mint éjszakai busszal vagy éjszaka egyedül vonatozni. Jaj mert el vagyok szokva, meg a kényelem. De nem viccesen, hanem vagdalkozva kaptam tőle. Bezzeg mikor elvittem meló után az Ikeába, az jó volt. Nem győzte dicsérni, hogy milyen jó hogy van jogsim meg már autóm is.

11. Sirga
2023. jan. 12. 18:59

Minimanocskával értek egyet. Egyébként meg: "Én szeretem. És amíg én nem bírálom a Te étkezésedet, addig légy szíves, Te is tartsd tiszteletben az enyémet!" ;)

Jó étvágyat!

2023. jan. 12. 17:36
Huncút lányka!Jelezd neki, hogy figyeled! Tuti összehuncútkodja magát! Neked jó étvágyat! Annyit amennyit szeretnél, ahogyan szeretnéd!:)
2023. jan. 12. 17:26
Ja és nem, nem hiszem, hogy túl érzékeny lennél.
2023. jan. 12. 17:25
Én megmondanám neki, hogy figyi, lehet, hogy ezeket viccből mondod, de engem bánt, mert nem eszem többet, mint bárki más, csak más ütemben. Plusz hozzátenném, hogy kérlek, ne tegyél rá megjegyzést, mert rossz érzést kelt bennem.
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 16:37
Kérdezd meg tőle határozottan de kedvesen, hogy miért érdeklődik ennyire az iránt, hogy te mit és mennyit eszel. nem lesz elfogadható a válasz, mert valószínű zavarba jön a kérdéstől. Bármit felel, kérdezd meg, hogy mi lenne ha a saját dolgoddal foglalkoznál?
6. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 16:31

A büdös.., kóchengeres kínja van ennek!

Nos, annyit eszel, amennyit szeretnél, ehhez semmi köze sincs! Ha valamibe bele akarja az orrát ütni, tartsd oda a feneked!

Nem az ő pénzét eszed el és nem az ő feneke hízik esetlegesen!

Ismerem a fajtáját! Gondolom az almától is hízik! :D

Mosolyogj és dugd az orra alá az ételt!

- Szagold, fincsi mi? :D Húzd te az agyát! Nehogy már te érezd magad rosszul!

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 16:30
Érezhető hogy zavar. Semmi köze hozzà mit és mennyit eszel. Próbáld meg ezt normálisan közölni vele.
4. libikóka (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
2023. jan. 12. 16:20
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 16:19
Hívd félre és állitsd le ,de úgy hogy értsen belőle.
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 16:18
Jó basz,d szájba, a csitrit!😄
2023. jan. 12. 16:16

4-en vagyunk egy irodában. Alapvetően jóban vagyunk, ebédelni is együtt járunk ki. De az egyik lány (6 évvel fiatalabb nálam) már kb. jegyzeteli, hogy én miket eszem. Meg mennyit.


Ma megjegyezte, hogy "hogy bírsz ennyit enni?". Mert 9 körül ettem 1 banánt, majd 12-kor ebédeltem velük, de nem ettem meg minden kajámat. Majd 1 körül ettem gyümölcslevest kb 1 merőkanálnyit. És "tejóég". Nem érzem soknak ezt. De folyamatosan fujjogja, hogy mit hoztam. Meg jaj undorító a kajám. Már az őrületbe kerget. Mert ő meg csak szendvicset meg korpás kekszet eszik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook