Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érez valamit iránta a férjem? fórum

Érez valamit iránta a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2
28. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - Jozsi.38)
2021. dec. 2. 11:54
Nem feltétlenül azért egyoldalú a nyitottság, mert a férj rossz szemmel nézné, ha az asszony is tartana szeretőt. Én ismerek olyat, ahol a nő szülés után aszexuális lett, ezért lett megengedve a férjnek, hogy máshol oldja meg a dolgot.
27. jozsi.38 (válaszként erre: 23. - 37e1ff8723)
2021. dec. 2. 11:42
engem is ez érdekel a legjobban. Ha neki is szabad és elhiszik maguknak hogy ez nekik így jó, nekem ugyan mindegy. De ha csak a férj csinálhatja, különben asszonyka egy b.dös r.bancnak van lehordva férj által, az nem mindegy. Az nem nyitott kapcsolat, hanem kihasználás ágyasnak, cselédnek
26. Mazee (válaszként erre: 25. - Semleges)
2021. dec. 2. 11:18

Ohh, felőlem azt írsz, amit akarsz. Nekem is meg van a véleményem a nyitott házasságról, de ez pont olyan dolog, ha nekik jó, akkor nekem nem teljesen mindegy!?

Felnőtt nő, hozott egy döntést, külön kérte, hogy ne véleményezzük magát a kapcsolatot. Ha valaki meg is tette, rajtad kívül mindnekinek normális stílusban sikerült.

A többi téged minősít.

25. semleges (válaszként erre: 20. - Mazee)
2021. dec. 2. 10:50

Ajaj, vannak itt bajok:)


Márpedig ez egy nyílt fórum és bizony vannak és lesznek is eltérő vélemények mint bármelyik fórumban. Ha tetszik ha nem. Legfeljebb te is átugrod az írásaimat:) Ennél nagyobb bajom sose legyen.

24. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 10:48
Az, hogy az eddigieket nem szerette, nem jelent semmit. Bármikor jöhet egy olyan... De inkább őt kérdezd.
23. 37e1ff8723 (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2021. dec. 2. 10:42
Erre én is kíváncsi vagyok. Mindketten ismerkednek, vagy csak a férjnek szabad? 😄
22. 37e1ff8723 (válaszként erre: 14. - Semleges)
2021. dec. 2. 10:32
Attól, hogy szereti, még vonzódhat más nőkhöz.
2021. dec. 2. 10:30
Ha már fűnek-fának pofázik róla... Igen.
20. Mazee (válaszként erre: 19. - Semleges)
2021. dec. 2. 10:17

Senki sem kérdezte a véleményed, sőt:

"Ja es kerlek szorítkozzunk a tényleges kérdésre. Ne azt vesezzuk, hogy nyitott kapcsolat, miert hagyom stb. Így működik nálunk, ennyi."


Innentől kezdve senkit nem érdekel, hogy mit gondolsz.

2021. dec. 2. 09:43
Azt gondolsz amit akarsz, nincs jelentősége. Leírtam a véleményem, ezt gondolom. Nem ítélem el, az ő baja, tőlem úgy élnek nyitott házasságban, ahogy akarnak. És fórumot is nyithat amennyi jól esik. De, hogy a kérdésre is válaszoljak és, hogy megnyugodj igen, biztos, hogy érez "valamit" a nő iránt a férj. Sok nő iránt fog érezni, bármikor betekinthet egy nagy szerelem akkor is ha a másik előtt és tudtával nem kefélünk félre. És igen az élethez néha a kellő helyen és időben kell egy kis bunkóság. Ha neked nem tetszik, nem baj. Nem szükséges egyetértenünk semmiben. Ez van, legfeljebb ne olvass.
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Semleges)
2021. dec. 2. 09:37
Ugyan már. Azoknak a nőknek nincs tartása és önbecsülése, akiket (nyílt)titokban csal a férje. Meg azoknak, akikkel csal.
17. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Semleges)
2021. dec. 2. 09:23
Szerintem legtöbben így vagyunk hogy nem tudnánk így élni, de ettől még nincs joga senkinek elítélni azt aki így él, se sértő jelzőkkel illetni. Ennyi erővel te meg bunkó vagy akkor. Egyébként vannak akiknél működik,természtesen kölcsönösen, ha van rá igény.
2021. dec. 2. 09:06
Nem teljesen mindegy?
2021. dec. 2. 08:43
És abba se legyél biztos, hogy törölte. Nem vegyél rá mérget. És ha törölte is, meddig, mikor jön a következő? Lehet már meg is van az utánpótlás. Te szegény. Hogy lehet így élni? Semmi tartásod, önbecsülésed.
2021. dec. 2. 08:40

Nem tudnék így élni. Ha téged "nagyon szeret" miért kellenek más nők? "Mindent megtesz értetek" Mi az a minden?

Te is ismerkedsz, beszélgetsz, randizgatsz lefekszel más férfiakkal?

2021. dec. 2. 07:08
Persze hogy bármikor történhet olyan hogy bele szeret valamibe, ez sajnos nem nyitott kapcsolatokban is előfordulhat ha nem is kereső célirányosan az ember. Na most ő keresi is így még nagyobb az esély. Az más kérdés hogy utat is enged-én ennek az egésznek.
2021. dec. 2. 06:59

Nyitott kapcsolatban sincs kizárva ,,ugyan úgy mint a normálban, hogy befigyelnek az érzelmek,mert jön egy másik nő aki mást is megmozdít benne nem csak a f..kát.

Megoldás(ha van) itt is ua. meg kéne beszélni.

2021. dec. 2. 06:33

Ha volt is valami már mindegy. Törölte.


A nyitott kapcsolat érdekes téma. Szívesen beszélgetnék a témában. Mindig is érdekelt.

Priviben elérhető vagyok. Köszi.

10. Mazee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 06:32

Szerintem ez több.

De ha nem beszéltek róla és belenézel a telefonjába az régen rossz. Te is és Ő is átléptetek ehy határt, üljetek le beszélni szerintem.

2021. dec. 2. 06:14

tragédia... nyitott kapcsolat. :(


járaiéknak se jött be, ez egy elmebeteg állapot.

2021. dec. 2. 04:25

ha nyitott kapcsolat, akkor te is lefekhetsz bárkivel aki megtetszik, ugye? Vagy ez csak neki nyitott kapcsolat, van kaja meleg étel, tiszta ruha ingyen sz.x és azt csinál amit akar.

Ha az utóbbi, miért ragaszkodsz ehhez a házassághoz?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
2021. dec. 2. 00:08
Na ez igaz, itt vétettem.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 2. 00:07

Nem koti konkretan az orromra, hogy na ezt megdugni akarom vagy na ezen a non jar az eszem egesznap ezert rola beszelgetek a rokonokkal, haverokkal.


Azt mondja baratkozik...

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 23:01
Én csak azt nem értem, hogy egy nyitott kapcsolatban mit keresel a telefonjába?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 22:54

Esetleg ha megkérdeznéd tőle? Elég felnőttek vagytok egy nyitott kapcsolathoz, de a kommunikációhoz nem?

Ha az ilyen ember nem változik az eddigieket se szerette, és téged nagyon szeret, akkor mi a gond?

2021. dec. 1. 22:51

" de nem hazudozik és dugdossa a telefont.


Akkor a férjedet kérdezd.

2021. dec. 1. 22:46
Ja es kerlek szorítkozzunk a tényleges kérdésre. Ne azt vesezzuk, hogy nyitott kapcsolat, miert hagyom stb. Így működik nálunk, ennyi.
2021. dec. 1. 22:46

"Nyitott" kapcsolatban vagyunk.


Éjjel, amég nem a gyerektől veszi el az időt azt csinál amit akar, nem nagyon szoktam kérdezgetni, ez nagyjából ezt takarja. Nem köt az orromra konkrétan semmit, de nem hazudozik és dugdossa a telefont.


Voltak női ez biztos.


De van egy akivel hetek óta CSAK beszélget.. a nő munkahelyén és hetente párszor facebookon... a nő nem akar házas ferfivel kezdeni, ezt írja neki, amikor találkozni hívja. Nem nagyon szoktam a telefonjaba turkálni, de egy rokon elultette a bogarat a fülembe, erről a nőről beszélt ELŐTTEM a férjemnek, a fülem hallatára.


Szóval ő már beszél is másoknak róla, utána elpletykálták, hogy akár órákat is.


Nem nagyon értem, a többi csajról eddig mások nem nagyon tudtak...

Szoval a kérdésem, hogy ez most nem jelent semmit ezt is csak fűzi amég le nem fekszenek? Az ilyen ember nem változik az eddigieket se szerette, engem nagyon szeret, mindent megtesz értünk. Imádja a gyerekunket.


Most a netes beszélgetés megszünt kozottuk, kertem, hogy torolje a nőt es megtette.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook