Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érez valamit iránta a férjem? fórum

Érez valamit iránta a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2
58. c9155193c4 (válaszként erre: 57. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 17:15
Ezektől a mai fiataloktól kitelik *
57. c9155193c4 (válaszként erre: 56. - Birebora)
2021. dec. 3. 17:13

Nem ttudom kedves Birebora. Meglehet neked van igazad.

Nagyon érdekelte a ház sorsa, nekem így jött le. Kíváncsi volt arra kié lesz : a gyereké vagy pedig simán az ő nevére iratja a férje a házát. Ezért is írta meg a fórumot. Az ilyenek kiszemelik a gyenge példányokat, akiket kihasználhatnak. Nem nagyon bánkódott azon, hogy szétment a kapcsolata a férjével. Ezért valószínűleg szeretőt tart! Házat nem tud venni, így úgy csinálja, ahogy tudja: felhasználja a gyereket arra, hogy megszerezze magának és a szeretőjének más ember házát.

Megtörtént eset miatt gondolom így. Az egyik ismerősöm gyerekét így tévesztette meg egy haszonleső. Már ugyanúgy odaadta volna a házát a gyerek miatt. De bebizonyították, hogy szeretőt tart, így nem iratta rá a házát. Az a szerető is ugyanolyan haszonleső volt, mint ő. Együtt akartak élni, szép lakásban, pénzük megvenni nem volt.

56. birebora (válaszként erre: 55. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 14:01
Olvastam és irtam is hozzászólást, de ez nem jött le. Biztos, hogy ilyen is van.
55. c9155193c4 (válaszként erre: 53. - Birebora)
2021. dec. 3. 13:56
Ez egy másik fórum. Címe : Várandósan maradtam egyedül.
54. c9155193c4 (válaszként erre: 49. - Semleges)
2021. dec. 3. 13:55
Franciaországot a vad liberálisok irányítják. Ott él nagyon sok menekült is, nekik dolgozni nem kell. Már itt is szervezkednek (LBTQ). Nemmel szavaztam a kérdőívben, kisgyerekeket ne oktassank szexuálisan, mert a szexualitás később alakul ki.
2021. dec. 3. 13:50
Kitől lehet elvenni a házát? Tőlem próbálná meg valaki. Zsarolta a megcsalással? Nem is értem.
52. c9155193c4 (válaszként erre: 51. - PöttyösPanka)
2021. dec. 3. 13:44

Nálam van második esély mindig. Ha egyszer megcsal, nem baj. Ha másodszor egyértelműen mindenféle magyarázat és kibúvó nem érdekel, szakítok. Az ilyen csalfa férfiak nem érdemlik meg, hogy legyen mellettük nő, ezek nem tisztelik a társukat.

De ott van a másik oldal is, amikor a nő használja ki társát . Elveszi a házát, ahogyan tette egy kedves fórumindító társunk . Vannak olyan nők, akik erre utaznak. Gyereket csinál, rajtakapja a férjét, hogy megcsalja és aztán ezzel az okkal elveszi a házát. Mert kisbabára nem lehet íratni házat. Ezeket hívom ragadozó típusnak.

51. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 12:21

Valahol az a bizalom és az elfogadás magasiskolája, hogy meghagyod a másik szabadságát, miközben tudod, hogy téged szeret, és hozzád jön haza. Az pedig pont a mély bizalmatlanság, ha másikat a párja ki akarja sajátítani, birtokolni testileg, érzelmileg, a vágyai szintjén.

Amúgy meg az, hogy sok férfi -nyíltan vagy titokban- nem hűséges, közel sem újdonság, vagy a fiatalok privilégiuma.

50. dafke
2021. dec. 3. 02:03
A nyitott kapcsolat egyik alappillére a szuper kommunikáció. Nem értem ezt a fórumot, miért idegeneket kérdezel? Ha kétségeid vannak, miért nem beszélitek meg? Nem tök mindegy idegenek mit gondolnak?
49. semleges (válaszként erre: 48. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 01:18

"Így van, ide jutottunk"


Erről ez jutott eszembe: ma olvastam, Franciaországban a nem átalakitó műtétet fizetik a szürkehályog műtétet nem.

48. c9155193c4 (válaszként erre: 35. - Birebora)
2021. dec. 2. 23:55
Igazad van. Én sok mindent tolerálok a fiatalokkal kapcsolatosan és haladni próbálok az újdonságok felé is. De ezt nem tolerálom. A házasság bizalomra épül. Ami köztük van, az minden csak nem az. Így van, ide jutottunk.
47. andi6020 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 16:37
Beszéltél vele erről azóta?
2021. dec. 2. 16:08
Azért nyitott,mert beleegyezéssel köthet kapcsolatot a párja mellet mással is kölcsönösen!
45. birebora (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 15:39

Akkor még egyszer megkérdezem: neked ebben mi a buli?

Azt irtad sok nője van, most is van, nem is titkolja.


A fórumok mindig elmennek kicsit más irányban mert valaki másképp gondolja arra válaszolnak és igy tovább. De szerintem itt kaptál választ a kérdésedre. Igen érez valamit iránta.

44. E/JaM (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 15:34

Valami olyasmit írtál,hogy a nyitott kapcsolatot ne forszírozza senki,mert Nálatok működik és kész,de ha működik akkor miért nyílt a téma,mi a gond?

Eddig azzal áltattad Magad,hogy a partnerei csupán 50-60 kg-s hústömegek? Akikhez persze soha semmilyen intimitás,érzelem nem köti,hisz Téged szeret?

Nekem az is fura,hogy munka,gyerek,otthoni teendők meg a Veled való együttlétek mellett,hogy van energiája mással ismerkedni,kamatyolni.

Akkor végülis,ha Te is szabadon kufircolsz,lehet visztek haza egymásnak "ajándékot" is szeretetből.

Sajnállak,hogy ilyen kevéssel beéred.....

43. dad1f54482 (válaszként erre: 38. - Birebora)
2021. dec. 2. 15:30
Mindenki jól jár? Vagy nem :)
42. 37e1ff8723 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 15:18
Senki nem tért el a tárgytól.
2021. dec. 2. 15:16

Sziasztok.

Vegulis sikerult teljesen elterni a targytol, probalok valaszolni.


Nem, nem lepek felre, lefoglal a gyerek, de en is lehetek ferfi tarsasagba, nem vagyok ordas r*banc erte.


A hibam az volt, hogy beleneztem a telefonba. Nem kellett volna igy szembesiteni magam, addig nem volt baj. Nem ertem a barátkozast a nővel, de az egesz forum elment es mar nem is erről szol.


Annak a par embernek akik ertettek a keresem hogy hagyjuk a nyitott kapcsolat temat annak koszonom..

40. 37e1ff8723 (válaszként erre: 27. - Jozsi.38)
2021. dec. 2. 15:14
Így van.
39. 37e1ff8723 (válaszként erre: 37. - Fidel)
2021. dec. 2. 15:13
Micsoda ötlet! 😄
38. birebora (válaszként erre: 36. - Dad1f54482)
2021. dec. 2. 15:09
Igy már értem, oké:) Akkor gond egy szál se. Mindenki jól jár.
37. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 14:53

Vannak már karórák amik mérik és rögzítik a pulzusszámot. Csak a vele és a veled töltött idöt kéne kielemezned,szóval,hogy kinél ketyegett gyorsabban.

Klassz karácsonyi ajándék lehetne! ;)

36. dad1f54482 (válaszként erre: 34. - Birebora)
2021. dec. 2. 14:29

"Őszintén, neked ebben mi a jó? Gyakorlatilag engedéllyel csal meg"


Gondolom nem ez a része jó neki, hanem amikor ő megy félre engedéllyel. Valamit valamiért.

35. birebora (válaszként erre: 32. - C9155193c4)
2021. dec. 2. 14:21

Hát látod, lehet. Mindenki félrekettyint. Aztán jön a sirás, veszekedés, féltékenykedés és a válás. Nyitott házasságon kivül is vannak válások és problémák, de igy szabad az út mindkettő számára.

Nekem azt ne mondja senki, hogy ezt szó nélkül, szenvtelenül ki lehet birni.

34. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 14:18

A kérdésedre a válaszom, hogy de, jelent valamit, sokat is. Már másoknak is beszél róla. Nyilván szereti vagy tervez vele.


És te a többi idegen akármilyen és akármennyi nő után lefekszel vele? Neked is van pasid?


Őszintén, neked ebben mi a jó? Gyakorlatilag engedéllyel csal meg.

33. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - C9155193c4)
2021. dec. 2. 13:13
Mert az élet nem tökéletes, az emberek meg összetettek. Persze, hogy az lenne az ideális, hogy egy nő és egy férfi feltétel nélkül szereti és tiszteli egymást, és kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban élnek. De lássuk be, az élet ritkán hozza az elvárásokat. A hercegnős mesékben a szőke hercegek csak álmaik királykisasszonyára vágynak. Az életben pedig érezhetnek többféle különböző érzelmet többféle különböző ember iránt egyszerre. Még akkor is, ha ezt illik letagadni. Igenis gyakran megesik férfiakkal, hogy van egy párjuk, akit szeretnek, akivel el tudják képzelni a házasságot és a gyereknevelést, de emellett kívánnak olyan nőket, akikkel az ágyon kívül sosem foglalkoznának. Vagy hiába szeretik a feleségüket, jöhet egy csábító, aki iránt fellángolnak. Ideális? Nem. Valóságos? Igen. Hiába próbáljuk meg letagadni, az élet ettől még ilyen.
32. c9155193c4 (válaszként erre: 31. - Kacsahercegno)
2021. dec. 2. 12:50
Most esik le a tantusz, hogy férje van. Na de hogy lehet egy férjjel valakinek nyitott kapcsolata?
31. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 12:47
A nyitott kapcsolatnak a kommunikáció kellene, hogy legyen az alapja. Az, hogy egy fórumon kell megkérdezned, meg a telefonjában kutakodsz, arra utal, hogy nagyon nem sikerült lefektetni a mindenki számára világos és elfogadható szabályokat. Szerintem a férjedet kellene elővenned egy nagy beszélgetésre, mert jó esetben egy nyitott kapcsolatnak nem arról kéne szólni, hogy az egyik fél a legjobb életét éli, a másik meg nyomorultul érzi magát.
30. c9155193c4 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 12:37
Márpedig vesézem azt is, hogy nyitott kapcsolat. Egyáltalán nem mindegy, mert nincs így jogod a telefonját ellenőrizni. A férfiak szeretik a nyitott kapcsolatokat, mert így több nővel is együtt tudnak lenni ugyanazon időben. Nekik ez így ideális. Te belementél egy nyitott kapcsolatba, edd meg amit főztél!
29. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - PöttyösPanka)
2021. dec. 2. 11:56
És hogy ne térjek el az eredeti témától: ott is jött egy nő, aki iránt többet érzett a férfi. Végül mégis a feleségét választotta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook