Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most mi a szándéka? .. érez egyátalán valamit irántam? Nem értem. fórum

Most mi a szándéka? .. érez egyátalán valamit irántam? Nem értem. (beszélgetős fórum)


2012. jan. 30. 17:59
csillió ilyen srácról fogod hinni, hogy akar valamit,aztán rájössz, hogy csak ilyen közvetlen stílusa van.
2012. jan. 29. 13:56
vagy csak szimplán kérdezd meg ha megint elkezdene puszilgatni, hogy minden csaj ismerősével ezt szokta-e csinálni..
2012. jan. 28. 19:29
Én rákérdeznék a helyedben, de ez csak az én álláspontom. Már csak azért is, mert én pl. akármennyire is jóban vagyok egy fiúval, nem engedem meg, hogy össze-vissza puszilgasson meg ölelgessen. Most ez lehet, hogy furcsa másnak, de ha nem akar semmit, akkor ne tegyen úgy, mintha mégis :) ha meg haverkodni akar, akkor tegye, de úgy, hogy ne legyen félreérthető. Én sem érteném a dolgot a helyedben. Esetleg annyit tehetsz, ha rákérdezel a dologra, hogy megmondod, hogy mostanában szerinted változott a viselkedése, és tartózkodó lett. Csak mond rá valamit, amiből kiderülhet, hogy mi a pálya nála.
2012. jan. 28. 19:17
nem hinném, hogy bármi különlegeset érezne irántad, persze rá lehet kérdezni, majd megmondja, hogy nagyon aranyos vagy meg minden, de túl jó vagy hozzá stb.
15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mirike13)
2012. jan. 28. 18:39

Mit akar? Semmit. Illetve gondolom normális ember-ember közötti viszonyt.

Miért gondolod, hogy többet akar tőled? Csak mert normálisan szólt hozzád, mert amint írod, több nem történt. Minek ebbe mást belemagyarázni?

2012. jan. 28. 18:21
hát.. Én kissé úgy éreztem hogy ez valamivel több.. Legalábis hogy vonzódik. Mert más lányokkal nem szokta ezt csinálni.. Ja és amúgy 18 éves
13. Bcicus
2012. jan. 28. 18:14
a leírtak alapján csak barátkozik.
12. Lea89
2012. jan. 28. 17:57

Szerintem is csak közvetlen volt a srác.

Esetleg azt megteheted, hogy elmondod neki, hogy számodra ez a közvetlenség furcsa és mit gondolsz. Abból még baj nem lesz, csak tudjátok egymásról, hogy ki mit minek értelmez.

de Luca-nak pedig igaza van. Bár én nem tapasztaltam, de hallottam már, hogy zenekaron belül valóban nem feltétlen szívlelik a bensőségesebb kapcsolatokat... (gondolom, mert senki sem képes úgy elválni a másiktól, hogy legalább egy baráti viszony megmaradjon)

2012. jan. 28. 17:53
én is tuti rákérdeznék a helyedben. Bár nekem általában a büszkeségem dominál, és inkább megpróbálom kideríteni hogy ő mit érez, nem szívesen égetem be magam. De ha neked annyira tetszik a srác, akkor kérdezd meg. (az az én szerény véleményem, hogyha egy pasi igazán akar valamit, akkor tesz is érte, de nem tudom hogy hány éves...)
10. de Luca (válaszként erre: 8. - Virag32)
2012. jan. 28. 17:53
Te céda! :-D
2012. jan. 28. 17:53
Simán csak közvetlen volt a srác. Ha többet akart volna, már lépett volna. Nem kérdeznék rá a Helyedben, mert csak kellemetlen helyzetbe hoznád mindkettőtöket.
8. virag32 (válaszként erre: 6. - De Luca)
2012. jan. 28. 17:52

Ja, ez pontosan így van, engem két zenekarból is kirúgtak hasonló okok miatt. :)))


A békesség kedvéért tényleg nem jó zenekaron belül kapcsolatokat teremteni. Szinte kivétel nélkül rossz vége lesz.

2012. jan. 28. 17:51

Én is énekesnő vagyok, tíz évig dolgoztam egymilliárd zenekarban, és egyetlen dolgot tanultam meg: egy zenésznek azt se lehet elhinni, amit kérdez, kanyhaló az összes, és mind csak d..ni akar. :)))


Bocs, de ez a helyzetkép általánosítva. :))

2012. jan. 28. 17:50
Zenész berkekben elterjedtebb a közvetlen érintkezés. Viszont, ha többet szeretett volna, mint barátságot, azt tudnod kell, hogy a bandatagok nem szívlelik az együttesen belüli románcokat, ugyanis az esetleges szerelmi cívódások miatt a zenekar is rámehet.
2012. jan. 28. 17:46

Kérdezz rá!!

Abban nincs semmi!!

Én meg tenném,nem bírom a bizonytalanságot!! :)

2012. jan. 28. 17:45
szerintem szimpla jó barátnak tekintet...
3. kisj
2012. jan. 28. 17:40
Nekem nem úgy tűnik, hogy érdeklődne irántad.
2012. jan. 28. 17:38
:/
2012. jan. 28. 17:37

Szóval! :)

Előre azt tudni kell hogy egy zenekarnak az énekesnője vagyok, és jött egy új tag (fiú) pár hónapja :)

Nagyon jóba lettünk egymással! úgy szokott köszönteni hogy puszikat nyomott az arcomra, ölelgetett..

egyszer megsimította az arcom és azt mondta: te arany :) hát nem tudom ezt mire véljem.. szóval látszott hogy bejöttem neki meg minden :) .. Szokott írni facebook-on..

elvoltunk :)

egy nap nézem hogy nincs az ismerőseim között.. rögtök írtam is neki hogy kitörölt ? vagy ez valami rendszerhiba?? .. nem érkezett válasz rá, én meg más nap bejelöltem és visszajelölt.. azutáni nap fellépésünk volt.. ugyanúgy puszival köszöntött.. puszikat adott.. de mégis más volt :/.. már annyit nem beszélgetett.. (bár lehet azért mert ott voltak a szüleim) és fb-n sem ír mostanában.. írjak neki szerintetek?? teljesen tanácstalan vagyok.. nem tudom mit akarr..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook