Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eredeti vagy szilikon? fórum

Eredeti vagy szilikon? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 13. 19:31
Én sem tudtam beletörődni,hogy nincsenek melleim.Ezért választottam az implantátumot,akár megszólnak érte,akár nem.Az én életem,az én testem,így érzem jól és nőiesnek magam.Nem mellékes,hogy a férjem is imádja őket!:)
23. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 858e0f2cfb)
2010. máj. 13. 18:55

Szió:-)

16 hónapig szoptattam,hát..nem lett olyan mint új korában.Ettől függetlenül meg sem fordult az eszembe a műtét,a hasplasztika már inkább,de megoldódott végül is másfél év hasizom gyakszival.Visszatérve a cicire,mikor szoptattam utáltam,hogy tejcsarnok vagyok utáltam,hogy előbb ér be valahová a mellem,mint amúgy én magam.Jól érzem így magam.Viszont akinek gátlásai vannak a mellei miatt csináltassa meg ha van rá lehetősége.

Eredeti-szilikon 1-1:-)

2010. máj. 13. 17:08
Ha szükségét érzi a nő,akkor implantátum.Persze normál határokon belül.
2010. máj. 13. 16:20
Diszkrimináció!! Egy férfi felhúzhat egy inget, ha nincs alatta semmi, de egy nő??? Főleg, ha már elmúlt 25.... Megspóroltunk legalább 400 ezer forintot!!
20. etikat (válaszként erre: 19. - A14deb9047)
2010. máj. 13. 15:40
:) Én ugyan így jártam !!!!!!!!! Eredeti és még most sem lóg :)))
2010. máj. 13. 13:51
A 65-70-esből fél év alatt 80 D-s lett. Nagyon meg vagyok vele elégedve, bár néha kicsit nehéz. De ez legalább igazi és nem került semmibe!!
2010. máj. 13. 13:38
Nekem még nincs gyerekem.Anyukám fél évig szoptatott,és szép maradt a melle.Ha nekem is ilyen maradna,nem gondolnék műtétre,de tekintve hogy több gyereket is szeretnénk a párommal,plusz szoptatni is akarok,addig ameddig lehet,így az enyém lehet nem marad olyan szép,és abban az esetben biztos megcsináltatnám,ha lesz rá lehetőségem.
2010. máj. 13. 13:24
Nekem sajnos már minden napom erről szól,minden gondolatom ekörül forog,félek belebetegszem.A párom-asszem-tudja,hogy mennyire fontos lenne ez nekem,de sajnos anyagilag távol állok a megvalósítástól.Nem tudom meddig tudok így élni..
16. 858e0f2cfb (válaszként erre: 15. - Zsugabubus007)
2010. máj. 13. 13:19
Tökéletesen igazad van.Azokról a nőkről nekem sincs jó véleményem,akik csak ÚGY-ból csináltatják meg a melleiket.Elég szomorú,hogy ez a dolog idáig fajult.Szerintem ezeket a műűtéteket felül kéne vizsgálni,és indokolatlanul nem engedéjezni.Ezért ilyen drága a beavatkozás,mert már annyi rá a kereslet.. persze ne értsen félre senki,ha vkinek a lelki egészsége múlik rajta-szíve joga,de ha nem muszály kérek mindenkit ne vállaljon felesleges kockázatot.
15. zsugabubus007 (válaszként erre: 14. - Zsugabubus007)
2010. máj. 13. 13:07
Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy (szerintem) a többség nem Pamela A akar lenni, hanem egy magával elégedett NŐ!
14. zsugabubus007 (válaszként erre: 11. - Kijózanító)
2010. máj. 13. 13:05
Az Én ismerőseim között csak 1 lány van aki túlzásba vitte, a többi mind normális méretet választott....és erre a lelki egészség miatt vállalkoznak szerintem.
13. jucusmucus (válaszként erre: 10. - Tavaszilány)
2010. máj. 13. 13:00
igen, ez így van...
12. zsugabubus007 (válaszként erre: 10. - Tavaszilány)
2010. máj. 13. 12:59
NálUnk nem ellenzi, tudja, hogy ettől lennék "jobban"...ami Neki is számít!
2010. máj. 13. 12:59

Egy cikk a hoxáról:



Szilikon... Na és az egészség?


A mai világban egyre több lány vágyálma lett a mellműtét. Amerikában ez odáig fajult, hogy a családokban lassan teljesen hétköznapi születésnapi ajándékká nőtte ki magát.

Csak egy baj van ezzel. Teljesen felesleges az esetek 75 százalékában.


Minden héten legalább egyszer megjelenik egy olyan cikk valamelyik bulvárlap hasábjain, hogy ez meg az mellműtétre gyűjt, vagy a B-s kosarat D-re cseréli. Ha viszont jobban belegondolunk, a cikkekben szereplő lányok 75 százalékának nem lenne rá szüksége. Napjainkban annyira elharapózott ez a "divat", hogy teljesen elfelejtődött, miért is fejlesztették ki annak idején ezt a műtétet. Egészségmegőrző célja volt, illetve azok a nők estek át rajta, akik baleset vagy valamilyen súlyos betegség miatt elvesztették saját mellüket, vagy annyira deformálttá vált, hogy esztétikailag volt szükség a beavatkozásra.

Ezt kellene visszavezetni, és minden műtét ellőtt alaposan kivizsgálni, a páciensnek valóban kell-e szilikon mell.

Az is egy elszomorító tény, hogy ez mindaddig nem fog bekövetkezni, amíg ekkora üzlet marad az "iparág". Ha a nők fele annyi figyelmet fordítana a mellrák szűrővizsgálatára, mint arra, hogy hányas melltartót szeretnének hordani, kevesebben válnának áldozatául a kornak.


De ha kell még egy érv, íme egy saját tapasztalat. Tíz éves korom óta kitűntem a társaim közül a melleim mérete miatt. Mára akkorára nőtt, hogy komoly gerinc-, és derékfájdalmat okoz. Kialakult gerincdeformációm igen sok gonddal és kellemetlenséggel jár. Épp ellenkezőleg. Én mellkisebbítésen szeretnék átesni, mert már az egészségem kárára megy a mellem. Orvosok is tanácsolták már a beavatkozást, de addig, amíg nem születik gyerekem, és nem vagyok túl a szoptatáson, erről szó sem lehet.


No igen. A sors iróniája, hogy akinek kicsi nagyobbat szeretne, akinek pedig túl nagy, az kisebbé akarja tenni. Persze mindig lesznek hasonló bolondságok, de minden esetben az első az egészségünk legyen, akkor biztos boldogok leszünk a bőrünkben, és a környezetünk is sokkal vonzóbbnak fog látni minket.

10. tavaszilány (válaszként erre: 7. - :)Zsuzska)
2010. máj. 13. 12:57
Na, aztán majd hogy fog neki tetszeni! Amúgy sztem minden pasi ezt mondja :)
9. 858e0f2cfb (válaszként erre: 2. - Zsugabubus007)
2010. máj. 13. 12:56
Szia,örülök,hogy nem egyedül vok ezzel a problémával!Sajnos nekem nincs ismerőseim körében,aki már megcsináltatta,de engem nagyon érdekelne,hogy a barátnődnek milyen tapasztalatai vannak..akár maga a műtét,akár az anyagi vonzat tekintetében,és nem mellékes az orvos megbízhatósága sem,hiszen az egészségünk-az életünk a tét.üdv
8. jucusmucus (válaszként erre: 7. - :)Zsuzska)
2010. máj. 13. 12:55

Először az én párom sem díjazta az ötletet, mondván, hogy nagyon "mű" lesz.

De mára már ő a legnagyobb rajongója :))))

7. :)Zsuzska (válaszként erre: 1. - 858e0f2cfb)
2010. máj. 13. 12:54
Az én férjem azt mondta, hogy ki van zárva a mellplasztika. Ő így szeret, 3 gyerek után, kicsi mellekkel, és gyűlöli a mű dolgokat. Engem azért néha zavar, de nem kockáztatnám az egészségemet egy ilyen horderejű műtét miatt.
6. jucusmucus (válaszként erre: 1. - 858e0f2cfb)
2010. máj. 13. 12:54

Szia !

Szerintem minden nőben felmerül a kérdés, ami benned is. Én is megcsináltattam már másfél éve. A bemutatkozásomban megtalálod a műtét menetét, leírtam mindent.

Ha odakerülsz, hogy megcsináltatod, hidd el, nem nagyon fog az aggasztani, hogy milyen mellékhatások lesznek. Természetes, hogy 1-2 hétig kicsit szenvedni kell vele, (bár ez egyénfügg), de kárpótol az a tudat, hogy minden rendben van mellesleg. :))))

2010. máj. 13. 12:51
Ha a mellplasztikás fórumra mész, ott nagyon sok infót találsz...annakidején, lassan 3 évvel ezelőtt én is ott "kezdtem" :)
2010. máj. 13. 12:51

Szia!


Még nem szültem, de anyukámat, és a mamámat elnézve már most tudom, hogy meg akarom csináltatni, ha már nem szeretnék több gyereket.

Mellesleg a többi része nagyon is igaz!

3. tavaszilány (válaszként erre: 1. - 858e0f2cfb)
2010. máj. 13. 12:50
Én azóta testileg-lelkileg tökéletesen rendbeb vagyok :)...nem lett óriási, nem is ez volt a cél, csupán, hogy egyáltalán legyen cicim :))
2. zsugabubus007 (válaszként erre: 1. - 858e0f2cfb)
2010. máj. 13. 12:49

szia!


Én csak egyet szoptattam, de szeretném megcsináltatani...szombaton jön egy barátnőm, akinek már van és őt fogom kifaggatni mindenről.


Amúgy teljesen igazad van!

2010. máj. 13. 12:46
3gyerek szoptatása után,szerintem a nők nagy százalékában felmerülhet ez a kérdés.Hiszen mindannyian amellett,hogy anyává váltunk,teljesértékű nők is szeretnénk maradni...És mi más fejezi ki leginkább a nőiességet-mi más hozza tűzbe a párunkat,mint a női mell.A szép lehetőleg feszes mellünk,ami nyilván szoptatás után sosem lesz már olyan magától,mint anno..és itt kezdődnek a problémák.Nézzünk magunkba:ki ne szeretné tökéletesnek tudni,és ezzel maximálisra növelni önbizalmát?De vajon merjük-e bevállalni a műtétet?Mivel jár mindez?Tényleg tökéletesek lesznek a melleink?És mi van az úgynevezett mellékhatásokkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook