Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érdemes 5-HTP-t fogyasztani, MDMA vagy amfetamin használata alatt? fórum

Érdemes 5-HTP-t fogyasztani, MDMA vagy amfetamin használata alatt? (beszélgetős fórum)


5. 4477403e12 (válaszként erre: 4. - 4477403e12)
2020. márc. 19. 05:17

Nem egyértelmű,szoval még egyszer:

5htp-t nemrég szedtem depressziós,szorongásos tunetek ellen,amazt meg a kétezres evek elején.

Szóval konkrétan a ket szer együttes hatásáról nincs tapasztalatom es mar nem is lesz.

És még egyszer:legjobb nem beszedni semmi sz#rt.😵

4. 4477403e12 (válaszként erre: 1. - Baz8903)
2020. márc. 19. 05:12

Én szedtem 5htp-t antidepresszans helyett,ifjúkoromban rendszeres technoparty látogató voltam,na most itt nem c vitamint szedtünk.

Ossze se lehet hasonlítani a kettőt.

Az amfetamin hatasa ahogy elmúlik,azt az undorító vilagvege hangulatot nem tudom elképzelni,hogy az 5htp valahogy is csökkenteni tudna.

Az 5htp inkabb csak egy normálisabb állapotot tudott nalam elerni,tehát nem voltam annyira nyomi,es kepes voltam eljárni dolgozni illetve normalis családi életet élni.

De ez csak az én személyes tapasztalatom,hogy fogyasztas utan szinte teljesen leáll vagy 2 napra a szerotonin termelés,hisz elotte megkaptad par óra alatt a kovetkezo két napi adagot egyszerre.Hogy ezt az 5htp valahogy pótolná,kötve hiszem.

En inkabb az anfetamin nem fogyasztását ajánlanám,mert ugyan marha jol érzi magat tole az ember,de mégiscsak csunya dolgokat művelhet a szervezetben.

3. vivo44 (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. márc. 19. 03:02
:-)))
2020. márc. 19. 02:32
Kiürült szerotonin raktárak feltöltésére javaslom a helyben futást vagy sóbányában lapátolást. 🤮
2020. márc. 19. 02:28
Mindkét szer elég erősen és hirtelen kimerití az agy szerotonin tartalmát, ezáltal okozzák azt a kellemes és jól ismert "boldog vagyok, jól érzem magam" érzést. Érdemes a fogyasztásuk ideje alatt 5-HTP-t szedni, amiről köztudott hogy szerotoninná alakul? Vagyis leegyszerűsítve érdemes már a szer használata alatt pótolni az elvesztett szerotonint? Meghosszabbíthatja ez a szer hatását? Utóhatások, mint a használatot követő, a kiürült szerotonin raktárak miatt bekövetkező rosszkedvet hamar elmulasztja, ezért gondoltam, hogy talán megelőzhető a levertség, ha már a használat alatt pótolom. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook