Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxázók vannak? fórum

Erdélyi Hoxázók vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4715. gurzau.maria (válaszként erre: 4714. - Dogiz)
2019. okt. 10. 11:27
Sziasztok! Nálunk dettó :( Bolondulok meg ettől a nyavajás időjárástól...
4714. dogiz
2019. okt. 10. 06:01
Jó reggelt! Dodi szép helyen sétáltál :) Sajnos nálunk kedd reggelre fagy volt, ami még kint maradt a kertben lefagyott, legalább is a levele. Tegnap meg + 20 fok volt délután.
4713. Dodi44
2019. okt. 8. 21:19

Tegnap este egy melyebb parkon jottem keresztul hazafele, es a parban nagy foltokban volt a kod!

Ami nagyon szep volt benne, hogy a neha szaz meteres kod foltok kozott tisztanlehetett latni a fuves reszeket, ahol ozek legeltek...

Csak az volt a negativ oldala, hogy megint jott egy masik kodos terulet, es eltunt a bekes ozek legelo csoportja...

2019. okt. 7. 13:26

Halihó! Az idő lehűlt, ma reggel mindössze 4 fok volt. Szombaton végre leadtuk a ház körül összegyűjtött ócskavasat, aztán, hogy ha már annyi hely felszabadult, nekiestünk az udvar átrendezésének. Délután egy fél évszázados szülinapra voltunk hivatalosak, tegnap meg keresztelőben voltunk.

Pusszantás mindenkinek! :)

4711. dogiz
2019. okt. 7. 10:44

Sziasztok! Hétvégén unokáztunk, csak sajnos szombaton egyáltalán nem volt jó idő, így csak keveset voltunk kint. Még jó, hogy nem szerveztem kirándulást. Az este elég későn érkeztünk haza.

Jó egészséget mindenkinek,

4710. dogiz
2019. szept. 26. 05:55

Jó reggelt! Az idén nálunk is minden gyengén termett, talán az uborka nem, de abban meg sok keserű volt.

Varbócról nem tud senki semmit, nagyon rég nem jelentkezett. Üdv mindenkinek és jó egészséget!

4709. Dodi44
2019. szept. 25. 21:15

Az iden a birtokomon, katasztrofalis volt atermesem paradicsombol! 64 tot ultettem, es eddig 10 mond tiz darab erett paradicsomot lehetett leszedni!!!

Ilyen meg sosem volt.

De azt mondja a Fama, ne busuljunk, majd lesz ez meg igy sem!!

A bolti paradicsom, meg olyan mint a gumibol felfujhato feleseg.

:-)))

4708. gurzau.maria (válaszként erre: 4704. - Dogiz)
2019. szept. 25. 13:39

Halihó! :)

A háétvégén paradicsomlevet főztem, jó sűrűre, ahogy én szeretem. Mivel sikerült roh@dtul apró paradicsomokat vennem, ráment a szombat délutánom és a vasárnap délelőttőm a tisztításra. De mivel azt hittem, hogy idén nem is sikerül befőzzek, így is jó volt. Fogjuk rá...

4707. Dodi44
2019. szept. 25. 08:00

Felenk is szep nap volt, trikoban es rovidnadragos ido volt.

De azt hiszem az Indian nyar is befogja csukni az ajtajat, eleg hamarosan...

Ezek a napok mar ajandekok!

4706. ibolyka43
2019. szept. 25. 05:51

Szervusztok

Nalunk is gyonyoru ido van,neg is szenvedek e miatt.

Tobb mint 1 orat vartam a buszt feloltozve a reggeli 6 fokhoz,delben 20 lett,levetettem a kabatomat ,de masnap mar kezdett folyni az orrom,kinlodom a hulessel.,raadasul szombaton o.talalkozonk lesz.


Legyen szep napunk jo egeszseggel

4705. dogiz
2019. szept. 24. 19:20

Sziasztok! Ma nagyon kellemes idő volt, napsütéssel.

Merre vagytok??????? Remélem Gyula bácsi nincs túl nagy gond Varbócon. Ibolyka, Dodi, merre vagytok? Marcsit még látom másfele. Jó éjt

4704. dogiz
2019. szept. 23. 13:18

Sziasztok! Igazi ősz, az eső szitál, hűvös van, jönnek a nemszeretem napok. A férjem kitakarította hétvégén a vegyes kazánt, kéményt, ha szükséges akkor begyújtunk. Még a gázt szerintem nem kell bekapcsolni, kicsit korai lenne. Tegnap voltunk Debrecenbe, nagyon szép kellemes idő volt, rövid ujjúban lehetett járkálni.

Merre vagytok? Mindenki jól van? Puszi

4703. dogiz
2019. szept. 15. 09:26

Jó reggelt! A biztosító egy .... na, ne mondjak semmi csúnyát, ameddig ő kér, addig mézes-mázos, utána meg fölényeskednek, ugyan ez van a hiteleknél is.

Szép őszies idő van, már sül a vinette (padlizsán) a férjem süti kint a kertben, az idén nem lett túl sok, ez a második adag. Az elsőnél vagy 3 kg tiszta massza lett, azt eltettem a fagyóba, kis csomagokba télen padlizsánkrémnek fincsi lesz. Most még nem tudom mennyi lesz tisztán, de zakuszkát készítek belőle.

Délután 3 órakor még elmegyek a templomba, ma van a templombúcsú, ezért most reggel megfőzöm az ebédet, nemsokára kész a husileves, japán-tyúkból.

Jó egészséget mindenkinek, puszi :)

4702. varbóc
2019. szept. 12. 06:37

Jó reggelt ! Túl vagyok a nehezén: vendég, iskolakezdés, őszi befőzés de a biztosítóval nem bírok.... Már a második megy megnézni, fényképezni, stb, s közben sirdogálnak, hogy milyen sok a munka...

Mérgelődöm, mert addig nem lehet hozzákezdeni a felújításhoz sem...

Itt jellemes őszi idő van....

Szép napot mindenkinek !

4701. dogiz
2019. szept. 10. 14:19

Sziasztok! Tényleg sok a teendő :( Munka ezerrel!

Megjött a vendéged Gyula bácsi?

A tegnapra sok eső esett és este viharos szél volt, dörgött - villámlott.

Mindenki jól van a sok munka közepette?

Jó egészséget!!

4700. varbóc
2019. szept. 10. 05:59
sok a tennivaló, kevés az idő még a fórumozásra is....
4699. varbóc
2019. szept. 6. 05:55
várom a vendégem,aki elszármazott rokonom Braziliából
2019. szept. 4. 12:35
Tegnap késő délután megérkezett hozzánk is a lehűlés esővel együtt, ahogy kell. Éjszaka 10 fok, ma reggel 12-14, most pedig 20.
4697. Dodi44 (válaszként erre: 4695. - Varbóc)
2019. szept. 4. 09:54

Felenk, mar ket hete elkezdodot az iskola.

A legkissebb most elsos a kozepso harmadikos, mert osztalyt ugrott elore egyet. a legnagyobb most otodikes.

Oregszenek az unokaim...

4696. varbóc
2019. szept. 4. 04:31
tegnap jobb idő volt
4695. varbóc
2019. szept. 4. 04:19

Umokáim iskolában, a legkisebb óvodában. Mi mosta kezdetekkel bíbelődünk, mert a gimnazisták már külön-külön suliba járnak.Gond az, hogy a lányka Bugára, a fiú Pesten és mindketten 1-1 órás oda és ugyanannyi vissza utat kell megtegyenek minden nap. Igy jött össze, de a szülőkkel együtt elsősorban az iskola teljesítményét vettük figyelembe Más: ilyen biztosítót senki ne válasszon magának. A neve Aegon..... Bár lehet, hogy a többi is hasonló

Puszi mindenkinek

4694. dogiz
2019. szept. 3. 20:39

Sziasztok! Reméljük, a nagy hőség elmúltával már nem lesznek akkora viharok. Ma itt nagyon lehűlt a levegő, holnapra már melegebbet jeleztek. Dolgozunk, a gyerekek elkezdték az iskolát, ovit. Most szembesültünk, hogy Emma jövőre iskolába kell menjen. Elég kicsike még hozzá, így hogy ő aug.23-ai. Még nem beszél tisztán, helyesen, sokat gyakorolunk mikor itt van, és a fiam is javítja állandóan, remélem most már logopédus is fog vele foglalkozni. Az anyukája ukránul beszél vele legtöbbször, így ő kétnyelvű és kicsit még most nehezebb. Később biztos jól fog jönni.

Az R betű már nagyon megy, de az S és SZ - t még nem jól ejti és e miatt bántja a fülemet.

4693. varbóc
2019. szept. 3. 05:58
Jés retteghetek, hogy mi lesz még?önnek a viharok ezerrel.... egy darabig csücsülhetek
4692. gurzau.maria (válaszként erre: 4691. - Varbóc)
2019. szept. 2. 13:22
Borzasztó! :(
4691. varbóc
2019. szept. 1. 03:31
Kínlódunk, mert még mindig várható nagy vihar szeptemberben is. A részleges kárelhárítást sem akarta elfogadni a biztosítós. Ma már se szakmaiság, se segítőkészség, se szakember.... Mi lesz itt?
4690. varbóc
2019. aug. 26. 04:37
A biztosítrú részéről Szatmárból küldtek volna szakértőt, aki mint mondta nem tud időpontot mondani csak azt, hogy legyünk ott. Kész cirkusz. Arról nem is beszélve, hogy mik történnek a szomszédaimmal....
4689. dogiz (válaszként erre: 4688. - Varbóc)
2019. aug. 24. 05:39
Jó reggelt! A kárral és biztosítóval kapcsolatban, mikor nálunk lakás és garázs tűz volt, a szakemberek adtak árajánlatot és az alapján fizetett a biztosító, nettó értéket. (ÁFÁ-t nem) de i sem tudtum másképp megoldani.
4688. varbóc
2019. aug. 24. 03:57
Még mindíg a jégkárral foglalkozom. Nincs anyag, nincs szakember. Horribilis összeget kér az, aki dolgozik.
4687. varbóc
2019. aug. 19. 04:46

Varbócon nem jelent meg a kárszakértő. Olyan sok a kár as környéken, hogy a kisebb károkra idejük sincs. Nincs a házak mentéséhez szakember, tetőfedő anyag, stb sem.

Én azt várom, hogy a fiaim megérkezzenek a nyaralásból-.Nekem már nincs elég erőm a javitásra.

Hiába, ez van

Szép napot mindenkinek !

4686. dogiz
2019. aug. 17. 05:46

Jó reggelt! A viharokból meg a jégből bőven kijutott felétek. Nagyon szomorú, hogy ilyen károkat okoz a vihar. Remélem több már nem jön, és a hideg előtt ki tudod javítani.

Mától szabadság egy hétig. Emmácska már megérkezett a tegnap délután, a másik hármat ma délelőtt hozzák, itt lesznek egy hétig. Nem terveztünk nyaralást, majd az időtől függ milyen programjaink lesznek a környéken. Egy nap szülinap, akkor Debrecenbe megyünk ott tartják 5 éves nagylányunknak :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook