Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxázók vannak? fórum

Erdélyi Hoxázók vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4775. dogiz
2020. máj. 27. 05:55

Jó reggelt! A napokban jó kiadós eső volt. A jég elkerült bennünket szerencsére. Májusi eső aranyat ér :) Nos május 11-től nyugdíjas lettem, meg van a ledolgozott 40 évem, így el tudok menni a nők kedvezményes nyugdíjába, én ezt ki is használom, mert nem szeretnék 65 éves koromig dolgozni. Még június 15-ig dolgozok, segítek a májust lezárni, utána pár hónapig 2-3 napi munkámra igényt tartanak, ha kell bemegyek, de nem ragaszkodok hozzá túlságosan. 10 éve elmúlt hogy itt dolgozok a cégnél és 16 éve a cégcsoportnál. Jöhet az unokázás.

Jól van mindenki?????? Nagy ölelés :)

4774. dogiz (válaszként erre: 4773. - Ramcsika)
2020. máj. 20. 06:09

Sziasztok! Nagyon kicsi esett, esetleg egy locsolásnyi, azóta is várjuk, de kikerül bennünket is :( Nem vagyok szakember, de ez már szárasságnak mondható. A férjem minden nap locsol a kertben, így van valami eredmény.

Marcsi csak pozitívan, "Szép az élet" ;) Ez a covid is csak lecseng egyszer, reméljük nem lesz nagyobb járvány,már ha sikerült ennyire megfékezni.

Jó egészséget és vigyázzatok magatokra!

4773. Ramcsika (válaszként erre: 4771. - Dogiz)
2020. máj. 12. 12:52

Hú de jó nektek, hogy esik az eső. Én is vártam, de hiába.

Legyen szép napotok!

2020. máj. 12. 12:05

Sziasztok.

Nem csak a topikban, de hoxán sem voltam vagy két hónapig.

Egészségügyileg jól vagyunk, leszámítva a vissza-visszatérő náthát, na meg az időváltozás és frontok okozta szinte állandó fejfájást. Ehhez még a rengeteg hercehurca... Szép az élet!

4771. dogiz
2020. máj. 12. 10:25

Sziasztok! Hol vagytok?

Itt végre elkezdett az eső esni, áprilisban egyszer volt egy permetező, nagy a szárasság :(

Mindenkinek jó egészséget !

4770. dogiz
2020. ápr. 23. 06:05

Jó reggelt! Sehol senki??????????

Dodi, Marcsika, Margaréta, Varbóc.....és a többiek, hol vagytok? Hogy vagytok?

Kit, hogy érint ez a kialakult helyzet? Mi tartjuk amennyire csak lehet a kijárási korlátozást, elmegyek dolgozni meg vissza, és hetente csak egyszer megyek boltba. A férjem az egyik kis unokára vigyáz, ő meg még ennyit sem mozdul ki.

Vigyázzon mindenki magára! Jó egészséget !

4769. ibolyka43
2020. ápr. 14. 08:34

Szervusztok

Ugy latszik Dogiz hogy ketten maradtunk a topikban

Ma borult idonk van.

Ebed.meg maradt olvasni fogok ,tegnap elkezdtem olvasmi, Beszterce odtroma c.konyvet

4768. dogiz
2020. ápr. 14. 06:25

Jó reggelt! Hűvös reggel van, kicsi esővel. Kezdődik a munka. Emma unokám ismét i van pár napot. Az anyukája dolgozik, az apja tanít (táv-oktat) és még neki is tanulnia kell, így itt hagyták papával.

Hogy vagytok???????????

4767. dogiz (válaszként erre: 4765. - Ibolyka43)
2020. ápr. 11. 17:50
A férjem szereti a bárányt, én inkább nem így nagyon ritkán készítek. Vagy 2 hete kecskéből készítettem pörköltet, ettem belőle, de az sem lesz a kedvencem.
4766. dogiz (válaszként erre: 4765. - Ibolyka43)
2020. ápr. 11. 17:48

Sziasztok!


Megfőztem a sonkát, töltött káposzta megtöltve, hűtőben, reggel korán főzöm frissen. Töltött dagadó nemsokára megsül, utána megy be a fonott kalács sülni. Én a húslevest reggel teszem főni, minden el van készítve, zöldség megpucolva. Krumpli salátát még be kell ízesítenem.

Áldott húsvéti ünnepeket kívánok, lelkiekben feltöltődést.

Jó egészséget !!

4765. ibolyka43
2020. ápr. 11. 08:52

Szervusztok

Szep idonk van ,koran keltem,megfoztem a huslevest es megsutottem a baranyhust,mi erdelyiek ezt esszuk Husvetra.


Gyertek irjatok,mit keszitettek az unnepre?

4764. dogiz
2020. ápr. 9. 08:13

Jó reggelt! Reggel hideg van, de szépen süt a nap és napközben 20 fok.

Sajnos ez a járvány nem akar alábbhagyni. Mi még jól vagyunk, próbáljuk a szabályokat betartani.

Írjátok meg, hogy vagytok !!!!!!!!!!

Mindenkinek jó egészséget kívánok!

4763. ibolyka43
2020. ápr. 4. 11:07

Szervusztok

Hol vagytok,hogy nem irtok?

ITT nagyon szep ido van.

Gyertek irjatok.

4762. dogiz
2020. ápr. 2. 05:54
Sziasztok! Merre vagytok ??????? Még járok dolgozni, de vásárolni csak heti egyszer. Igaz ma gyógyszertárba kell mennem mikor haza jövök, mert a férjem gyógyszere elfogy (vérnyomáscsökkentő). A tegnap kora reggel voltam, de szerencsére alig volt 4-5 ember. Sajnos a munkahelyemet is megviseli ez a járvány, így sok kamiont le kell állítani, hogyan tovább még nem tudjuk. :( Hogy vagytok? Vigyázzatok magatokra és jó egészséget mindenkinek.
4761. dogiz (válaszként erre: 4760. - Ibolyka43)
2020. márc. 24. 08:17

Jó reggelt! Nálunk nincs még tilalom, de biztos halljátok a TV-ben, hogy "maradjunk otthon" Mi amennyire lehet betartjuk, igaz én járok dolgozni, de boltba csak ritkábban, olyankor minden össze van írva és egyszerre próbáljuk megoldani a vásárlást. De mivel az unokák továbbra is itt vanna a lányommal, még a héten, így tej, kenyér, gyümölcsök legalább 3 naponként kellenek.

Jó egészséget mindenkinek! HOGY VAGYTOK ????

4760. ibolyka43
2020. márc. 23. 06:28
Sajnos,nalunk este 10 tol.reggel 6.ig nem szabad kimenni a lakasbol.
4759. ibolyka43
2020. márc. 18. 09:16

Szervusztok

Szep idonk van,jol vagyunk ,lakasba parancsoltak a gyermekeink,fiam jott hozott ami kell.

Elelmet reg beszereztem,tisztitoszert nem lehetett kapni,hozott Domestost 2 flakonnal.

Mi van a tobbi topiktarsakkal,hogy ilyen ritkan jelentjeznek?

Vigyazzatok magatokra.

4758. dogiz
2020. márc. 18. 08:39

Jó reggelt! Hogy vagytok? Én dolgoztam a héten, csütörtök, péntek szabin leszek. Még a kamionjaink mennek, kisebb nagyobb fennakadással a határokon. Beteg kollégáról tudomásunk nincs.

Mindenki vigyázzon nagyon magára!

4757. dogiz
2020. márc. 11. 06:03

Jó reggelt! Nagyon csend lett a fórumon :( Ma reggel esőre ébredtünk. Máskülönben a napokban kellemes tavaszias idő van. Hogy vagytok? Ki merre, mi csináltok? A téli megfázást, hogy vészeltétek át. Mi a férjemmel mind a ketten túl vagyunk rajta, "lábon kihordtuk" én is jártam dolgozni közben. Nálunk az unokákat jobban megviseli, hol az egyik, hol a máik lázas beteg.

Mindenkinek jó egészséget !

4756. ibolyka43
2020. febr. 25. 14:28

Szervusztok

Nalunk is tavaszias az ido


Ma fankot sutottem ,Hushagyo.kedd.van.

2020. febr. 25. 13:56
Szép napot! Nagyon hosszú napjaim vannak az utóbbi hetekben és az időjárás is pocsék. Tegnap hidegfront, ma meleg, holnap megint hideg lesz, nekem meg szétszakad a fejem és fáj minden részem. Legyek jók, puszi!
4754. dogiz
2020. febr. 24. 05:45
Sziasztok ! Jó reggelt! Hétvégén unokáztam, pénteken farsangon voltam az oviban, majd vasárnap délig nálunk volt a kicsi lány, sajnos lázas volt, hogy nem múlt el negyedik napra sem antibiotikumot kell szedjen :( Jó egészséget mindenkinek!
4753. dogiz
2020. febr. 14. 08:36

Jó reggelt! Nálunk esik az eső, de a szélvihar szerencsére elkerült bennünket.

Jó egészséget mindenkinek.

4752. ibolyka43
2020. febr. 8. 18:32

Nalunk is szep.ido volt ma,en mar varom a tavaszt.

Szeretem a tavaszi viragokat es a setat.

Ma fankot sutottem.

4751. dogiz
2020. febr. 1. 14:48

Ma délután kisütött a nap, egész reggel ködös volt. Már jó látni, hogy hosszabbodnak a napok.

Ma azon gondolkodtam miért van ez, hogy csak rohanunk, rohanunk..." mókuskerék, taposómalom"... és csak arra ébredünk, hogy életünk nagy részét leéltük és mennyi mindent nem tudtunk megvalósítani abból amit elterveztünk.

2020. jan. 30. 11:00
Halihó! Itt is süt a nap, per pillanat :D Sokminden van mostanság, szeretnék idősebb lenni legalább 1 évvel.
4749. dogiz
2020. jan. 30. 06:03

Sziasztok! Tegnap dél körül kisütött a napocska nálunk, olyan jó volt látni, hetek óta köd van.

Jó egészséget mindenkinek !

4748. dogiz
2020. jan. 25. 07:22

Jó reggelt! Senki a környéken?

Ma céges csapatépítő, ott alvós Monokon. Holnap reggel jövünk haza. Mindenkinek jó egészséget !

4747. dogiz
2020. jan. 12. 16:29

Sziasztok! A nátha elkerült benneteket? Én több mint egy hete kínlódok, torokfájás, az elején hőemelkedés, állandóan tele az orrom :( Pihenni nem igazán van időm, év eleje sok a munka bent, így nem tudok itthon maradni.

Mióta Gyula bácsi nem ír, alig beszélgetünk :(

Mindenkinek jó egészséget!

4746. gurzau.maria (válaszként erre: 4745. - Dogiz)
2020. jan. 7. 12:01
Köszi drága, aranyos vagy! ♥♥♥
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook