Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Enyhén elrontott szülinapi tortát tálaltál már? Szóltak? Ették? fórum

Enyhén elrontott szülinapi tortát tálaltál már? Szóltak? Ették? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. máj. 23. 11:35
Én eddig minden tortámat elcsesztem,de mind elfogyott. :D
2014. máj. 23. 11:35

Ugyan már!:) Ha családtagnak van, akkor lehet egyet nevetni, és betolni az egészet az arcunkba..:D


De ha távolabbi ismerősnek is van, akkor sem lesz belőle gáz (kicsit szabadkozni kell), főleg ha az íze megnyerő, akkor senki nem fog szólni..:)

3. reload (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2014. máj. 23. 11:35

Szórd meg valami színes cukorral, vagy ilyesmi.

Én simán kitenném, attól hogy nem szép, még finom. És nyilván jó szándékkal készült, szíved minden szeretete benne van :)

Felnőttnek, vagy gyereknek készült?

2014. máj. 23. 11:34
Ja, mielőtt kérdezitek, hogy arra hogyhogy van idő, hogy itt megkérdezzem, de új tortára nincs, azért, mert nem hűl le addig a krém és a torta alap.
2014. máj. 23. 11:32
Nem ízre, csak látványra nem az, amit szerettem volna, hígabb lett a krém, még reménykedem, hogy délutánig beszívja a tészta a krémet és nem folyik szét, de nem sok remény van. Újra nincs idő és alapanyag, cukiba nem megyek, arra sincs idő és nem is rendeltem meg, de nem is ezért, hanem a torta finom, csak esztétikailag elcsesztem...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook