Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriózis, ciszta gyógyítására alkalmas norvég progeszterontartalmú kenőccsel kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata? fórum

Endometriózis, ciszta gyógyítására alkalmas norvég progeszterontartalmú kenőccsel kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata? (beszélgetős fórum)


7. 9837f4911c (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. dec. 13. 01:20

Ez kb.olyan ,mintha azt kérdeznéd,hogy pl.a fogfájást hogy lehet enyhíteni vízben oldandó porral?Úgy,hogy ráöntjük a fogra?:DD

Nyilvánvalóan a fájdalomcsillapító hatóanya /diclofenac,ibuprofen,paracetamol,egyéb../blokkolja a fájdalmat.

Az endometriózisnak több oka lehet,de nagyrészt az ösztrogéndominancia okozza.Mivel az ösztrogént csökkenteni nem lehet,csak megfelelő arányban hozzá állítani a progeszteront,ezért progeszteron alapú a krém.A krém használatával egyensúlyba kerül a hormonszint,és felszívódhat az endometriózis.Persze,nem mindenkinek használ,mint ahogy nincs olyan gyógymód,ami mindenkinek jó..,de rengeteg nőnek segített már.

De természetesen mindenki maga döntse el,hogy mit vállal.. Ha neki az a járhatóbb út,h.megműtteti,-majd mivel az alapprobléma nem szűnt meg,-újra kiújul az endo,-majd újra műtétre fog szorulni-tegye azt!

2010. szept. 10. 16:54
És hogy kenném be pl. a beleimet, stb.??
5. albert9876 (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2010. jún. 24. 15:29

Szia!


Épp most kutakodok a krém ügyében én is, és azt olvastam külföldi oldalakon az endometriózist gyógyítják ezzel a krémmel, mégpedig nagyon sok embernél sikerrel!

4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Kittycat2)
2009. okt. 12. 12:09
Az endometriózist NEM gyógyítja semmi. Max a klimax vagy a terhesség sorvaszthatja el. Vagy kiműtik. De akkor is maradhatnak endometriális szövetek.
2009. okt. 12. 11:55
szia, a kenőcsről nem tudok semmit, viszont egy nőgyógyász neten szereplő előadásában olvastam, hogy a proplisz jól gyógyítja az endometriózist, azt már próbáltad?
2009. okt. 12. 10:50

Nekem nincs. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy hogy kenegeti valaki a testen belül elhelyezkedő daganatokat?

A cisztáról nem tudok sokat, de nem tartom valószínűek, hogyha kenőcsökkel gyógyítani lehetne, akkor megműtenék az embereket.


Az endometriózisnak meg egyértelműen még nem ismerik a gyógymódját!

[link]

A barátnőmet egy hete műtötték, és szedték ki a petefészkeit, mert szétdurrant benne egy endometrikus csomó. Egy fél órán múlott az élete.


Szóval én nem szórakoznék ilyen megkérdőjelezhető kenőcsökkel, mert az ember az életével játszik.

2009. okt. 12. 07:11
Endometriózis, ciszta gyógyítására alkalmas norvég progeszterontartalmú kenőccsel kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook