Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a bio energiával gyógyitással kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a bio energiával gyógyitással kapcsolatosan? (tudásbázis kérdés)


13. ec63a7fc29 (válaszként erre: 11. - Alma20)
2007. máj. 4. 07:44
Mi a különbség a reiki és a** között?

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
12. Mókica (válaszként erre: 11. - Alma20)
2007. máj. 3. 22:09

Szia:)) Jól vagyok drága köszönöm!:)))

Millió puszó!


Vissza vissza kacsingatunk egymáshoz..lehet megpróbáljuk összehozni megint:)


Kialakul!

Csók

11. alma20
2007. máj. 3. 22:07

Szia Mókica!

Csak hogy előkerültél?!

Jól vagy?!


Szóval, igen. Mindketten reikizünk, bármilyen problémával fordulhatsz olyanhoz, aki reikizik, bár vannak más módszerek is Pl.:**)!


A beavatást a mester végzi, aki tartja a tanfolyamot, de erről nem szivesen beszélek, azt át kell élni ,nem nagyon lehet leírni!

A lényeg, hogy megnyit egy részt a korona csakrán, és megtanít energiával "dolgozni".

Ezt csak az tudja hasznosítani, aki rendszeresen gyakorolja.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2007. máj. 3. 21:20
Alma20 és Én is Reiki-t végeztünk, gyakorlunk;)
9. Mókica (válaszként erre: 8. - Elviracska)
2007. máj. 3. 21:18

bármilyen:)

Mi a problémád?Ha nem titkos?

8. Elviracska (válaszként erre: 7. - Mókica)
2007. máj. 3. 20:58

Köszi ,hogy irtál...


A kérdésem az lenne még ,hogy ,én bármilyen problémával fordulhatok,ilyen bió energiával kezelő,személyhez?

7. Mókica (válaszként erre: 5. - Alma20)
2007. máj. 3. 16:57
Én is 2 éve foglalkozok ezzel. Magamat és másokat is szoktam kezelni:)
6. 9778ca1817 (válaszként erre: 5. - Alma20)
2007. máj. 3. 16:51
Érdekes amit írtál, mert ez a téma mindig izgatta a fantáziámat és hiszek is benne. A beavatásról írnál egy kicsit bővebben, mert nem igazán tudom elképzelni, hogy miből állhat?
2007. máj. 3. 12:54

Sziasztok!

Bioenergiája mindenkinek van!

Aki kapott beavatást, az több energiával rendelkezik és elsajátította a módszerét, hogyan adja át azoknak, akiknek szüksége van rá!

Lehet vele fizikális és lelki bajokon is segíteni.

Én már 3 éve "űzöm", folyamatosan tanulok!

Szerintem van hatása!

Persze kell, hogy a páciens elfogadja, még ha nem is hiszi!

2007. máj. 3. 10:38

én már kétszer találkoztam, igaz mindketten önjelölt "bioenergetikusok" voltak, a jószándékukhoz nem fért kétség, de a gyógyításnak semmi, még pillanatnyi eredménye sem volt

(viszont megőrülök attól, amikor a BpTV-ben egy pali telefonon keresztül küldözgeti az "gyógyító energiáját")

3. Elviracska (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2007. máj. 3. 08:37

Nem nem azt értem ,hanem ,hogy mikor egy személy ,rendelkezik Bió energiával ,és aval gyógyit...


Járt-e valaki ilyen hasonló személyhez és ha igen ,mik a tapasztalatai???

2007. máj. 2. 15:23
Mit értesz bióenergián? Olyan tapasztalatom van amikor számítógéppel letesztelnek, majd gyógyítanak szintén a számítógéppel
2007. máj. 2. 11:45
Van tapasztalata valakinek a Bió gyogyitással kapcsolatosan?Nem gyógyszeres kezelésre értem, hanem aki Bió energiával gyógyit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook