Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Én már többet nem kelek fel bal lábbal fórum

Én már többet nem kelek fel bal lábbal (beszélgetős fórum)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 16. 16:16
<3
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 15:41

Látod, minden relatív..-)

Nekem senki sem süt piskótát..-)

2023. márc. 16. 15:05
Köszönöm szépen a kedves szavakat :) Igen ez ilyen faramuci helyzet hogy valójában én is ápolásra szorulnék de ezt a terhet nem tenném egyik gyermekemre sem,így én ápolom a legkisebbet aki tartós beteg. Van helyben egy munkahely beadtam a jelentkezésem áprilisi kezdést ígértek azt nagyon várom,kívánok már emberek közé menni. Sajnos a rémálmok még sokszor gyötörnek a balesetről,de ez van így kell elfogadnom az életem. Most piskótát sütünk a Kislányommal :)
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 05:17

Nagyon megg tudom érteni a helyzetedet.

Elhiszem, hogy a mindennapok keservesek, hisz a múlthoz képest 180 fokot változott meg minden az életedben.

Már semmi sem lesz olyan mint a baleseted előtt.

De gondolj arra, hogy túlélted.Fel a fejjel..-)

A gyod szó nekem semmit nem mond, gondolom valami állami segély.

Sajnálom, hogy nem tudok jobbat írni, de a humor nagy segítség ilyen helyzetekben.....)

Próbálj úgy tekinteni a világra...

8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 18:43

Elképzelni sem tudom a helyzeted,,,kívánok sok erőt kitartást🤗


Van az önkormányzatoknak ilyen házi segítő szolgálata,nem tudom mindenhol működik e ilyen ,utána nézhetnél talán onnan is kaphatnál segítséget ami egy kicsit könnyítené a mindennapokat.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 18:36
Sok erőt, kitartás, szerencsét kívánok neked. Látom a humorod megmaradt, ez óriási segítség lehet.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 15:34

Anyagilag talán megoldott a helyzeted, mert mint megváltozott munkaképességű kapsz ellátást, most emeltek is rajta,

A 13 éves kislány után is kaphatsz fogyatékossági támogatást, ha annyira beteg, ahogy leírod, hogy súlyosan beteg mentálisan.

Nem tudom mennyire mondták el, mire vagytok jogosultak?

Ha gondolod írj rám privátban.

2023. márc. 15. 14:45
Ja jól van, már meg is válaszoltad a kérdésem :) Ahol laksz, nincs rokkantaknak munkahely?
2023. márc. 15. 14:44
A műláb nem opció? Nekem két kollégám is van, akik műlábbal dolgoznak. Még ha a kislányod miatt nem is tudsz dolgozni, a mindennapokat könnyebbé tenné. Sőt van egy szintén amputált lábú kolléganőm, ő mankókat használ, még nincs művégtagja.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2023. márc. 15. 14:40
Van műlábam,persze jár iskolába a kislányom. Mentálisan beteg önmagát nem képes ellátni,mindenben segítségemre szorul.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 14:36
Sok erőt kivánok neked. 😞 Mű végtagod nem lehet? Nem tudom hogy működik ez, bocsi ha buta kérdés. Lányodnak mi a baja? Tud azért iskolába járni? Barátok sincsenek akik tudnának segíteni? Mit dolgoztál a baleset előtt?
2023. márc. 15. 14:29

Tavaly egy autó balesetben elveszítettem a bal lábam,most tolókocsiban ülök. Legnagyobb fájdalmam az hogy egyedül nevelem 13 éves kislányomat,aki szintén súlyos beteg. Magamat sem könnyű ellátni,minden nap egy küzdelem. De legalább elmondhatom magamról hogy "bal lábbal nem kelhetek fel" :-)

Igazából a mindennapok nagyon keservesek,nehéz egyedül. Mindent meg szeretnék adni a Kislányomnak.Család nincs,apuka nincs. Ha elveszik a gyod-ot akkor fogalmam sincs miből fogunk megélni,pénteken jön a szakértő remélem maradhat az ellátás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook