Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én látok ebbe többet, vagy jól érzem az érdeklődését felém? fórum

Én látok ebbe többet, vagy jól érzem az érdeklődését felém? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 28. 09:12

"Nem értem, ha szereti a barátnőjét, miért foglalkozik velem:/ "


Lehet az ő erkölcsi moráljába belefér egy-egy félrelépés.


A másik kérdésed : Gondolj bele, ha az órán kimutatná, hogy több van köztetek, mint diák-tanár kapcsolat, az állásával is játszhatna. A többi hallgató sem vak és lázadnának.

Tudom megoszlanak a vélemények lehet, szabad-e a mi boldogságunk érdekében belépni egy kapcsolatba?

Egyik azt mondja, igen egyszer élünk, másik legyen erkölcsi tartásunk. Én ez utóbbihoz tartozom, amíg nem lép ki az előző kapcsolatából, addig én passzolnám, ha több vagy neki, mint egy izgis kaland, akkor tesz érte, ha nem akkor meg kár időt vesztegetned rá, hogy egy skalppal többet tudhasson magáénak.

2011. nov. 27. 19:53
Azt látod, amit látni akarsz...
16. e705905164 (válaszként erre: 14. - 2738be5e4c)
2011. nov. 27. 19:47
kerüld el,ha komoly dolgot akar akkor az látszani fog..ha meg nem..akkor ennyi,te képzeltél bele többet:)
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 14. - 2738be5e4c)
2011. nov. 27. 19:45
aki párkapcsolatban van, azt jobb elkerülni. Saját érdekedben leginkább, de nem is túl szép dolog a harmadik féllel szemben sem;)
2011. nov. 26. 15:23
Kerüljem el inkább, hogy ne okozzon nagyobb fájdalmat?
13. a14deb9047 (válaszként erre: 12. - 2738be5e4c)
2011. nov. 26. 15:17
A férfi nem vak; és egy kis egyébre szinte mindig kapható; próbálgatja, hogy meddig mehet el;
2011. nov. 26. 15:13

Nem értem, ha szereti a barátnőjét, miért foglalkozik velem:/

Nem távolodott el tőlem, csak látszik rajta hogy órán teljesen másképp viselkedik velem mint például ha kettesben vagyunk.

2011. nov. 26. 13:54
amúgy sztem sima flört csak ami jót tesz az egójának:) semmi több...
10. e705905164 (válaszként erre: 1. - 2738be5e4c)
2011. nov. 26. 13:53

huha,aztán lehet a tesód jön be neki,elsőre amikor olvastam az elejét azt hittem:D


na amúgy meg gondold el,ha veled lenne ugyanígy flörtölgetne másik csajokkal biztos jólesne neked is:Omondjuk minden hapsi ezt csinálja:D


ha annyira odavagy érte mond el neki, ha ő fel akart volna szedni már megtette volna,ha érezne valamit akkor szakítana a csajával,hogy veled legyen,mert elvileg így működik,szóval nem nagy visszatartóerő,ha valakinek van valakije,ha mást "nagyon "akar!


szóval.... próba szerencse..veszteni nem veszítesz :D

9. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - 2738be5e4c)
2011. nov. 26. 13:51

Szinte ugyan ilyen helyzetben vagyok.

Én arra a következtetésre jutottam, hogy valószínűleg csak szórakozik velem, mert hol kedves velem és beszélgetünk, hol meg észre sem vesz kb. S a legfontosabb, hogy van nője. Nem fűzök hozzá nagy reményeket, hiszen ha eddig nem lépett semmit, akkor eztán nem hiszem, hogy fog... Csak hát ugye én oda vagyok érte és titkon reménykedem abban, hogy mégis csak lép valamit, de hát... Tudom nem így lesz. Én többet láttam ebbe az egészbe, mint valójában volt - az biztos. De a szerelem ezt teszi.


Azt hiszem, a Te esetedben is valami ilyesmi lehet, arra utal az, hogy egyszer csak távolodni kezd. Talán...


Az ilyenre azt mondta nővérem, hogy ha nem látja az esélyt a pasi arra, hogy megdöntheti a nőt, akkor egyszerűen odébb áll. Tesóm legalábbis így gondolja. De már én is azt hiszem lassan, hogy jól mondta...

8. 2738be5e4c (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2011. nov. 26. 12:54

Hát azért jegygyűrűre én sem gondoltam:)

De örülnék ha komolyan gondolná velem.

2011. nov. 26. 12:44

Ne várd, hogy eléd térdeljen egy jegygyűrűvel...

többet látsz bele, mint amennyi van :)

2011. nov. 26. 12:27
Gondolhatja velem komolyan? 1 hónap és már nem leszek a tanítványa.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 2738be5e4c)
2011. nov. 26. 12:02

Kóstolgat... Kialakítani a három lépés távolságot.

Különben is nem etikus, hogy tanítvánnyal szemben átlépi az illő határt. Az ilyen helyzetből legtöbbször a nő kerül ki vesztesként.

2011. nov. 26. 11:11
Amiket leírtál annak alapján az jön le, hogy pásztorórákat hajlandó lenne veled tartani, ha kezdeményeznél nála valamit. Utána meg eldöntené, hogy megtartson, kirúgjon, vagy a csaját lecserélje rád.
3. 3d4b4ab215 (válaszként erre: 1. - 2738be5e4c)
2011. nov. 26. 11:02

Biztos tetszel neki, de szerintem csak le akar veled feküdni. Mivel látja, h neked is fülig ér a szád úgy érezheti könnyű dolga lesz. Ne haragudj, h ezt írom. ha konkrét dologra kerülne sor akkor mond meg (bár sztem nem fogod), h amig van valakije addig nem mész bele ilyen kapcsolatba, mint harmadik fél.


(utálom az ilyen pasikat és mindig arra gondolnék, h mellettem is megcsinálná)

2011. nov. 26. 10:52
Úúúúúúh ne haragudjatok a hosszúságáért!
2011. nov. 26. 10:49

Kezdeném azzal, hogy járok egy tanfolyamra a hugommal. Ő egy szinttel lejjebb jár, és a tanára 31 éves kis pasi, akinek bemutatott engem. Na innen kezdődnek a bonyodalmak.

Ez a pasi úgy érzem másképp néz rám mint a többiekre, keresi a társaságomat, mindig megszólít valamivel és úgy tud nézni hogy le sem vesszük egymásról a szemünket.

Mégis kiderült hogy van barátnője. Nem tudom mire gondoljak egyébként, hogy annak ellenére hogy van barátnője, úgy éreztem hogy nagyon nem vagyok neki közömbös.

Írok példákat hogy mik történtek, hátha tudtok mondani rá valamit.


- Tesóm 2-3 napig nem ment suliba mert beteg volt, én pedig éppen indultam hazafelé, Ő pedig beszélgetett a bejárati ajtónál valakivel, én ráköszöntem, visszaköszönt és elmentem. Aztán utánam futott, hogy mi van tesómmal, még mindig beteg meg ilyenek. (ez egy tanfolyam és nem iskola, ki van előre fizetve a tandíj, így hogy ki mikor jár be, a tanárokat nem szokta érdekelni szerintem.)

-Aztán szünetekben találkoztam vele mindig mert ugye engem nem tanít, és amikor találkoztunk, már messziről elkezdünk egymásra mosolyogni, ő lelassít, és beszédbe elegyedünk. (kis édes)

-Volt hogy tesómmal hazafelé indultunk, illetve a villamos megállóhoz mentünk, és ő is csatlakozott, szembe jött vele egy ismerőse, leállt vele beszélgetni, mi meg tovább mentünk. 2-3 perc múlva utánunk futott és pár megállót együtt is mentünk:)

-Aztán tesóm dolgozatából tudta hogy hová valósiak vagyunk, és kérdezősködött amikor együtt villamosoztunk hogy milyen messze van, hogy lehet eljutni oda, meg ilyenek, érdeklődött hogy merre szeretnék tovább tanulni meg hasonlók, szóval ilyen magán jellegű dolgokról kérdezgetett.

-No aztán tesóm nem ment be suliba 2 hete, én meg odamentem hozzá hogy diktálja le nekem a házi feladatokat meg ilyeneket:D Leíratta velem, majd mondta hogy a vonatkozó mellékmondatokat vették, és mondott egy példát nekem, hogy én hogy mondanám azt a mondatot angolul, hogy "Tegnap láttam egy lányt, aki nagyon szép volt". (Pedig nem kértem hogy példát mondjon). Szemtől szemben álltunk egymással elég közel és picit el is mosolyodtunk, végig a szemembe nézett és zavarba jöttem, de nem tudom miért. Ezután nálam felejtette a tollát, én meg utána szóltam, hogy hé, itt a tollad, és nyújtottam felé, ő meg úgy fogta meg hogy a kezemhez hozzáért és olyan furcsán vette el tőlem. Gondolj bele, a toll másik vége szabad volt amit meg kellett volna fognia, de valahogy úgy fogta meg hogy a kezemhez hozzá ért és picit úgy maradt és utána rám mosolygott. (Azt sem értem hogy érhetett hozzá a kezemhez, hisz én a toll egyik végét fogtam, neki pedig a másikat kellett volna)

-Aztán a nap végén amikor találkoztunk, mondta hogy ugye utolsó órájuk lesz X napon és utána beülnek valahova inni valamit a csoporttal, mondjam meg ezt tesómnak, és menjek velük én is nyugodtan. El is mentem:D

-Körbe ültünk egy asztalt, természetesen mellém ült, utána kibővítettük még egy kis asztallal, szóval fel kellett állni, és nem fért el mögöttem vagy nem tudom, de nem szólt hogy menjek arrébb és elment mögöttem úgy hogy súrolta a hátamat a testével. Kérdezősködött nagyon sokat, mindig ő beszélt hozzám, aztán mondta hogy menjünk csocsózni, de én nem tudtam és inkább ott maradtam az asztaloknál, aztán ők is visszajöttek:D:D

Aztán szóba került az exem, mondták meséljem el, hogy vertek át és amikor elkezdtem mesélni akkor kicsit lefelé nézett és babrált valamit a kezével és néha fel-felnézett rám, aztán kérdezte mit szűrtem le ebből az egészből, mondtam hogy nem szabad megbízni senkiben sem:D:D Kérdezte hogy ugye már túl vagyok rajta? Mondtam természetesen igen:) Aztán így a végén azt mondta, hogy hozzám egy idősebb pasi lenne való, kacsintott egyet, és ezzel a lendülettel felállt és kiment mosdóba, meg sem várta a válaszomat, hogy igen, én is így gondolom :D:D

Csak hát utána szóba jöttek a korkülönbségek, tesóm mondta hogy az ő pasija 3 évvel idősebb nála, erre Ő azt mondta hogy az ő barátnője is 3 évvel fiatalabb nála. Azt hittem megáll bennem a vér, itt tudtam meg hogy barátnője van :(


Szoktuk szünetekben is egymást nézni meg lesni, keressük egymás tekintetét. Én úgy vettem észre hogy ha meglát engem akkor nagyra nyitja a szemét, elkezd mosolyogni és úgy csillognak a szemei, jön felém, lelassít és mondd valamit hogy na milyen volt az óra, hogy tetszett, vagy hogy hogysmint, és a szeméből én tényleg ezt látom hogy nagyon szimpatikus vagyok neki. 2 hete másodpercekig néztünk egymás szemébe és követtük egymás tekintetét, csak hát bekanyarodott a folyosón. (XD)


Ha nem lenne barátnője, szerintem egyértelmű lenne hogy többet akarna, de így hogy tudom hogy van neki, így nem tudom mit akar vagy miért csinálja ezt. Én teljesen bele vagyok zúgva már, és úgy láttam tényleg hogy amikor rámnéz vagy nézzük egymást, úgy nem nézünk mindenkire, plusz ezek az érdeklődései, furcsa számomra.


Aztán 1,5 hete tanít engem, a csoportjában vagyok, azóta nem látom ezeket az érdeklődéseket. A mosoly meg hogy másodpercekig egymás szemébe nézés megvan, de más nincs. Tegnap amikor egyedül voltam a teremben, akkor belépett, és ugyanazzal a csillogó nagyra nyílt szemével "üdvözölt", olyan "namiahelyzet" nézéssel, nagy vigyorral és nem szólt semmit. De amikor mások is ott vannak akkor nem. Szereti a fogalmazásaimat, mert őszinte és vicces, szünetekben 5-en szoktunk az udvaron cigizni, akkor is mindig kérdez tőlem valami személyeset (Hány gyereket akarok majd, stb.). Egyfelé járunk haza, a villamoson is tegnap nagyon közel állt hozzám, csoporttársam is ott volt és amikor beszélgettünk akkor állandóan a számat nézte, utána meg a szememet, számat, szememet. Aztán amikor leszálltam, megnéztem a tükörbe magam hogy mi volt a számon hogy miért nézte annyira, de nem találtam rajta semmit.:)


Ne ítéljetek el, tudom hogy tabu témának kellene lennie mivel barátnője van, de én nagyon szerelmes lettem belé. Nem tudom, hogy én látok ebbe bele többet, vagy tényleg nagyon bejövök neki, kérem a segítségeteket hogy aki járt már hasonlóan, írja le a véleményét nekem. Ha csak pásztorórákat szeretne tartani nekem, egyértelműen visszautasítanám. Fogalmam sincs mit tegyek igazából.


22L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook