Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Én is és párom is nagyon náthásak vagyunk. Szerintetek 4 hónapos pici lányunk elkapja a betegséget? fórum

Én is és párom is nagyon náthásak vagyunk. Szerintetek 4 hónapos pici lányunk elkapja a betegséget? (tudásbázis kérdés)


6. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2010. máj. 26. 09:52
Nálunk rendre így van...rajtuk 4-5 nap alatt keresztülmegy a vírus, én már másfél hete szenvedek.:(
2010. máj. 24. 10:27

Simán elkaphatja,hisz mikor már látványos a betegség akkor már általában nem fertőz.

Most nálunk forditva történt,nem tudom a kicsi hol lett beteg de elkaptam töle.

4. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Andy03)
2010. máj. 23. 21:37
Jobbulást kívánok nektek!
3. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Andy03)
2010. máj. 23. 21:36

Ha téged megnyugtat, használj maszkot, de ettől még elkaphatja sajnos.

Amikor a kisebbik lányom 4,5 hónapos volt, az egész család kalici vírustól szenvedett. Dátum nélkül már megírta számára az orvos a beutalót, ha elkapja, azonnal kórházba tudjuk vinni. Tápszeres baba volt, mégsem kapta el...

Az anyatej immunrendszerre gyakorolt hatásáról én is azt hallottam, hogy elméletileg kevesebbszer betegszenek meg az anyatejes babák, viszont amikor a lányaim csecsemők voltak, mégis az anyatejes babák voltak többször a gyerekorvosnál...szóval nem tudom...

2. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Andy03)
2010. máj. 23. 21:25

Azért ezen ne aggódj annyira. Én például egyszer sem használtam maszkot, ha náthás voltam, most meg ugye a nagyobbik gyereket sem tilthattam el a kicsitől, mégsem történt ebből baj.

A szoptatást ne hagyd abba!

Jobbulást az egész családnak!

1. Andy03 (válaszként erre: 4. - Benvik)
2010. máj. 22. 12:21
Sajnos beteg lett :( (Próbáltam vigyázni maszkot használtam, stb...) Azért köszönöm az ötletet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook