Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Én anyának születtem! fórum

Én anyának születtem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én anyának születtem!

1 2
31. Roda88 (válaszként erre: 26. - 3f5c7e70e6)
2011. dec. 16. 08:10

Kedves Kisdoca!

Én az esküvő után 6,5 évig vártím6vágytam arra, hogy anya lehessek. Úgy gondoltam, hogy ha ez nem történik meg, nem is vagyok igazán nő. Az orvosok sem biztattak semmi jóval, mert hormonális problémáim voltak, és így nem lehetett elvileg gyermekem kezelések nélkül. Nagyon sok sírásba, került, mire le tudtam ezt a vágyat tenni és elengedtem. Amikor nem akartam annyira görcsösen, hogy gyermekem legyen, mert úgy tudtam nem lehet, akkor kerültem áldott állapotba elsőszülöttemmel, Dániellel (18 éve). (Jelenleg harmadik babámmal vagyok GYED-en. )Megtapasztaltam, hogy a görcsös akarás még nem hoz sikert, ebben az esetben babát. Nem könnyű, de be kell látni, hogy ha nem sikerül egy nőnek simán teherbe esni, attól még lehet tökéletes feleség, és vannak más módszerek arra, hogy gyermeke legyen. Sok sikert neked az életben minden területen, és kívánom, hogy az az érzés, amit Isten adott minden nőnek, egyszer valóságossá is váljon az életedben és meglegyen az anyaméh jutalma, vagyis a kisbaba.

Sok kitartást és örömet kívánok a meglévő boldogságforrásaidhoz!

30. 9287580c6d (válaszként erre: 24. - Donna Juanna)
2011. dec. 10. 13:36
Szia!Volt már,hogy felmerült bennem a gondolat az örökbefogadással kapcsolatban.Nem tudom mit hoz még a jövő,de nem zárom ki!
29. 9287580c6d (válaszként erre: 26. - 3f5c7e70e6)
2011. dec. 10. 13:34
Neked is köszönöm!Igen a nők nagyon sok erőt kaptak az élettől,hogy a küzdelmet végig tudják vinni!Látod 4 vetélés után is talpra álltam.Sajnos a méhen kívüli tett végleg pontot az egészre!Testileg.lelkileg is!Sokan vagyunk itt a hoxán sorstársak és nagyon sok pozitív energiát kapunk egymástól!Kívánok neked egy gyönyörű gyermeket!!!!
28. 9287580c6d (válaszként erre: 25. - Kunoi)
2011. dec. 10. 13:30
Köszönöm!Igen szerencsére vagyunk így egy páran!A legszebb dolog és feladat amit az élettől kaphattam!Mindenkinek kívánom,hogy legalább egyszer ezt átérezhesse!
27. 9287580c6d (válaszként erre: 23. - Ageeeka)
2011. dec. 10. 13:29
Köszönöm!Nagyon sajnálom!Kívánom,hogy vágyad hamarosan teljesülhessen!!!
2011. dec. 10. 08:28

Kedves Ferita!


Őszintén sajnálom a történteket és tiszta szívvel gondolok rád, melletted vagyok!

Bár sosem mertem elmondani senkinek, de én is úgy álmodtam meg, hogy anya legyek. Ez minden álmom! Engem nem érdekel a karrier, nem érdekel a pénz, csak hogy háziasszony és anya lehessek! Sajnos nem volt hozzám sem kegyes eddig a sors, két vetélésen vagyok túl. De nem telik el úgy nap, hgy ne gondolnék arra, már a karomba foghatnám az első babámat, ha nem úgy történik, ahogy..Próbálok előre nézni és az ilyen cikkek segítenek valamelyest túl lépni a dolgokon!


Mindenkinek kitartást kívánok és sok-sok szeretetet!

25. kunoi
2011. dec. 10. 07:20

Kedves Ferita!


Én is anyának születtem!!! :-)

Csatlakozom hozzád! Sok nő érez ugyanúgy, mint Te, ebben biztos vagyok!:-)

Remélem kisfiad mellett hamar sikerül megnyugodnod, és begyógyulnak a lelki sebek is!

Ehhez kívánok Neked-Nektek sok jót így karácsony közeledtével!

2011. dec. 10. 00:13

Szia!

Csak egy kérdés: gondoltatok rá, hogy örökbefogadtok egyet a kisfiad mellé?

2011. dec. 9. 20:18

Kedves Ferita!

Nagyon megható volt a cikked! Én is tudom mit jelent az anyság, számomra is a leszebb dolog a Földön, bár én nem élvezhettem sokáig, mert a kislányom sajnos csak 7 hónapot élt!

De remélem, hogy hamarosan újra eljön majd az az idő amikor képes leszek ismét belevágni!

Nagyon sok boldogságot kívánok Neked a további életedhez!

22. 9287580c6d (válaszként erre: 21. - Sly7105)
2011. dec. 9. 19:52
Köszönöm tényleg kedves vagy!
2011. dec. 9. 19:17
Ferita! Erősödj meg lelkileg és testileg. Van egy nagyon szép családod, egy irtó aranyos kisfiad (megnéztem a képeket). A többivel ráérsz még foglalkozni...
20. 9287580c6d (válaszként erre: 19. - Verem)
2011. dec. 9. 19:15
Köszönöm!Igyekszem kiheverni!A kisfiamtól kapott szeretet és törődés a mostani nehéz napokon nagyon sokat jelent!
19. verem
2011. dec. 9. 19:08

Kedves cikkíró!

A lelki sebek sajnos nehezen gyógyulnak, de idővel jobb lesz. Tapasztalatból tudom. Van két szép gyönyörű fiam, de a mai napig bánt, hogy a harmadik tesót elveszítettük.

Minden jót neked.

18. Sly7105 (válaszként erre: 17. - 9287580c6d)
2011. dec. 9. 18:50
:) Nagyon szívesen!! Tudod: " Én is anyának születtem" !!! Maradj ilyen érzelemgazdag, normális ember... Hidd el, akinek ez nincs meg, az vagdalkozik és csapkod....
17. 9287580c6d (válaszként erre: 16. - Sly7105)
2011. dec. 9. 18:49
Köszönöm!A szívemig ért a hozzászólásod!!!
16. Sly7105 (válaszként erre: 1. - 9287580c6d)
2011. dec. 9. 18:42

Kedves Ferita!

Én is elolvastam a cikkedet és nekem nagyon szépen megrt, szomorú történet csengett ki belőle. Egy nő, egy anyuka, aki kistestvért szeretne a kisfiának. És ez mindenkinek szuverén joga, mint ahogy az is, hogy egy cikket úgy írjon meg a saját életéből akár, ahogy érzi, ahogy jónak látja. Nagyon sajnálom, hogy belementél ebbe a vitába és "leálltál" olyanokkal, akik méltatlanok hozzád. Véleménye mindenkinek lehet, természetesen. És az is természetes, hogy nem minden nő akar anya lenni, de engedtessék meg mindenkinek, hogy úgy írjon a saját cikkében, ahogyan ő gondolja. Aki olvasta és más a véleménye, azzal sincs baj, csak könyörgöm, érző emberek vagyunk, vagy nem? Nem tudjuk kicsit is elképzelni azt, hogy valakinek olyasmi is fontos lehet, ami esetleg másnak nem az? Dehogynem. Ezt hívják empátiának. Csak sajnos nagyon sok emberből kihalt már. Azt mondom neked, soha többé ne állj szóba olyanokkal, mint akik itt bántottak Téged, mert egyszerűen nem éri meg! Én is anya vagyok, van egy 19 éves fiam, aki nemsokára érettségizik és a tervei szerint külföldön fog dolgozni, mert nagyon jól beszél németül és mert boldogulni szeretne ebben a világban és én azért vagyok az édesanyja, hogy támogassam őt, akár a világ másik végéből is. És a kislányom 12 éves, aki előtt még minden nyitva áll. De én magam is az anyaságot találom a legszebb dolognak a nőiségünkben, de emelett természetesen feleség is vagyok, barátnő is, Nő is, úgyhogy ezeket a dolgokat teljesen természesen lehet kezelni együtt és külön-külön is. Kívánok Neked még nagyon sok örömet a családodban, a kisfiaddal, aki hidd el, ha csak egyedüli gyermeked is marad, mindig ő lesz a legnagyobb örömöd! Azt hiszem csak a lelkileg sivár, unintelligens emberek mondanak olyan bántó dolgokat, amiket itt kaptál. Kérlek, hagyd hogy leperegjen rólad és egy percig se bánkódj amiatt, hogy megírtad a történetedet.

2011. dec. 9. 14:30
Igazad van!Úgyis mennem kell a fiamért az isibe!Meglepem,mert rég nem tudtam menni érte,tudod miért!
2011. dec. 9. 14:07
Gratulálok a cikkedhez nagyon megható...Kívánok neked nagyon sok boldogságot a gyermekeddel és családoddal...
13. Reno77
2011. dec. 9. 13:14

Ferita!


Nagyon sok boldogságot a kisfiaddal az életben!!!!

:)

Remélem, hogy azért ha szeretnétek, valamilyen úton sikerül még egy baba nektek! :)

2011. dec. 9. 12:57

A nők is elsősorban embernek születnek,és ,hogy mit kezdenek az életükkel ,az rajtuk múlik.

Te anyának születtél első sorban ,ezt a tényt sem megvédeni,sem cáfolni nem kell,és nem érdemes.

2011. dec. 9. 12:23
Szerintem minden nő tudja mikor és mennyi gyermeket szeretne.Van aki soha,van aki többször is.Ezt el kell fogadnunk,mert tök unalmas lenne ha egyformák lennék.Ezért nem kell lenézni senkit!Engem sem,mert többet szerettem volna.....
10. 9287580c6d (válaszként erre: 9. - 34df2fe908)
2011. dec. 9. 12:20

Szia!

Sajnos biztos....Életveszélyes lenne egy újabb terhesség.Még egyenlőre nem gondolkodtam el a jövőn.Most a testi sebeim gyógyulnak,majd a lelki.De szerintem sikerülni fog elfogadni a helyzetet!!!Ha nem nem zárkózunk el az általad említettektől sem!

2011. dec. 9. 10:28

Szia!


A cikk címe azért borított ki sokakat, mert sok nő nem érzi úgy, hogy ő anyaságra vagy csak anyaságra született, hanem azt érzi, többre, másra (is) hivatott. Kicsit én is úgy érzem, hogy amiko olyat hallok, hogy a nő anyának születik, mintha azt modaná valaki, hogy a számítógép szövegszerksztésre van. Persze arra is, sőt, talán az EGYIK legfontosabb funkciója, de sok más, értékes dologra is jó. Tudom, hogy kicsit hülye a példa.


Viszont ami TÉGED illet. Biztos, hogy nem lehet gyereked? Nem lenne érdemes egy másik orvost is megkérdezned? Esetleg béranyával nem jöhet szóba? (Tudom, hogy nagyon drága, de úgy tudom, külföldön van rá lehetőség). Ha pedig véleg nem, és ennyire vágysz a kisbabára, esetleg örölbefogadás nem jöhet szóba? Sokan akiknek nem lehetett saját (Neked van egy vér szerinti, ne feledd!), vagy szinén csak egy lehetett és nem akartak egykézni, örökbefogadtak, és azt mondják úgy szeretik, mint az igazit. Vagy nagyon ellenedre lenne?

2011. dec. 9. 10:07

Kedves Fertita!

Gratulálok a cikkedhez, jó dolog az embernek kiírni magából az érzéseit és bátor dolog is!

Az meg, hogy ez a sok negatív hozzászóló csak arra használja a hozzászólási lehetőségét, hogy másokat bántson... saját magukról tanúskodnak, és nincs jobb dolguk, mint máson letölteni a tudatos, vagy tudattalan feszültségeiket. Lehet, hogy ilyen szempontból mégsem jó egy közösségi oldalon való megosztás, mert ismeretleneket sajnos nem érdekel a te aktuális lelkiállapotod, vagy hogy mennyire bántanak. :-(


Én mindenesetre minden jót kívánok nektek, és tartalmas szép életet a kisfiatokkal!

"vérszagra gyűl az éji vad"....

7. piac
2011. dec. 9. 09:29

Pontosan,Ferita!

Ez rólad szól a TE érzéseidről,szenvedésedről.Akinek nem inge ne vegye mágára!!Elolvasni sem volt kötelező!Aki nem akar anya lenni,hát ne szüljön!De bántsuk azt aki mindent meg azért,hogy ANYA lehessen!!!!

Nagyon szépen sikerült a cikked,gratulálok és én szorítok nektek!Tudom mit érzel,nekünk is évekbe tellett mire újra sikerült teherbe esnem.

2011. dec. 8. 14:44

Megható cikk!

Nagyon szép kisfiad van.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2011. dec. 8. 14:04
Szép cikk! Biztos megért a fiad! Én is egyedül vagyok, de megértem szüleimet, pedig fele ilyen nyomós indokuk sincs!
2011. dec. 8. 14:03

Szia!

Megható a cikk, de én a helyedben nem adnám fel!

Keress egy másik orvost, kórházat!!!

Egy ismerősöm hasonlóan járt mint Te és a 7. vetélés után orvost váltott. Az új orvosa más szemszögből is kivizsgálta és kederült, hogy egy gyógyszer segít rajta és azóta már meg is született a baba.

Neki valamiféle vérképzési problémája volt, amit addig senki nem nézett.


Szorítok, hogy sikerüljön!

3. a01aa57d8a (válaszként erre: 2. - A01aa57d8a)
2011. dec. 8. 13:18
kívánok nektek sok-sok boldog percet a fiacskátokkal!
2011. dec. 8. 13:14
Már a cikk felénél sejtettem, hogy te írod!Azóta is sírok!Nagyon szépen megírtad, s sajnálom, hogy igy alakult, de , ahogy irtad is, a fiadnak TE is kellesz!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook