Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Emeléstől fájdalom, mi is okozhatja pontosan? fórum

Emeléstől fájdalom, mi is okozhatja pontosan? (beszélgetős fórum)


nov. 28. 02:55
talan tul hirtelen emeltel es becsipodhetett az ideg vagy izom meghuzodhatott.....
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 31. 15:24

Ezt csak orvos tudja neked megválaszolni.

Érdemes kivizsgáltatni, mert évek múlva lehet, hogy protézisra lesz majd szükséged, ha elhanyagolod.

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 31. 15:02

El fog múlni. Még ha orvoshoz is mennél biztos nem küldene el csak maximum röntgenre.

Legyen ez tanuló pénz,kiméld magad, fájdalomcsillapító, borogatás, kencék.

2023. okt. 31. 13:35

Tényleg diagnózist vársz itt?

RTG, CT, MR nélkül?


Esetleg kezelést is szeretnél?


Mindent leírtál! Azt, hogy mi történt, hogy mit érzel és azt is, hogy mi lehet.

Csak megerősíteni tudlak abban, hogy lehet egy sima megerőltetés és kialakulhatott porckorongsérv is.

2023. okt. 31. 13:07

Sziasztok


Nem mentem orvoshoz vele egyelőre, abban bízom javulni fog és megerőltetés, de érdekelne mi okozhatja ezt pontosan.

Nevezetesen az történt, hogy egy kis diszkavicsokkal megrakott vödört emeltem meg jobb kézzel, és cipeltem el vagy 200m el alrébb, nagyon úzta lefele az oldalam a súly de elvittem. Aztán rá való napon jelentkeztek a tünetek, nevezetesen néha egészen lábba kisugárzó enyhe nyillás szerű valami, titpikus idegi bántalom jellegű. Továbbá , ha nyújtott lábbal előre tartom a jobb lábam, és a lábfejem is felfelé tartom akkor jelentkezik a folyamatos fájdalom a jobb oldalt, hátul a csipő fölött talán , nehéz leírni.

Illetve amit megfigyeltem, hogy ha keresztbe teszem a lábam, és leginkább mikor a jobb lábam van a bal előtt, majd előre hajolok nyújtott kézzel annyi.. nem megy a fájdalomtól bő 40-50 cm marad a talajig, holott előtte, simán megérintettem a talajt is így. Ez mi? el fog ez múlni, vagy kijött valami sérv? aggódok kicsit. Most vagyok 5 -ik napban, és nem javul. Igaz nap folyamán enyhül, sőt ha kerékpározok abszolút nem fáj, meg úgy egyébként sem, csak ha járok vagy lépek érzem. hajolásnál....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook