Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozhatja férfiaknál a hónalj árokban a nyirokcsomó gyulladását, ami a vállba kisugárzó fájdalommal párosul? fórum

Mi okozhatja férfiaknál a hónalj árokban a nyirokcsomó gyulladását, ami a vállba kisugárzó fájdalommal párosul? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 25. 09:51
Egy vérkép azonnal megmutatja a probléma forrását.Limfocita szám szaporodás....
7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2011. okt. 25. 09:47

Az orvos persze teljesen mást fog mondani.

Ezzel pedig nem azt akarom mondani, hogy nem kell orvoshoz menni, sőt!!! Csak el kell gondolkodni azon is, hogy minden gyulladás egy jelzése a testnek...

2011. okt. 25. 09:45

Ugyanaz, ami hosszabb távon a mellrákot is - nem beszélek félre, egyre több a mellrákos férfi, pedig ezt eddig "női betegségnek" tartották.

Az oka pedig: az alumíniumvegyületes dezodorok!!!

Az alumínium eltömíti a pólusokat, így az ember nem izzad, ami marha jó, mert manapság ciki minden természetes testméregtelenítési folyamat. Csakhogy így a méreganyag bent marad, helyileg pedig a hónaljnál, és egy idő után gyulladást okoz. Vagy épp mellrákot.

Még jó, hogy eddig nem találtak ki valami olyat, amivel az egész testet le lehet kezelni, hogy sehol ne párologtathasson a test. (Nekem lenne ötletem, de direkt nem írom le,nehogy...) Na, az lenne a vég...

2011. okt. 25. 09:44
Vegyétek nagyon komolyan, mert a tüdő daganatos megbetegedésének is a jele lehet. Orvoshoz kell menni.
2011. okt. 25. 09:12
Nem vagyok orvos, lehet nem is ugyanarról beszélünk.
2011. okt. 25. 09:12
Nem tudom, de nem a rossz dezodor? Eltömíti a pórusokat és nem tud eltávozni az izzadság. Ilyenkor váltani kell alkoholos deora mert az fertőtlenítéssel segít az izzadságszag megelőzésében.
2011. okt. 25. 09:11
Ugyanaz, mint a nőknél....gondolom:-)
2011. okt. 25. 09:06
Mi okozhatja férfiaknál a hónalj árokban a nyirokcsomó gyuladását, ami a vállba kisugárzó fájdalommal párosul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook