Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvárások, megfelelés, tökéletesség fórum

Elvárások, megfelelés, tökéletesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elvárások, megfelelés, tökéletesség

2011. jan. 10. 19:42

hat ez kurva jo:)

tetszik ez a felsogas

15. soktap
2010. dec. 26. 17:42
Mint mindig ,most is tökéleteset alkottál.boldog karácsonyt.
2010. dec. 24. 16:23

Igazán tetszik a cikked. Nálam nagyon beletrafáltál.

Nekem a magam részéről borzasztóan nehéz úgy élnem, hogy ne legyenek magas elvárásaim magammal és másokkal szemben. Az meg, hogy ne legyenek elvárásaim....lehetetlennek érzem. Persze emiatt tele vagyok feszültséggel a napnak szinte minden pillanatában. Állítom még az álmaimban is, mert szinte minden másnap munkával álmodom. A köztes időben pedig katasztrófákkal. Tény, hogy lelkileg kissé terhelt szoktam lenni:)

De azzal egyet értek, hogy az igaz szeretetnek nincsenek elvárásai. De ezek alapján nekem nagyon ritkán jön össze az igaz szeretet!

Elégedettség….talán ez a legfontosabb. Elérni, hogy elégedettek legyünk magunkkal, a saját teljesítményünkkel, a saját külsőnkkel.

2010. dec. 18. 20:31
Tetszett a cikk. Valóban, a szeretet nem vár el semmit. Ezt én is megtanultam. Főleg ahogy Lhara írta a ki-sem-mondott-elvárásokról. Másnál észrevenni persze könnyebb, mint saját magamon... De hát ezért vagyunk, hogy fejlődjünk.
2010. dec. 18. 18:57
Kijózanító Nagyon jó és igaz!Köszönöm!
11. hte23
2010. dec. 17. 16:54
Még el kell olvasnom 2-3 alkalommal, át kell magam rajta rágni. De nagyon igaz. magamra ismerek.
10. winny
2010. dec. 17. 16:26

Nagyon jó és igaz!

De nem csak NEM-et kell megtanulni hanem bátran ki lehet mondani azt is,hogy NEM TUDOM.

Nagyon hatásos!

Rájönnek arra,hogy nem varrhatják a nyakadba a villanyszerelést is:))

9. Tündér69 (válaszként erre: 4. - 8dc02726ef)
2010. dec. 17. 13:12
Sebaj, de néhányan már elolvasták, őket úgy látszik nem a libidó érdekelte:-)
2010. dec. 16. 14:40
Gratulálok!Jó volt végre elolvasni a valóságot!:-)))
2010. dec. 16. 13:04

Már a cím megragadott. Pár éve jöttem magam is rá erre a csokornyi igazságra, amit most olyan jól felvázoltál.

Sőt, nekem még dúsult is a tapasztalataim által ez a csokor. A "ki sem mondott elvárások" ideje járt le. Amikor a kínzó fél már nem is közli mit akar, a "találd ki (ha meg akarod mutatni nekem, hogy nem vagy te olyan h..ye), hogy mit kell tenned, vagy nem tenned szerintem" című műsora keretében. Ez pedig már halmozott tiszteletlenség a másik emberrel szemben.

2010. dec. 16. 12:20
Nagyon tetszett!:O)
2010. dec. 16. 11:08
Jó volt olvasni, köszönöm!
4. 8dc02726ef (válaszként erre: 1. - Tündér69)
2010. dec. 16. 11:01

Ez túl jó, értékes és mély cikk ahhoz, hogy itt hosszú életű legyen.

Ha nincs benne a libidóra történő valamilyen szintű utalás, akkor szépen elhal a fórum.

Majd meglátod.

2010. dec. 16. 10:52

Ez a fórumcím mint mondjak a valóságot ábrázolja és megfelelni igen csak nehéz, mert sokszor túl magasra van állítva a mérce és ezt a szintet elérni teljességgel lehetetlen. Nézzünk kicsit körül egy munkahelyen a követelményeknek, szabályoknak kell megfelelni és néha úgy érezzük, ha valamit elrontunk, akkor esetleg elküldenek bennünket és állásnélkül maradunk. Megfigyeltem, de lehet, hogy mások nem vették észre a vezetőktől és a beosztottaktól is függ, mert, ha az írányitás teljesen rossz, akkor semmi sem úgy működik ahogyan kellene. És mindig olyanok állnak legtöbbször a háttérben, akiknek halvány dunsztuk sincs semmiről, de a szájukat jártatni tudják és követelni, és mi általunk az eredményt felmutatni.

Aki pedig igazán rendelkezik szaktudással, azt pedig elnyomják és nem engedik érvényesülni.

Általában olyanok teszik, akinek a valakije rokona, vagy egy jó haverja az illető személy.

Igen az ilyenek hátráltatnak sokszor mindent.

Szívélyes üdv.Ágnes

2010. dec. 16. 10:32

Nagyon tetszik a cikked! Igaz és szépen megfogalmazott! (:

Gratulálok! (:

2010. dec. 16. 10:08
Életünkben folyamatosan elvárásoknak felelünk meg. Néha már észre sem veszed, annyira az életed részévé vált.
Mindegy mi az, a munkád, a főzés, a gyereknevelés, a karrier. Az elvárások csak görcsössé tesznek, s a spontán cselekvést görcsös akarat váltja fel.

Ugrás a teljes írásra: Elvárások, megfelelés, tökéletesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook