Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elrejtettem a születésnapomat a közösségi oldalak látható... fórum

Elrejtettem a születésnapomat a közösségi oldalak látható... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Baba_rózsa (válaszként erre: 14. - K-né Zsóka)
2023. jún. 10. 08:11

Nekem is a legközelebbi hozzátartozóim, ezer éves barátok vannak csak.


Így nem rejtem a születénapomat, sem mást.

19. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 08:01

Jó pár éve az én születésnapom sem nyilvános. Akiknek fontos vagyok, ők felköszöntenek, de kizárólag privátban. Ez az én kérésem volt feléjük.

Férjem, gyerekeim szintén "elrejtették" a szülinapjukat.

Sőt, se a nyaralásainkról, se a családi eseményekről nem nyitunk albumokat. Nagy ritkán ha egy-egy képet kirakunk. Ha társaságba vagyunk, ott külön kérem, hogy ne jelöljön meg a képen senki.

Azzal sincs bajom aki minden nap posztol. Az ő dolga.

18. ibi75 (válaszként erre: 16. - Highlander73)
2023. jún. 10. 06:45
Pont így gondolom én is.
2023. jún. 10. 06:29
Isten éltessen!Boldog szülinapot!
2023. jún. 10. 05:46
Én már sok éve elrejtettem a születésnapom a Facebookon.Semmi szükségem arra hogy százan írjanak köszöntést!Elég ha csak a hozzám közel állók köszöntenek!❤️
15. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 17:02
az enyém nyilvános volt,jó ürügyet szolgáltatva arra,hogy vadidegenek is rám írkáljanak.Már nekem se látható.Akinek fontos vagyok köszönt ott, vagy máshol,másképp.
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 16:37
Sok éve van facebook-om és van 32 ismerősöm, ők tényleg olyanok akik közel állnak hozzám. Ezért nem rejtem el a születésnapomat, de ha én is több száz ismerőssel rendelkeznék, biztos, hogy az enyém sem lenne publikus.
13. Sirga (válaszként erre: 2. - Pötibaba)
2023. jún. 9. 14:47

Pontosan így gondolom én is.

Igaz, így csak néhányan köszöntenek fel a Face-es ismerősök közül - ők is privátban -, de tökéletesen jelzi, ki az, akinek nem kell emlékeztető. :)

2023. jún. 9. 14:35

Anno általánosban kezdtem el elrejteni. Akkor az osztálytársak között felköszöntöttek páran, olyan is, aki aligha hallotta a születésnapomat, nemhogy megjegyezte, hiszen csak egy teremben voltunk, nem beszélgettünk.


Rejtés után, a következő születésnapomkor azt hiszem, három, legfeljebb négy embertől kaptam köszöntést.


Pár pillanatig szálka volt, de aztán elengedtem, és beláttam. Hamis köszöntések nem vidítják a napomat. Inkább az zavart, hogy minek írtak nekem, ha nem vagyunk barátok és maguktól nem tudják. Illendőségből sem feltétlen beszélhetünk, hiszen korábban, mielőtt face-em lett, se előre, se utólag nem köszöntöttek.

11. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 14:30
Ugyanezt megtettem már régen. Akinek fontos vagyok, mert közel áll hozzám, az felköszönt személyesen, vagy privát üzenetben. A többszáz ismerős üres köszönése meg nem hiányzik. Elvárni sem lehet, hogy megjegyezzék a szülinapját másoknak, igy megsértődni is kár. :)
10. Myra
2023. jún. 9. 12:35
Én is elrejtettem. Ezen ne rágódj.
2023. jún. 9. 09:55

Én is el szoktam rejteni ilyenkor.

Különösen szeretem ha valaki odavágja, Boldogot... Inkább ne írjon semmit.

8. globus (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2023. jún. 9. 09:40

Így van. Évek óta kb. öten köszöntenek, és ők a legközelebbi ismerősök, sőt rokonok.

Hát nem ez a születésnap lényege?

2023. jún. 9. 09:21
Az évszám nem nyilvános nekem sem, nincs mit nézegetni rajta.
2023. jún. 9. 09:19
Én is elrejtettem. 100-valahány helyett talán 1 valaki köszöntött fel. Jobb ez így mert azelőtt egyenként köszöntem meg mindegyiknek. Nyűg volt! Nem kicsi!
2023. jún. 9. 09:16
Én bírom a köszöntéseket! 🤗
2023. jún. 9. 09:16

Semmi gond.

Különben is, bennem már régen felmerült a kérdés: az ilyen napokon miért nem az édesanyákat köszöntik? Inkább illene őket megajándékozni, amiért x évvel ezelőtt életet adtak egy kis emberkének.

2023. jún. 9. 09:09
És meg ne sértődj, mert ahogy ma az emberek élnek, örülhetnek, hogy a sajátjuk eszükbe jut... mindenki rohan, ezer dolgot csinálnak egyszerre. Ha nem a szüleid, vagy a párod felejtik el, akkor az nem akkora gond.
2023. jún. 9. 09:08
Én is így tettem pár éve. Utálom a facebookos köszöntéseket. Olyan tartalom nélküli semmik. Nincs mögöttük igazi szándék. Akinek fontos vagyok, tudja magától, mikor van a születésnapom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook