Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elliptikus trénert szeretnék venni. Mire kell figyelnem vásárláskor? fórum

Elliptikus trénert szeretnék venni. Mire kell figyelnem vásárláskor? (tudásbázis kérdés)


10. giorcub (válaszként erre: 9. - H. Rita76)
2009. aug. 12. 16:39

hat nem tudom pontosan mit jelent az ergometer mert a valodi ergometeres darabok eleg dragak. talan olyat lenne erdemes venni aminek a nehezsegi fokozata elketronikusan allithato, vagy ha mechanikusan kapcsolotarcsaval, akkor az megjeleneik a kijelzojen. es ha ez igy van akkor ezt figyelembe veszi e a kcal szamolasanal. mert ha nem akkor semmit nem er hisz csak a fordulatot ismeri (meg az idot) de a nehezseget nem, igy nem tudja kiszamolni. mutat valamit de az nem sokat er. kerdes hogy ezt hogy lehet kideriteni, mert az eladok altalaban nem ertenek hozza, leirasban meg barmi lehet.

amit meg tapasztaltam hogy ha nagyon leizzadsz akkor a tenyer erzekelos pulzusmero meghulyul es ossze vissza mutat mindent. azaz megintcsak nem er semmit.

2009. aug. 12. 12:07

Szeretnék majd és is ellipszis trénert.

De nem tudom mire kell figyelnem a vásárláskor. Főleg az érdekelne hány kg-os lendkerékkel érdemes vásárolni. Én ergométert szeretnék.Ezek között a 18 kg-tól a 34 kg-ig minden szerepel.

Aki tud segítsen!

2009. febr. 11. 22:32

Sziasztok!

Én is használtam egy ideig,és még ráadásul nem is volt gagyi a gép, de sajna tönkre tette a térdemet.A szobabicó kíméletesebb, de több kell a látványos eredményhez!

2009. febr. 7. 18:28
Az jó? Én a teremben szoktam ilyenen dolgozni, de nem érzem, hogy fittebb lennék tőle. A tüdőm nulla, inkább erősítek más gépeken.
2009. febr. 7. 18:20
Kinéztem 2-t, de nem tudok dönteni. Egyik se olcsó, (Kettler és Reebok) Most olvastam vhol, h az elliptikus tranerrel nem is lehet fogyni, zsírt égetni, pedig én most nagyon rajta lennék (van rajtam 15 kg+):((
2009. febr. 7. 16:15

Szia!

Én is kiváncsi vagyok a véleményekre, bár mi tavaly vettünk egy ellipszis trénert. Esténként szoktam tekerni, és a párom szerint formálódott a fenekem, én pedig a combomon vettem észre, hogy kevesebb rajta a felesleg. :)

2009. febr. 7. 16:05
Eliptikus trainer tapasztalatok- kezdőknek hasznos fogyás céljából? Mire figyeljek vásárlásnál?
2008. okt. 27. 11:01

Arra érdemes figyelni, hogy mágnesfékes legyen.

Fontos még a lendkerék súlya, hogy milyen programokat lehet beállítani na és persze az, hogy hány kg-ot bír el.


De én a helyedben meggondolnám a vásárlást, ha nem vagy kitartó, akkor pénzkidobás, mert csak porosodni fog.

2008. okt. 10. 10:59

CSAJOK!


MÁTÓL EGYES TESCO ÁRUHÁZAKBAN LEÉRTÉKELÉSEK VANNAK KONDI ÉS FITNESS GÉPEKBŐL!!!!! SZALADJATOK VÁSÁROLNI.

2008. okt. 8. 16:30
Elliptikus trénert szeretnék venni? Mire kell figyelnem vásárláskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook