Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítélendő, hogy 24 évesen egy 18 éves fiút találok vonzónak? fórum

Elítélendő, hogy 24 évesen egy 18 éves fiút találok vonzónak? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jún. 2. 13:11

Vagy úgy alapból elítélendő, a fiatalabb fiú-idősebb lány felállás?

Tudom, hogy minden helyzet más, vannak akik hiába a korkülönbség mégis illenek egymáshoz, mert hasonló gondolkozásúak. Én nem tartom magam túl érettnek, nem is gondolkozásban, de tudom, hogy nem tart ott az életem, mint más 24 éveseknek.

Viszont én már rég dolgozom, ez a fiú még évekig tanulni fog. Ő viszont érett, okos, nem így emlékszem az ilyen idős fiúkra.

Pár hónapja nagyon elkezdtem vonzódni hozzá, egy időben nagyon sokat jött hozzám beszélgetni, mindig kezdeményezte, de akkor én még nem gondoltam úgy rá, aztán egy időre abba maradt ez a dolog, de most legutóbb én kezdtem vele beszélgetésbe és látszólag örült neki.

Annyira bizonytalan vagyok, hogy miért érzek így vagy egyáltalán rendben van ez?

Attól is tartok, ha eddig nem, akkor ezután se fog lépni. Mondjuk nem is sok jelét adtam, hogy léphetne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook