Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elítélendő, hogy 24 évesen egy 18 éves fiút találok vonzónak? fórum

Elítélendő, hogy 24 évesen egy 18 éves fiút találok vonzónak? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. szept. 24. 14:50

Sziasztok! Csak mert annyi kedves hozzászólás jött, gondoltam írok.

A nyár szinte eltelt úgy, hogy nem is találkoztunk, eszembe se nagyon jutott.

De most újra találkozunk, beszélgetünk is, megint elkezdtem hozzá vonzódni. De hát nem változik a dolog. Azért várom még, hátha ír meg valaki hasonló helyzeteket.

30. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 17:17
Nem nekem kell a gyerekeim választottjával élnem, nekem az a fontos, hogy szeressék egymást! A többi mellékes! Ne aggódd túl! Ha az anyja nem fogad el, akkor az nem a korod miatt lesz, hanem miatta!
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Főnix3)
2022. jún. 3. 15:03

Ezen is gondolkoztam.. hogy ő mire végez az iskoláival már annyi idős lesz mint én most. Durva.

Persze ennyire nem gondolkozok előre, mert tényleg semmi nincs még köztünk, csak jóba vagyunk.


Gondolom te nyitottan álltál a dologhoz, de senki nem volt a környezetben aki furcsállta volna a kapcsolatukat?

Vagy csak én tartom ezt nem hétköznapinak?

28. Piroska52 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 21:45
Adj időt, majd kiderül.
27. Piroska52 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 21:42
Először nem mondta el, de véletlenül megláttuk őket együtt, aztán már mindent elmondott.
26. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 20:00
Pont annyi mint ti! 7 éve vannak együtt a fiam idén végez a sulival! Jól megvannak! Ne aggód túl! Mindig azt tedd , ami boldoggá tesz!
25. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Soufflet)
2022. jún. 2. 19:57
Vagy Gourmet, és akkor már tényleg nem tudsz elbújni előlem! 😊
2022. jún. 2. 18:42

Pedig amikor én 18 voltam akkor volt 40es pasi aki nyomult és kavartunk is.

Az akkor annyira nem tűnt furcsának, mint ez most.


Egyébként jó kérdés az egyetlen akinek a nezopontjat elképzelni se tudom, az a sracé. Nemtudom, hogy egy 18 éves fiú hogyan gondolhat rám.

2022. jún. 2. 17:30

Ha az nem gáz, hogy egy negyven éves, vagy egy ötvenes pasi vonzónak tart egy 18 éves lányt, akkor miért lenne gáz?

Ha fordítva lenne, és te lennél a fiú, akkor is megkérdeznéd?

2022. jún. 2. 17:06
Szerintem nem annyira az életkor fontos, inkább az, mennyire értitek meg egymást. Ha megvan a kölcsönös megértés, szeretet, akkor minden rendben. Azzal meg ne foglalkozz, ki mit szól hozzá...bár úgy tűnok, még te se vagy biztos a dolgodban. Adj időt magatoknak, beszélgessetek, töltsetek minél több időt együtt ( pl. menjetek kirándulni, sétálni), osmerjétek meg egymást minél jobban, és akkor majd eldöntitek, hogyan tovább.
2022. jún. 2. 16:38
De konkrétum nem nagyon történt soha.
2022. jún. 2. 16:38

Egyébként köszönöm mindenkinek a választ, jól esik, hogy nem én vagyok az egyetlen..

Már elkezdtem elméleteket gyártani, hogy vajon milyen agybajom lehet.


Egyébként, hogy én mit akarok.. hát nem felvállalt kapcsolatra gondoltam.. elsősorban azért nem, mert vajon a sportos okos rendes fiú anyukája mit szólna amikor bemutatna engem.

De ennyi ilyen sztori után, kitudja.


Jó és nem utolsó dolog az sem, hogy nem tudhatom ő hogyan néz rám. Voltak jelek, amik egyértelműen arra mutatnak, hogy tetszem neki.. kezdve a sok beszélgetés kezdeményezéssel.. de

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2022. jún. 2. 16:32
És a kolléganőd nagyon nem akarta bevallani a dolgot?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. jún. 2. 16:28
Na mondjuk, ha erről volt fórumod azt szívesen elolvasnam :D
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2022. jún. 2. 16:28
De azért lássuk be, hogy az idősebb férfi-fiatalabb nő.. oké, arra is kapja az ember a családtól a nemkívánatos véleményeket, de még mindig talán nem annyira, mint fordított felállásban.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2022. jún. 2. 16:27
És ti és a fiadék mennyi idősek voltatok/voltak amikor megismerték egymást?
15. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. jún. 2. 16:01
Ezer ember közül felismerlek, tee némber! 😘
14. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 14:30

Volt egy kolleganőnk az oviban.

26 éves volt,nem volt senkije.

Egyszercsak kivirult.

Faggattuk de nem mondott semmit, egyszer megláttuk ahogy találkozott egy fiúval, aki érettségi előtt állt.

Mikor túl volt rajta, még abban az évben össze is házasodtak.

Van 4 gyerekük, és ennek már 33 éve.


A másik a volt szomszédasszonyom.

Rossz volt a házassága, volt két gyerek.

Egyszercsak beleszeretett a nála 12 évvel fiatalabb kollégájába, elvált, hozzáment, lett egy gyerekük.

Ennek még már 35 éve.

Nem olyan nagyon kirívó ez. Én is idősebb vagyok mint a férjem 2,5 évvel.

13. Soufflet (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2022. jún. 2. 14:30
Legkozelebb Sorbet leszek vagy Parfait ;)
12. Soufflet (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2022. jún. 2. 14:25
Most nem az exem fiaval kavarok :D
11. Soufflet (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2022. jún. 2. 14:24
Bizok benne, hogy a vissonyunk titok, es ahogy eddig is, elszevalasztja a maganelettol.
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2022. jún. 2. 14:20
Felismertelek! Ennyiből! 😀😘
2022. jún. 2. 14:17
Egyáltalán nem elitélendő. Sokan gondolkodunk egyformán, akkor is ha más nyelvet beszélünk, vagy más földrészen élünk. Ha együtt nézünk egy filmet, akkor ugyanazt látjuk, de nem biztos hogy ugyanazt értelmezünk belőle.
2022. jún. 2. 14:17
Amit en muvelek, az a gaz. Az egyik " nagyfonokkel" hetyegek, az ujlakotarshoz meg levelben kuldott ajanlas kell a munkahelyrol.
7. Soufflet (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. jún. 2. 14:12
Na, meg en lennek az utolso a sorban, aki itelkezhetne. 19 evvel idosebb pasival ossze is cuccoltam, ami csak artatlan szorakozasnak indult.
2022. jún. 2. 14:10
Nem, nem elitélendő! Egyébként sem kellene foglalkoznod azzal, hogy mit mond vagy gondol más! Legyél büszke rá! A férjem 4 évvel fiatalabb! A fiamnak 6 évvel idősebb a párja! Működik! Ez a lényeg!
5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 14:08

30 elott "nagy elmegy" voltam egy 21 eves fiunak.

Ahogy mas irta: mit akarsz? Idot tolteni vagy kapcsolatot ?

2022. jún. 2. 13:46
Nem itélendő el. Csapj bele a közepébe! Hajrá!
2022. jún. 2. 13:36

Ismerek pár házaspárt, ahol a nő 8-10 évvel idősebb. A pasi 20 év körüli volt mikor összejöttek. Egyiküknél van 2 gyerek és 20 év házasság.

Nem azon múlik ki hány éves :)

Azért legyen mind2 cselekvőképes nagykorú ;)

2. Ibi3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 13:14
Azért fontos,hogy mit akarsz tőle
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook