Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfelejtheti a fiú az első szerelmét, akibe nagyon szerelmes volt?Lehetséges, hogy 1, 5éves kapcsolat után két hónap után elfelejti? fórum

Elfelejtheti a fiú az első szerelmét, akibe nagyon szerelmes volt?Lehetséges, hogy 1, 5éves kapcsolat után két hónap után elfelejti? (beszélgetős fórum)


1 2
41. 00a194caf9 (válaszként erre: 40. - Norciiiii)
2012. máj. 3. 15:54
Igen, ez is lehet. Nagyon csúnyán viselkedtél vele. Nem követett el ellened gyakorlatilag semmit sem!
2012. ápr. 25. 22:00
Ezért is érdekel,rengeteg vélemény...lehet,hogy tudja mit akar,csak nem lehet,hogy azért nem meri kimondani,mert fél attól,hogy újra elhagynám?!
39. norciiiii (válaszként erre: 38. - Beatav)
2012. ápr. 25. 21:57
Tőle is megkérdeztem,és nem tud választ adni a folytatásra.Azt mondja,hogy nem tudja,hogy mit csináljon.Nem amiat,hogy neki esetleg más kell,és vetekednem kellene mással,hanem azért mert fél,hogy az lesz,ami régen...ez érthető.De nem tudom,hogy ha már nem érdekelném,akkor nemet mondott volna,remélem,hogy a gondolkozás pozitív választ hoz...Őszintén remélem!!
38. beatav (válaszként erre: 36. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 21:37

Te dobtad...talán azt gondolja haragszol is rá.

De én a helyedben ezt a témát Tőle kérdezném meg,mert lehet a "közös szomorúságotok" hagyot nyomot ezen a kapcsolaton.Nem kellett volna ennyi időt várni ezzel,neki is van lelke!

2012. ápr. 25. 21:37

valoszinüleg nem szeret már téged, vagy ugy van vele nem engedi hogy esetleg megint elhagyod ha "bekattansz".

Valoszinüleg már tul tette magát rajtad....

36. norciiiii (válaszként erre: 35. - Beatav)
2012. ápr. 25. 21:32
Dehogynem...de miért kell mással lenni?ha velem is lehetne?!
35. beatav (válaszként erre: 33. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 21:24
Azt el sem lehetett képzelni,hogy Őt is ugyanúgy bántotta a kettőtök dolga?Csak a férfiakon ez másképpen mutatkozik.Szerintem akkor ezért is itta le magát!:(
34. norciiiii (válaszként erre: 32. - 00a194caf9)
2012. ápr. 25. 19:45
Vélemény?:)
33. norciiiii (válaszként erre: 32. - 00a194caf9)
2012. ápr. 25. 16:26
Nem tudom igazából,még az okát sem tudom megmondani,ideges voltam,és mindig csak a következmények jártak a fejemben.Tulajdon képpen,akkor kicsit több eggyütt érzésre vágytam,és annyira úgy éreztem,hogy én ezt nem kapom tőle meg.(pedig megkaptam,csak lehet akkor még több kellett vona)Aztán beszéltünk telefonon,és nem éppen kedvesen beszéltem vele,úgy volt,hogy jön hozzánk,de azt mondta,hogy amíg le nem nyugszom addig nem,na ekkora aztán elborult az agyam,és kötöltem,hogy hagyjuk egymást,de én akkor ezt nem is gondoltam komolyan.Persze tudom,az ember ilyet nem mond a párjának "csak úgy".De nekem ez csak pillanatnyi idegesség miatt volt.Aztán még aznap este ő elment bulizni,nagyon-nagyon részegre leitta magát...és egy "kislánnyal"(hozzám képest) kavart.Ekkora aztán még jobban betelt a pohár,és mondtam neki olyanokat,amiket megbántam.
32. 00a194caf9 (válaszként erre: 22. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 16:10
Szóval, teherbe estél, és gondolom, hogy elvetettétek... De miért kellett ehhez szakítani?
2012. ápr. 25. 16:06
A szemelyet nem valoszinu, az erzeseket siman.
30. edka78
2012. ápr. 25. 16:04
hajajaj....
29. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:46
Mint a pinty.
2012. ápr. 25. 15:45
Várom még a véleményeiteket!Kíváncsi vagyok!
27. Léda003 (válaszként erre: 26. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:43
Köszi azért irtam le hogy ne ad fel. :-)
26. norciiiii (válaszként erre: 25. - Léda003)
2012. ápr. 25. 15:41
Ez nagyon szép!:) Én is e féle kapcsolatot szeretnék!Még legalább ugyan ennyi boldog évet kívánok!:)
25. Léda003 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:39
eltudom képzelni hogy mit érzel, én a páromat 13 évesen ismertem meg, akkor jártunk 1,5 évet majd elváltak utjaink, én is mással ő is mással, de én mindenkiben csak őt kerestem. :-) Aztán 16 évesen gondoltam egyet és a barátnöm által felkerestem megkérdeztem lehet e még köztünk vmi, azóta is együtt vagyunk. A lányunk 15 éves a fiunk 7 éves. Most ünnepeltük a megismerkedésünk 20. évfordulóját.
24. norciiiii (válaszként erre: 23. - Tücke)
2012. ápr. 25. 15:33
Szerintem a szabadság is sokat számít,főleg egy fiúnál.Majdnem két éven keresztül,alig járt el valahova,persze ez nem azért volt,mert én nem hagytam,hogy menjen,hanem egyszerűen jobban kedveltük egymás társaságát,mint,hogy elmenjünk bulizni,ebbe nincs is semmi baj szerintem.Most pedig megérezte annak a szelét,hogy azt csinál,amit akar,nincsennek korlátok.
23. Tücke (válaszként erre: 7. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:30
Itt nem a szabadságról van szó hanem arról h a könnyebb utat valasztottad. Kivagtad mint macskát ..ni. Mért kéne h hozzon benned ezek után ? Én tuti nem hinném ek egy szavad se. Az a kérdésedre élni fogsz benne de nem úgy mint ahogy te szeretnéd v elgondolod. Hisz leromboltad a kialakított képet magadrol mikor menekültek a kitartás helyett
22. norciiiii (válaszként erre: 21. - 00a194caf9)
2012. ápr. 25. 15:25
Nem kívánt terhességem volt.
21. 00a194caf9 (válaszként erre: 20. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:24
Nem tudom kitalálni.
20. norciiiii (válaszként erre: 16. - 00a194caf9)
2012. ápr. 25. 15:22
Nem mindegy,hogy miért hagytam el,mert ez a dolog nem olyan volt,ami elmúlik,hanem olyan,ami mindkettőnkben nyomot hagy...Szerintem ebből már ki lehet találni,mi is volt ez.Hírtelen felindulásból hoztam döntést,hiszen olyan dolog történt velem,és kettőnkkel,amire soha nem számítottam volna.
2012. ápr. 25. 15:18

Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér...

Ha netán mégis újrakezdenétek sem jósolnék nektek sok időt, mert a tüske amit a szakítással okoztál szerintem megmaradna benne. úgy gondolom hagynod kéne menni... :(

18. 00a194caf9 (válaszként erre: 15. - Féknyom)
2012. ápr. 25. 15:18

Ez így van!


Egy ember nem egy tárgy, amit felteszünk a polcra, és levesszük, ha kedvünk tartja...


Nem arról van szó, hogy neked ez lett volna a szándékod. Lehet, hogy nem így van. De a másik fél ilyenkor ezt így éli meg.

2012. ápr. 25. 15:16
Kizárt,hogy elfelejtse!!
16. 00a194caf9 (válaszként erre: 14. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:16

Nem feltétlenül van így... Hidd el... Olyan helyzetben vagyok most, mint a te barátod!


Az teljesen mindegy, hogy miért hagytad el, és hogyan történt. Egy a lényeg: Bármi is volt az, te inkább a könnyebb, és rövidebb utat választottad, és nem tartottál ki mellette...

Lehet, hogy útközben rájöttél, hogy ez nagyon nagy hiba volt, és komolyan gondolnád. Lehet, hogy még nagyon boldogok is lehetnétek.

A kérdés csak az, hogy ő a megfutamodásodat és elhagyásodat feltudja-e dolgozni úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen, és egy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatotok lehessen ismét.


Ha azt mondja, hogy nem tudja, akkor pont hogy érdekelnéd még. Mert ha nem érdekelnéd, akkor hidd el, a képedbe vágná, azok után, hogy elhagytad. :)

Azért bizonytalan, mert nem akar ismét sérülni, és nem bízik már meg benned. Valószínűleg arra gondol, hogy x idő múlva úgyis megint kiteszed a szűrét valami miatt.

15. féknyom (válaszként erre: 7. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:13

Akár érezheti azt is, hogy eldobtad,most meg elővennéd, mint zoknit a fiókból. Főleg ha tudja, hogy próbálkoztál másfele közben.


"Hagyná menni azt a lányt,akibe szerelmes volt..." Ezt a kérdést sokféleképpen fellehetne tenni.

Ha múltidő, akkor hagyná, és nem törvényszerűen a szabadság miatt.

2012. ápr. 25. 15:12
Nem hírtelen döntésből hagytam el,nem másért,hanem mert történt egy olyan dolog,ami más képben tüntette fel,a kapcoslatunkat.És persze,neki is voltak hibái...De ha nem akarnám komolyan,akkor nem mondtam volna el neki,hogy mit érzek.És ezt ő is tudja.A válasza pedig nem nemleges volt,hanem az,hogy nem tudja,és gondolkodik.Bár ha már gondolkodia kell,hogy akar-e akkor az semi jóra nem vezethet..
2012. ápr. 25. 15:12
El nem felejti, de lehet, hogy szeretné...
12. 00a194caf9 (válaszként erre: 7. - Norciiiii)
2012. ápr. 25. 15:10

Hahóóó! Elhagytad... Azért nem tudja, mert nem biztos az érzéseidben, és nem biztos már a sajátjában sem. Valószínűleg leromboltál benne valamit a viselkedéseddel, amit nem biztos, hogy újra lehet építeni. Ezt csak akkor tudjátok meg, ha ad esélyt arra, hogy találkozgassatok. De nem biztos, hogy meg fogja tenni. És ha nem teszi meg, én tökéletesen megértem.


Pontosítok: Hagyná menni azt a lányt, aki nem szerette őt annyira, hogy féljen elveszíteni...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook